Genel

En Şık Floorpan Parke Modelleri ve M2 Fiyatları | 2024

Günümüz ev dekorasyonunun iç ve dış tasarımlarında Floorpan parke modelleri çok sık tercih edilen, şıklığı ile göz kamaştıran bir zemin ürünleridir. Zemin döşemeleri tercih edilirken kullanıcılar evvela kullanım ihtiyaçlarını belirler. Bu ihtiyaçlara göre bir model ya da marka seçilir. Örneğin çok yoğun insan popülasyonu olan alanlarda farklı, ev gibi az sirkülasyonun olduğu mekanlarda farklı türler döşenir. Floorpan markası koleksiyonunda her talebe bir karşılık verecek ürünleriyle son yılların gözdesi konumunda.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Parkeler ne geçmişte ne de bugün prestijinden bir şey kaybetti. Hatta ilk çıktığı 70’li yıllara göre çok daha fazla kullanım oranlarıyla karşımıza çıkar. Zira başta dar bir kullanım alanına sahip. Günümüzde ise hemen her kapalı mekanın zemininde onun imzasıyla karşılaşırız. Bu tercih yoğunluğuyla çok sayıda marka farklı teknoloji ve kaliteler ile ürünler üretiyor. Floorpan parke de türünün en iyileri arasında yer alıyor. Neden mi? Yazının devamında bunu yanıtladık.

Floorpan Parke Nedir?

Onu daha yakından tanımak ve evlerimizde tercih etmek için evvela Floorpan parke nedir? sorusunun yanıtını bilmeliyiz. Floorpan 1969 senesinde kurulan ve global düzeyde parke üretimi yapan yabancı bir firmadır. Kurulduğu günden günümüze tarihsel süreci incelendiğinde kendini fazlasıyla kanıtlamış olduğunu söyleyebiliriz. Sahibi yabancı bir girişimci. Geniş bir çalışma ekibine sahipler. Tasarımcılarının zevki herkes tarafından beğeniliyor. Zaten şu an Avrupa’nın en çok satan markalarının arasında yer alıyor.

Kendi içindeki özel tarzı yaşam alanına yansıtmak isteyenler, doğru modeller ile tanışmayınca ne yazık ki bu taleplerini gerçekleştiremiyor. Zorlama tercihler bir süre sonra sıkıcı oluyor ve bu da yaşam alanındaki bireylerin enerjisini düşürüyor. Bu sebeple çok çeşitli bir katalog incelemek her zaman önemli olmuştur. Hiç ummadığınız bir parke ürünüyle karşılaşabilir ve tarzınızla özdeşleştirebilirsiniz. Bu sayede kullanımı uzun yıllara yayılan zeminlere kavuşmuş olursunuz. Yeşil Parke mağazasının en belirgin özelliği de bu. Sizlere yüzlerce farklı renk ve tarzda ürün sergiliyoruz. Aralarından biri kesinlikle size en çok hitap ediyor. Hemen şimdi incelemeye başlayın.

Floorpan Parke Modelleri

Çok sayıda ürün, renk ve tarz seçeneğine sahip olan Floorpan Parke modelleri ile kullanıcıları büyülemeye günümüzde de devam ediyor. 8 mm ve 10 mm olmak üzere iki farklı levha üretiyorlar. Ses ve ısı yalıtımına göre ihtiyacınız olan seçeneği seçebilirsiniz. Ayrıca seçimlerinizde mutlaka evdeki diğer dekorasyon araçlarını da göz önünde bulundurun. Böylece en iyi olana ulaşabileceksiniz. Peki Türkiye’de hangi Floorpan modelleri satılıyor? İşte tam listesi…

Floorpan ürün listesi:

 • Floorpan Sun laminat parke (Alaçatı)
 • Floorpan Sun laminat parke (Gri Ceviz)
 • Floorpan Sun laminat parke (Sedef Meşe)
 • Floorpan Sun laminat parke (Karamel Meşe)
 • Floorpan Classic laminat parke (Gökova)
 • Floorpan Classic laminat parke (Galata)
 • Floorpan Classic laminat parke (Datça)
 • Floorpan Classic laminat parke (Finike)
 • Floorpan Classic laminat parke (Atlas)
 • Floorpan Urban laminat parke (Moskova)
 • Floorpan Urban laminat parke (Genova)
 • Floorpan Urban laminat parke (Pekin)
 • Floorpan Urban laminat parke (Miami)

Tüm bu modellerin farklı türleri de bulunuyor. Fakat kullanıcıların en sevdiği modelleri bunlardır. Bu veya bu marka kalitesinde çok sayıda ürün Yeşil Parke online mağazasında bulunmaktadır. Dilerseniz hemen şimdi enerjinizi ortaya çıkaracak parke ile tanışabilirsiniz. Siparişleriniz için sizleri iletişim araçlarımıza davet ediyoruz.

