Genel

En Ucuz Lamine Parke Fiyatları | 1 M2 Lamine Kaç TL? | 2024

lamine-parke-fiyatlari-2023-11

Lamine parke fiyatları 2024 araştırmaları, yeni bir dekorasyon hayali kuranlar tarafından başladı. Tamamen doğal ağaçlardan üretilen ve yeni zemin trendlerinin popüler malzemesi arasında bulunan lamine çeşitlerine göre fiyatları farklılaşıyor. 2024’te uygundan başlayan, modeline göre pahalıya kadar çıkan bir tablo var. Laminat ile kıyaslandığın biraz pahalı bir tercih. Ancak doğal, sağlıklı ve zarafet konusunda hayli tatmin edici bir materyal. Bakımı kolay olan, cila ya da sistre işlemi gerektirmeyen lamine parke modelleri, konformist kişilerin öncelikli tercihi. Laminat ile sık karşılaştırma yapılan bir ürün olmasıyla da bilinir. Doğal malzeme yönüyle emsallerine göre öne çıkar. Lakin fiyatı bir miktar pahalıdır.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Lamine parke fiyatları 2024 tablosunda 1 metrekare ürün ekonomik ortalamalarında satılır. Bir önceki yıl ile fiyat karşılaştırması yapıldığında rakamların %20 – %30 arasında zamlandığı görülüyor. 2024 yılında zemin döşemesinde bir değişiklik yapmak istiyorsanız ve lamine parke fiyatı ne kadar? diye araştırıyorsanız sizlere yazımızla rehber olacağız. Sonuna kadar okumanız önerilir.

Lamine Parke mi Yoksa Laminat Parke mi Daha Pahalı?

“Lamine parke” ve “laminat parke” terimleri genellikle aynı ürünü ifade etmek için kullanılan farklı ifadelerdir. Dolayısıyla, aralarında bir fiyat farkı yoktur çünkü aynı ürünü tanımlamaktadırlar.

Genellikle “laminat parke” terimi daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Laminat parke, bir alt zemin üzerine yerleştirilen ve genellikle ahşap desenli veya ahşap görünümlü yüzeyi olan, dayanıklı ve kolay temizlenebilir bir zemin kaplama malzemesidir. Bu tür parke, ahşap kaplama görünümü sağlar ancak genellikle daha uygun fiyatlı ve bakımı daha kolaydır.

Özetle, “lamine parke” veya “laminat parke” terimleriyle ifade edilen ürün aynı olduğu için her ikisi de aynı fiyat aralığında bulunabilir. Fiyatlar, kullanılan malzeme kalitesine, desen ve markaya göre değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Lamine Parke Fiyatları 2024 Listesi

Lamine parkeler özel zemin malzemeleridir. Gerek doğal materyali gerekse de üretimindeki meşakkatli süreç, bu ürünleri maliyetli kategoriye sokmaktadır. Elbette şıklığı hayal eden ve maliyetten kaçınmayan bireyler için en ucuz lamine parke fiyatları 2024 tablosu firmamızda bulunuyor. Metrekare bazlı hesaplama yapılıyor ve m2’si 50 Euro ortalamasıyla karşımıza çıkar. Özelliklerine göre pahalı değildir. 1 paketinin içerisinde ortalama 1,82 m2 döşeme alanı oluşturulur.

a)      Ceviz Plank Lamine Parke Modellerinin Fiyatı 2024

Lamine doğal bir malzeme olduğu için ceviz ağacının o natürel görüntüsünü en iyi şekilde kullanıcısına yansıtmaktadır. Evlerde klasik ahşap ya da ceviz mobilyalar ile kombinlendiğinde üst düzey bir görünüm katmanı sağlanır. Özellikle klasik sevenler ceviz plank lamine ürünlerinden yana tercih haklarını kullanıyor. Üstelik ceviz lamine parke fiyatları 2024 boyunca sadece 50 Euro’dan başlayan fiyat tahminleriyle satılmaktadır. Ceviz tipi lamine parkenin tahmini fiyatı:

b)      Meşe Lamine Çeşitlerinin 2024 Fiyatı

Doğadan gelen ağaçlar arasında Meşe, en bilindik en popüler olanı şüphesiz. 2024 yılı dekorasyon modasında da meşe ürünleri ve meşe rengi fazlasıyla tercih edilen kısımda yerini alıyor. Meşe lamine 2024’te ne kadar? araştırması yapıyorsanız ekonomik ortalamasıyla satış reyonlarında yerini aldığını belirtelim. Bu fiyatlara harika kaliteli zemin malzemeleri var. Çok uzun seneler kullanabileceğiniz bu ürünü Yeşil Parke mağazasından temin edebilirsiniz. 2024’te meşe model laminelerin fiyatı:

