2022 En Ucuz Karo Halı Fiyatı İstanbul Firması

Blog geri dön
En Ucuz Karo Halı Fiyatı İstanbul

2022 En Ucuz Karo Halı Fiyatı İstanbul Firması

En ucuz karo halı fiyatı İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi tüm iller için en uygun hale tarafımızdan getirilmiştir. Karo halılar özellikle son yıllarda çok tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Karo halı çeşitleri arasında pek çok model ve desen vardır.

İster ofislerinize, ister evinizin geniş alanlarına, ister koridorlarınıza, restoranlarınıza, kafelerinize, otellerin istediğiniz alanlarına döşetecek olun mutlaka sizin zevkinize ve mekanlarınızın tasarımına uygun karo halı yeni modeller bulabilirsiniz. Duvardan duvara karo halılar özgün tasarımları ve yepyeni modelleri ile bu yıl da dikkat çekmeye devam ediyor.

Karo Halı Özellikleri Neler?

Karo Halı Modelleri Fiyat

Günümüzde yükseltilmiş döşeme sistemleri kapsamında karo halı kaplama tercih edilmektedir. Bahsedilen karo halılar, kullanıldığı alanda çeşitli avantaj elde etmektedir. Özellikle duvardan duvara kaplama, zemin kaplama adına rahatlıkla ulaşılabilir. Yeşil Parke kapsamında halı modellerimiz arasında karo halılar geniş kapsamlı bulunur. Müşterilere bahsedilen özellikler kapsamında kullanım alanı da giderek artmaktadır.

Karo halı özellikleri arasında:

  • Parçalı halinde bulunur.
  • Hayal edilen kişiler farklı dekorasyonlarla oluşturabilir.
  • Kaliteli ipliklerden oluşur.
  • Yıllarca kullanıma uygundur.
  • Bakteri ve istenmeyen maddelerin barındırılmasını ortadan kaldırır.
  • Kolay temizlik sağlar.

Bahsedilen bu karo halılar farklı renk ve desenlerler %100 kaliteyle online olarak en ucuz karo halı fiyatı İstanbul firması olan Yeşil Parke’de satılmaktadır.

İthal Karo Halı Kaplama Nasıl Yapılır?

Merak edilen konuların başında ithal karo halı kaplama nasıl yapılmaktadır şeklindedir. Tek parça halinde bulunmaması kaplama sırasında kafa karışıklığına sebep olabilmektedir. Ancak, basit yöntemlerle ilerleme de sağlanabilir. Yapılması gereken doğru bir karo halı yapıştırıcısı kullanmaktır. Bunu elde ettikten sonra dekorasyonu tasarladıktan sonra yapıştırmaya geçilir. Karo halıların altında yatan yönlere mutabık kalarak ilerlenmeli, tüm parçalar birbirinin içine geçerek tamamlanmalıdır.

Ofis ve Ev için Karo Halı Kullanılabilir mi?

Karo Halı Modelleri İstanbul
En Ucuz Karo Halı Fiyatı İstanbul

Karo halı modelleri günümüzde farklı renklerle oluşturulmuştur. Kullanım alanları rengine ve kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunların başında ev ve ofisler bulunmaktadır. Bahsedilen halı modelleri rahatlıkla evlerde kullanılabilir. Özellikle, evcil hayvan ve küçük çocukların bulunduğu alanlarda vazgeçilmez olmaktadır.

Ofis kullanımı ile ilgili bahsetmek gerekirse, karo halı modelleri yine rahatlıkla tercih edilebilir. Ofislerde çok sayıda insanın bulunmasından dolayı halı modelleri doğru tercih edilmelidir. Çünkü temizliği kolay olmalı ve fazla bakteri oluşturmamalıdır. Bununla birlikte akustik özelliğe sahip olması da ayrı bir özellik katmaktadır. Akustik karo halı modelleri elbette bulunmaktadır. Çoğu en ucuz karo halı fiyatı İstanbul firmaları tarafından  bu modeller sunulur.

