Genesis Duvar Kağıdı Modelleri ile Başarılı Ofis Dekorasyonu

Blog geri dön
genesis-duvar-kagidi-modelleri-ile-basarili-ofis-dekorasyonu

Genesis Duvar Kağıdı Modelleri ile Başarılı Ofis Dekorasyonu

Genesis Duvar kağıdı modelleri arasında ofis dekorasyonu için en uygun modelleri sizler için derledik. Geniş model yelpazesine sahip Genesis marka modeller, ofis dekorasyonu için fazlaca tercih edilmektedir.

Genesis Duvar Kağıdı Modelleri ile Ofisinizde Şıklık Yaratın!

Genesis duvar kağıdı modelleri ile ofisinize şıklık katabilirsiniz. Ofis dekorasyonunun tamamlayıcı ürünü duvar kağıtları, özellikle son yıllarda giderek popüler hale gelmektedir. Dekorasyonun tamamlayıcı öğeleri olan duvar kağıtlarıyla estetik görünümler elde edebilir, ofisinizi verimli bir çalışma ortamına dönüştürebilirsiniz.

1. Genesis 4100-3

Ofis dekorasyonu için modern stiller sevenlerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasındadır. model dikey çizgi desenleri ile ortamın çok daha geniş görünmesini sağlamaktadır. Genesis duvar kağıdı ofis dekorasyonunda kullanılacak hemen her mobilyayla kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Genesis 4100-3 uzun ömürlü, kolay temizlenen ve leke tutmayan yapısı nedeniyle en fazla tercih edilen modellerden biridir.

2. Genesis 3500-6

Özellikle ofislerin yönetici pozisyonlarında tercih edilen bu modelde, otorite bir renk kullanılmıştır. Ortamın ambiyansını değiştirecek güçlü bir modeldir. Bu nedenle en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Genesis 3500-6 Ofis dekorasyonlarında kullanılmak üzere Genesis markasının en popüler modellerinden biridir. Genesis 3500-6 nın uygulanması esnasında zorluk çıkarmayan ve çıkarılmak istendiğinde duvara zarar vermeyen özelliktedir.

3. Genesis 4400-2

Ofis dekorasyonunda mermer detaylar kullananların en fazla tercih ettiği modellerden biridir. Mermer motifle son derece uyumlu olduğu gibi açık renk tonları ve ahşap detaylarla da rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Ofisin ferah ve geniş görünmesine katkı sağlayan şık ve dekoratif bir modeldir.

4. Genesis 771-1

Farklı tasarımıyla dikkat çeken model, ofisine karakteristik hava vermek isteyenler için oldukça idealdir. Görünüm itibariyle desenli renk olarak soft bir hava yaratmaktadır. Dikkat çekici duvar kağıtları arasında yer almaktadır. Egzotik bir etki sağlamanın yanı sıra oldukça modern ve tasarım bir üründür.

5. Genesis Duvar kağıdı modelleri 666-6

Ofis dekorasyonunda beyaz ve bej tonları tercih edenler için oldukça uyumlu bir modeldir. Genesis 666-6 özellikle yeşil yapraklı saksı bitkileri ve hasır sepetler kullanılarak dekorasyonun tamamlandığı ortamlarda fazlasıyla şık durmaktadır. Minimal ve modern çizgilerin bir arada kullanıldığı bu model markanın en çok tercih edilen duvar kağıtları arasındadır.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?