Floorpan Derzli Parke

Ev ve ofis dekorasyonunda parkelerin ne derece önemli olduğu herkes tarafından malum. Eskiden bu konu pek önemsenmiyor olsa da artık günümüzde bireyler bilinç sahibi oldu. Kapalı bir alanda enerjiyi %90 oranında yükselten şey zeminlerdir. Kimi içinse görsel kadar dayanıklılık da önemlidir. 5 mm yerine 10 mm levhaları tercih ederek uzun süreli ve güçlü bir kullanım hayal edebilir bazı kişiler. Floorpan derzli parke modelleri tam da bu konuda kullanıcılara hitap etmektedir.

Floorpan Laminat Parke

Derzli parkeler doğanın gücüne, şıklığına ve sağlıklı yapısına sahip ürünlerdir. Doğru eller tarafından işlenip temin edilirse harika bir zemine sahip olunur. Floorpan parke modelleri de bu doğru ellerden bir tanesi. Doğadaki o huzuru ve doğal estetikliği evinizde bulacaksınız. Şıklığa önem veren herkes için güzel bir alternatiftir Floorpan ürünleri.

Floorpan Lamine Parke

Lamine parkeler günümüzün bir dekorasyon gerçeğidir. İç mimarlar büyük projelerde sıklıkla bu ürünlerden yardım alır. Sıfır dairelerin neredeyse tamamına yakınında lamine görürsünüz. Modern hatları ön plana çıkarıyor olmasının da payı büyüktür bunda. Kararsız kaldığınız durumlarda 8 mm ya da 10 mm Floorpan lamine parke modellerini tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ve şık bir zemin için en ideal seçenek budur.

Floorpan Parke Fiyatları 2024

Zemin döşemelerinde parkeler her ne kadar önemli bir yer tutuyor olsalar da fiyat oranları her zaman önemli bir faktördür. Performans kadar ücretler de göz önünde bulunduruluyor. Bu doğru bir yaklaşım. Zira bütçeleri zorlayan her zemin ürünü kullanıcıları üzecek bir durum yaratır. Floorpan parke fiyatları 2024 yılı listesi yayınlandı. Detaylı bir inceleme yapıldığında oranların sektöre göre yüksek olduğunu görmekteyiz. Kalite yönünden istenilen düzeyde olsa da fiyat bakımından bunu söylemek güç.

Sektördeki Floorpan fiyatları ortalama olarak bu şekildedir. Satış kanalına göre aşağı ya da yukarı yönlü farklılıklar görülebilir.

Floorpan 10mm Derzli Parke Fiyatları

Parke fiyatları belirlenirken kalitesi kadar levha kalınlığı da önemli bir etkendir. 5 mm levha ile 12 mm levhanın değeri aynı olmayacaktır haliyle. İnceden kalına çıktıkça oranların da arttığını görürsünüz. Yani ihtiyacınıza göre fiyat belirlenir diyebiliriz. Çünkü kimi alanda 5 mm parkeler öne çıkarken kimi yerde 12 mm hatta 15 mm parkeler vazgeçilmez ürünlerdir. Ayrıca derzli olup olmadığı da dikkate katılmalıdır.

Floorpan 5mm Parke Fiyatları 2024

Floorpan marka 5mm parkeler sektörde ortalama belli aralığında satılmaktadır. Ortalama bu rakamlar ile ürünlere ulaşabilirsiniz.

Floorpan 8mm Parke Fiyatları 2024

Her modelde olduğu gibi Floorpan ürünlerinde de levhaların kalınlığı artınca ücretlerde de yükseliş gözlemlenir. Günümüzde 8mm bir modeli yaklaşık belli rakam arasında satın alabiliyorsunuz.

Floorpan 10mm Parke Fiyatları 2024

Son olarak 10mm parkelerin fiyatlarına değinmekte fayda var. Zira en çok bu kalınlıktaki levhalar yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Bugün ekonomik bir ödeme ile paket Floorpan alabiliyorsunuz. Döşenecek alanın genişliğine göre fazla paketin gideceğini de unutmayın.

Yeşil Parke mağazası sizlere şık bir yaşam alanı vadediyor. Dekorasyonlarınıza zeminlerden başlayarak süreç yönetimini en iyi şekilde yapabilirsiniz. Hemen şimdi online koleksiyonumuza girin ve yüzlerce farklı parke modeliyle tanışın.

 

İlginizi çekebilir: Parke Terlemesi Neden Olur?