2022 Karo Halı Modelleri Neler?

en-ucuz-karo-hali-fiyati-istanbul

2022 karo halı modelleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da göz dolduruyor. Oteller için tercih edilebilen bu duvardan duvara halı çeşidi eğitim kurumları, davet salonları, organizasyon alanları gibi birçok mekan için seçilebiliyor. Yeşil Parke’de bulunan karo halı yeni modeller Türkiye’nin her yerinden işletmeler ve konut sahipleri tarafından inceleniyor, fiyat bilgisi alınıyor ve sipariş veriliyor.

İster yeni karo halı desenleri arasından, isterseniz laminat parke modelleri, duvar kağıdı çeşitleri ya da cami halısı modelleri arasından sipariş vermiş olun, bizden satın alacağınız her ürün hangi şehirde olduğunuz fark etmeden adresinize teslim edilir.

En Ucuz Karo Halı Fiyatı İstanbul Firmaları Ne Kadar Fiyat Talep Eder?

Farklı firmalar tarafından karo halı modelleri satışı ve kaplaması yapılmaktadır. En ucuz karo halı fiyatı İstanbul firmaları arasında geniş bir skala konulmasından dolayı müşteride kafa karışıklığı oluşmaktadır. Halbuki yapılması gereken aşamalardan birisi firma ile doğrudan iletişime geçmektir. İhtiyacınız olan metrekareyi belirterek net bilgi alabilirsiniz.

Ofis için Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Ofis için satışa sunulan ofis karo halı modelleri diğer modellerden farklılaşmamaktadır. Fakat genellikle ofislerde standart, tek renkli modeller tercih edilmektedir. Bahsedilen bu modellerin fiyatları da aşağı yukarı diğer modellerle aynıdır. 2022 yılı itibariyle satışa sunulan karo halı fiyatları, genel anlamda uygun belirtilerek kişilere kolaylık sağlar.

en-ucuz-karo-hali-fiyati-istanbul

50×50 Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Ortam fark etmeksizin kullanılan karo halı modelleri arasında genellikle boyutlandırmalar eşit, kare şeklinde belirtilmektedir. Elbette yerine göre dikdörtgen şekilde karo halı modelleri de oluşturulabilmektedir. 50×50 karo halılar genel kapsamda elde edilir. Bu modellerin yerleştirilmesi kişiden kişiye değişebilir. Fakat fiyatlandırması, Yeşil Parke tarafından her cebe uygun halde sunulmaktadır.

Spot Karo Halı Fiyatı Ne Kadar?

Karo halı modelleri arasında spot karo halı türleri genelde evlerde tercih edilmektedir. Ev ortamında kullanım hem dekorasyon hem de kolay temizlik amacıyla tercih edilir. Spot karo halılar bulunduğu alana çok şık bir görünüm sağladığı gibi basit bir görünüme de sahiptir. Karmaşa yaratmayan, göz yormayan modellerden oluşur. Fiyatları da diğer karo modellerine göre daha uygundur.

en-ucuz-karo-hali-fiyati-istanbul

En Ucuz Karo Halı Fiyatı İstanbul Firması: Yeşil Parke!

Karo halı fiyatları İstanbul ile ilgili bilgi almak için bizi aramanız hâklinde tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Firmamızın merkezi ve mağazamız İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerinden Ümraniye’de bulunmaktadır. Ancak siparişlerinizi İstanbul’un her ilçesinden verebilirsiniz.

Ayrıca diğer illerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Yeşil Parke uygun karo halı fiyatı yanı sıra diğer ürünlerinde de en düşük fiyatı tutturabilmektedir. Ucuz karo halı çeşitleri olması bu ürünlerin kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Ürünlerimizin tamamı gibi kaliteli karo halılar da bizden alınabilmektedir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button