Genel

En Uygun Laminat Parke Fiyatları

en uygun laminat parke fiyatlari 11

Tadilat döneminde en zorlu süreçlerden birisi bütçe planlaması yapılmasıdır. En uygun laminat parke fiyatları araştırarak bu bütçe rakamlarını daha da alt seviyelere çekmek mümkün olabiliyor. Tek tek ev dekorasyonunu incelersek en önemli ve en maliyetli yapıların zemin döşemeleri olduğu görülecektir kolaylıkla. Çünkü hacim olarak en fazla alanı kapsıyorlar. Bu sayede estetikte büyük oranda söz sahibi oluyorlar. Peki ama günümüzde laminat parke kaç TL? Pahalı mı? Ne kadara alınır? Ucuz bulmak mümkün mü? En uygun laminat parke fiyatları ile aynı zamanda en kaliteli olanını da döşetme ihtimaliniz hep var. Yeter ki doğru ürün ile doğru zamanda buluşun. Yeşil Parke mağazasındaki online kataloglarda bin bir çeşit laminat var. Her biri harikulade güzellikte. Kimisinin metrekaresine 150-200 TL veriyorsunuz kimisininkine de 700-800 TL ödüyorsunuz. Bol seçenek sayesinde mutlaka bütçenize eş değer bir ürün var. Uygun bir parke döşemesi arıyorsanız öncelikle mağaza yerine online satın alma opsiyonunu gözden geçirmenizi önereceğiz. Online alışveriş her zaman karlıdır kullanıcılar tarafınca. Maliyetler firmalar için daha da düştüğü için laminat parke fiyatlarında ciddi oranda düşüşler gözlemlenir. Bu durum da zeminlerde parkelerin kullanım popülasyonunu arttırıyor. Artık günümüzde laminatsız ev çok az demek mümkün. Eğer siz de evinizde bu nadide ürünleri görmek istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

En Uygun Laminat Parke Fiyatları Listesi

Tadilat bütçe planlamasında biraz daha mütevazi rakamlar belirleyen aileler için en uygun laminat parke fiyatları neler bunları detaylandırdık. Bakalım gerçekten de m2’si 200-250 TL’den laminat parke bulmak mümkün mü? Güncel rakamlar anlık değişkenlik gösterse de en azından fikir sahibi olmanızı başarabiliriz. Önce kaç mm levha ihtiyacınız var ona karar veriniz. Çok insanın olacağı bir alana kuracaksanız 12mm ölçüsü en ideal olanıdır. Fiyatları da 400 TL ile 500 TL aralığında değişir. Bunun yerine ev alanlarında bir döşeme ihtiyacınız varsa da 8mm en ideal olanıdır. Fiyatları da 12mm olana göre nispeten daha makul seviyededir. En uygun laminat parke fiyatları konusuna biraz daha aşağıda açıklık getirelim. En uygun laminat parkelerin güncel fiyat listesi:

  • En uygun 6mm Smart Click laminat parke fiyatı – 120 TL civarı
  • En uygun 8mm Terra Click laminat parke fiyatı – 130 TL civarı
  • En uygun 8mm Kaindl laminat parke fiyatı – 179 TL civarı
  • En uygun Kronotex laminat parke fiyatı – 128 TL civarı
  • En uygun Sensa laminat parke fiyatı – 123 TL civarı
  • En uygun Vario 8mm laminat parke fiyatı – 155 TL civarı

Yukarıda verdiğimiz listedeki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Net rakamlar ile herhangi bir ilgisi yoktur. Sürekli değişkenlik gösteren bir alan. Bu nedenle en güncel oranlara bizi aradığınızda ulaşabiliyorsunuz. Bizi arayın ve güncel fiyat talebinde bulunun.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

En Uygun Smart Click Laminat Parke Fiyatı

Ev hanımlarının yoğun olarak tercihi Smart Click ürünleri oluyor günümüzde. Zarafetin öne çıktığı tasarımlarıyla her ev kadınını büyülemeye devam ediyor. Sıklıkla 8mm kalınlıktaki levhalar satın alınıyor. Fiyatı ise uygun ve makul. Tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

En Uygun Kaindl Laminat Parke Fiyatları

Kaindl parkenin Premium ve Pro serileri çok seviliyor. Modern bir ambiyans arayanlar öncelikle bu modellere göz atıyor. Övgüye değer bir tercih oranı var. Bunda fiyatlarındaki ucuzluğun da etkisi büyük şüphesiz.

En Uygun Vario Laminat Parke Fiyatı

Vario ile siz de evinize şık bir hava katabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak rakamlara sahip bu ürünlerin içerisinde harikulade şıklıkta modeller de bulunuyor. Koleksiyonumuzda 100’e yakın Vario ürünü bulunuyor. Bol çeşidin arasında muhakkak tarzınızla özdeşleşecek bir model bulacaksınız.

