Genel

Fuar Halısı Nedir? Fuar Halısı Fiyatı Ne Kadar? | 2024

Özel salon etkinlikleri ve kalabalık organizasyonlarda fuar halısı kullanılır. Her dönemin temel zemin ihtiyaçları arasında olan bu malzeme, uygulanacağı ortama göre serme yahut döşeme şeklinde kullanılabilir. Renk çeşitliliği varken 2024 sezonunda kırmızı, bordo ve kahverengi, trend renk kategorileri arasında öne çıkıyor.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Özel organizasyonlarda mekanın şıklığı, ihtişamı ve gösterişi bu organizasyonu düzenleyen firma açısından apaçık önemlidir. Mekana ve atmosfere uygun seçilir. Renk kadar kumaş seçimi de önemli. Yoğun insan popülasyonu olduğundan, kumaşın bu performansı kaldırabilecek güçte olmasına özen gösteriliyor. Yani kısaca klasik halılardan çok farklı bir ürün denebilir.

İsmi fuar ile anılsa da bu halılar birçok farklı alanda değerlendirilmektedir. Konferanslar, tiyatrolar, kokteyl, açılış başlıca olanları. Kimi düğün mekanının da belli başlı bölgelerine yere döşemesi yapılmaktadır. Her ihtiyaç için uygundur.

Farklı renk seçenekleri rulo halinde sunulan bu halı tipi, sıkça görülen ancak pek fazla bilgi sahibi olunmayan malzemedir. Biz de ürünün yakından röntgenini çekmek için şu sorulara yanıt vermek istiyoruz: Fuar halısı nedir? Fuar etkinliklerde hangi halı kullanılır? Fiyatlar nasıl? İşte detaylar…

Fuar Halısı Nedir?

Özel salon etkinliklerinde zemine serilen, konfor ve gösteriş arttırmak için tercih edilen dayanıklı yapıdaki halı tipleri için fuar halısı denir. Döşeme yahut serme yöntemiyle kullanılır. Temin şekli rulo halinde oluyor. Popüler renk şüphesiz kırmızı. Ancak mavi, yeşil ya da diğer renkler de duruma göre kullanılmaktadır.

Organizasyon halısı üretimi, ihtiyaca göre gerçekleşebilir. Ölçü ve renk seçiminde sınır yoktur. Kapalı alan halısı olsa da güzel havalarda açık organizasyonları da süslemede bir numaradır. Ergonomik bir üründen bahsediyoruz. Doğru yerde doğru ürün kullanılırsa sonuçlar mükemmel olur.

Ne işe yarar?

Özel organizasyonlarda görsel ihtişamı arttırmak için fuar halısı kullanılır. Bu halının temel işlevi estetik ihtiyaçları gidermek. Sonraki misyonu ise konforu arttırmak. Kundura ya da topuklu ayakkabılar ile zemine basmak kişiyi zorlar. Ancak yumuşak bir halı, yürüyüş konforunu arttıracaktır.

2024 Yılında En Popüler Fuar Halısı Modelleri Belli Oldu!

Etkinlik türü ne olursa olsun, dönemin trendlerine uygun bir hazırlık olmalı. Zemin konusunda da dönemin ruhunu yakalanacak ki atmosfer güzel olsun. 2024 sezonunda özel salon organizasyonlarında bir kez daha kırmızı renk halıların sevildiğini görüyoruz. Daha enerjisi yüksek etkinlikler için mavi tonları da değerlendirilebilir.

Etkinlik süslemelerinde zemin halısı seçerken uzman görüşlerden faydalanmak her zaman doğru karar olur. Çünkü her organizasyonun ihtiyaçları, olmazsa olmazları farklıdır. Ayrıca diğer dekoratif unsurlarla birlikte bir uyum yakalamalı. Yani fuar halılarını tek başına düşünemezsiniz.

Güncel Fuar Halısı Fiyatları 2024 Yılında Zamlandı!

Özel salon etkinliklerinin zemin dekorasyonunda görsellik ne kadar önemliyse, organizasyonu yapanlar adına fiyatlar da o derece kritiktir. Nitekim bazı organizasyonlarda metrekare hayli büyük olabiliyor. Bu da yüksek maliyet demek. Gelelim bu ürünün fiyat ortalaması ne kadar sorusuna. Elbette fuar halısı fiyatları 2024 için net verileri görmek istiyorsunuz. Ancak kaliteden ölçüye, satış miktarından teslimat bölgesine kadar onlarca parametre belirleyici oluyor. Fikir vermesi için 1 metrekaresine belli rakam arası değişir diyebiliriz.

Tarihler 1 Ocak’ı gösterince, halı çeşitlerinin hemen hepsinde bir zam uygulaması görülür. Her yıl bu tablo karşımıza çıkar. 2024 yılında da yeni seneye zamlarla uyandık. Öyle ki fuar halısı fiyatları ortalama %30 yükseliş gösterdi.

Online Fuar Halısı Satın Al

Fuar organizasyonlarında halı seçimi için fiziki mağaza aramayın, bunun yerine rotanızı online siparişe çevirin. İnternet mağazacılığı ile ürünlere hızlı ve ucuz ulaşıyorsunuz. Üstelik 7/24 açık olması da cabası…

ADRES: Atatürk mah. Çavuşbaşı cad. No:37 Ümraniye / İSTANBUL

TELEFON: 0 (216) 335 34 68 – 0 (531) 222 58 58

Fuar Halıları Hakkında Sık Sorulan Sorular

a)     En ucuz fuar halısı kaç TL?

Ürün tipine göre değişim gösterir. Minimum 100 TL civarı denirken bu rakam ürüne göre değişecektir.

b)     Çıkma fuar halısı var mı?

Endüstride daha ucuza ihtiyaç gidermek için çıkma halılar kullanılıyor ancak uzmanlar böyle bir uygulamayı önermiyor.

Bu konular da ilginizi çekebilir:

c)      İstanbul’da fuar halılarının m2’si kaç TL?

Ortalama 100 – 500 TL arası demek mümkün.