c)      2024’te Lamett Rustik Yağlı Lamine Parkenin Fiyatı

Lamett markası, dünyanın en bilindik, saygı gören ve büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan lamine parke üreticisidir. Farklı desen ve renk görünümleriyle bireylerin hayalini süsleyen yaşam alanı zeminlerini yaratmaya devam ediyor. Paket halinde satılıyor. 1 paket Lamett lamine parke fiyatları 2024 kreasyonunda sadece uygun aralığında değişiyor. 2024 senesi Lamett Rustik yağlı lamine fiyatı:

d)      Lamett Cilalı Lamine Modellerinin Fiyatı 2024

Son olarak Lamett Cilalı lamine modeline değinelim. Bu ürün, parlak ve gösterişli parke arayanlara tavsiyemiz. Özel bir seri ürünüdür ve döşendiği eve fark yaratan bir şıklık katılmaktadır. Elbette en ucuz lamine parke fiyatını arar herkes. Yeşil Parke mağazasının da tam olarak farkı burada ortaya çıkar. Firmamız İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve tüm Türkiye bölgelerine en ucuz 2024 lamine parke ürünleri satmaya devam ediyor. Hemen arayın, en uygun fiyat teklifini alın. Üstelik hızlı kargo ve döşeme hizmeti seçenekleriyle… 2024 model Lamett cilalı lamine parkelerin tahmini fiyatı:

2024 Yılında Lamine Parke Metrekare Fiyatı

Nasıl ki laminat parke ürünleri metrekareye göre fiyat hesaplamasına dahil oluyorsa, lamine malzemeler de 1 m2 hesabıyla alışverişe sunulmaktadır. Öyleyse 1 m2 lamine parke fiyatları 2024 kreasyonunda kaç TL? Estetik dekorasyon tutkunlarının öncelikli araştırdığı bir konu. Çünkü genelde zeminlerin döşeme hacmi büyük oluyor. Net bir rakam vermek kolay değil. Çünkü güncel ekonomik koşullar, tercih edilecek markanın kalitesi, ürünün özellikleri ve elbette ne kadar alınacağı önemli ve etkili parametreler.

Bu yıl yani 2024 senesi içerisinde 1 metrekare lamine parkenin tahmini fiyatı 50 Euro’dur. Kimi modelde fiyat teklifi 60 ve 70 Euro seçeneğine kadar yükselmektedir. Bizi aradığınızda size en ideal ve bütçeye dost bir teklif oluşturacağız. Sipariş hatlarımız 7/24 aktif ve hizmete hazır.

1 Paket Lamine Parkenin 2024 Fiyatı

1 paket lamine parkenin içinde 1 metrekare döşemelik malzeme yoktur. Daha fazla malzeme çıkar. Böylece denilebilir ki 1 paket lamine parkenin içinden tam olarak 1,85 m2 zemin döşenecek malzeme bulunmaktadır. Peki bu 1 paket ürünün fiyatı ne kadardır? Öncelikle niteliğine bakarak pahalı olmadığını söyleyelim. Çünkü zemininizde özel bir ürünle karşılaşacaksınız. 2024 yılında 1 paketine ekonomik fiyat arasında kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Uygun ve hesaplı fiyat. Ayrıca dönemsel indirimlerimizi de muhakkak takip edin. Böylece çok daha makul ve hesaplı bir alışveriş ile tanışabilirsiniz.

En Ucuz Lamine Parke 2024’te Nereden Satın Alınır?

Bütçesini düşünen, hesaplı alışverişi seven her birey, en ucuz lamine parke fiyatları 2024 ile tanışmak ister. Piyasada fazla seçenek olsa da ucuz olana ulaşmak sadece bizimle mümkün. Yeşil Parke, 50 – 60 Euro  fiyatlarıyla her dönemin en cazip parke satıcısı konumunda olmaya devam ediyor. Döşeme hizmeti, süpürgelik gibi konuların da içinde olduğu hesaplı paketlerimizi satın alabilirsiniz. Bu size çok daha fazla avantaj sağlayacak. Net fiyatlar sadece Yeşil Parke telefonları üzerinden veriliyor. İstanbul bölgesi müşterilerimize de yerinde sunum ve fiyat teklifi oluşturma hizmetimiz bulunuyor. Sizleri önemsiyoruz. Bunu fiyatlarımıza ve hizmetimize de yansıtıyoruz. İyi günler dileriz.

 

Ucuz cami halısı sipariş hattı 1 : 0 (531) 222 58 58 Ucuz cami halısı satın alma hattı 2 : 0 (216) 335 34 68

 

İlginizi çekebilir: En Ucuz Cami Halısı Fiyatları 2023 | Seccadeli Modeller