En Uygun Sensa Laminat Parke Fiyatları

Sensa ürünleri şıklığıyla öne çıkmıştır hep. Geleneksel tarzı sevenlerin her dönem favorisi olmayı bilmiştir. Ağaca şekil vererek evlere estetik katan bu markanın fiyatları da en uygun laminat parke fiyatları listesi içinde yer alıyor. Hiç düşünmeden satın alabileceğiniz rakamlara sahip.

En Uygun AGT Laminat Parke Fiyatı

Eğer Alman harikası olan AGT parkelere sahip olmak ve bunu da en makul oranlar ile gerçekleştirmek istiyorsanız şu an en doğru yerdesiniz. Ülkemizde AGT ürünlerini en uygun ve fırsat rakamlar ile satan Yeşil Parke, 100’e yakın model bulunduruyor koleksiyonunda. Online kataloğumuzda tek tek inceleyebilme imkanındasınız.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

En Uygun Balterio Laminat Parke Fiyatı

Son yılların zemin döşemede en popüler markalarından biri olan Balterio, fiyatlarıyla da kullanıcıların gönlünü çelmeye devam ediyor. Ürünlerindeki şıklığa bakılınca pahalı gibi düşünebilirsiniz, oysa sektörün en ideal oranlarına sahipler. Yeşil Parke avantajlarıyla da birleşince ortaya en ideal alışveriş dönemi çıkıyor. Değişen fiyatlardan ve zamlardan etkilenmemek için hemen siparişinizi oluşturmanızı öneririz.

En Uygun Çamsan Laminat Parke Fiyatları

Çamsan markası ülkemizin yerli ve milli gururudur. En güzel yerli parke ürünlerini Çamsan üretiyor. Yerli oluşuyla fiyatlarını da makul kılıyor insanlar için. İthal ürünlere oranla çok iyi seviyelerde listesi. Yeşil Parke’nin kampanya dönemlerinde %30 %40’a varan fırsatlar ile satın almalar yaşıyorsunuz. Bu sebeple bizi her dönem takipte kalmanızı önermekteyiz.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

En Uygun Laminat Parke Fiyatları Nerede?

Uygun fiyatlı parkeleri bulmak günümüzde artık çok basit. Yeşil Parke sitesine girdiğinizde zaten sektörün en ideal rakamlarına ulaşabiliyorsunuz her dönem. Yılın 4 mevsiminde özel kampanyalarımız ile siz değerli kullanıcılara en ucuz rakamları veriyoruz. İster ihtiyacınız 6mm olsun isterse de 12mm olsun hiç fark etmez. Her zaman alışverişte en ideal adres olmaya devam ediyoruz. Siparişlerinizi online kanallarımız üzerinden ya da showroom yerimizden oluşturabilirsiniz. En uygun laminat parke fiyatları sadece Yeşil Parke mağazasında mevcut. Türkiye’nin en büyük parke temin firmasıyız. Oranlarımız da hep makul ve kullanıcıların yüzünü güldürecek seviyelerdedir. 0 (216) 335 34 68 telefonumuz 7/24 aktif. Ayrıca 0 (531) 222 58 58 WhatsApp hattımızı da kullanabilirsiniz.

En Uygun Laminat Parke Fiyatları İstanbul

İstanbul’da laminat ürünlerin pahalı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu hatalı bir düşünce. Günümüzde şık bir dekoratif planlamayı başlatmış her birey en uygun parke fiyatlarını tercih ediyor. Özellikle AGT, Sensa, Designfloor ve Çamsan markalarının ürünlerine yoğun talep gösteriyor. Her biri Yeşil Parke sitesinde var. Tek tık ile her birini görme fırsatına sahip olduğunuzu hatırlatalım. İstanbul’da ucuz parkenin telefon numarası 0 (216) 335 34 68 hattının ucunda yer alıyor.

En Uygun Laminat Parke İzmir

Uyguna ve ucuza parke satın almak İzmir’de çok kolay. 6 mm, 8 mm ve 12 mm levhalar için çok makul rakamlar ödeyebilirsiniz. Üstelik kargo ve döşeme hizmeti gibi seçeneklerimiz de mevcut. Online satın almalarda bulunmak isteyenler 0 (531) 222 58 58 hattını arayabilir her dönem. En uygun fiyatlı laminat parkeler hakkında kapsamlı bilgiler sunduğumuz yazının sonuna geldik. Olumlu olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyoruz. Güzel bir gün dileriz.   İlginizi çekebilir: En İyi Parke Markası Hangisi?