Genesis Duvar Kağıdı ile Evinde Osmanlı Şıklığı Arayanlara 5 Öneri

Blog geri dön
yesil-parke-Genesis Duvar Kağıdı ile Evinde Osmanlı Şıklığı Arayanlara 5 Öneri.jpg

Genesis Duvar Kağıdı ile Evinde Osmanlı Şıklığı Arayanlara 5 Öneri

Genesis Duvar kağıdı modelleri arasında birbirinden asil ve gösterişli modeller bulabilirsiniz. İşte, evinizde Osmanlı esintileri yaratabilmek için en iyi 5 model önerisi…

Genesis Duvar Kağıdı ile Gösterişli ve Asil Evler

Genesis duvar kağıdı ile evinizde asil tasarımlar yaratın. Son yıllarda yeniden trend haline gelen Osmanlı motifleri, ev dekorasyonunda oldukça fazla tercih edilmeye başlamıştır. Kendinizi Osmanlı saraylarında oturuyormuş gibi hissetmek için farklı modellerde duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

1. Genesis 5008-8

Osmanlı konsepti dekorasyonlar için Genesis markasının en severek kullanılan modelidir. Altın rengin ağırlıklı olduğu model, ihtişam ve gösterişi tamamlayan en güzel detaylardan biridir. Genesis duvar kağıtları  evinizi çok daha zengin gösterebilir, Osmanlı esintileri yakalayabilirsiniz.

2. Genesis 4400-4

Genesis duvar kağıtları arasında en gösterişli modeller arasında yer almaktadır. Renk ve desenleri sayesinde evinize ağırlık katacak, şıklık kazanmasına yardımcı olacak bir modeldir. Son yıllarda en çok tercih edilen modellerden biridir. Oldukça uzun ömürlü olan duvar kağıdı, kolaylıkla temizlenebilen özelliktedir.

3. Genesis 3800-2

Markanın en bilinen duvar kağıdı modellerindendir. Kendine has desenleri ile Osmanlı saraylarını aratmayacak bu model, mobilyalarınızı çok daha ön plana çıkartacak türdendir. Ürünü duvarınıza kolay bir şekilde yapıştırabilir, yine kolay bir şekilde sökebilirsiniz. Sökerken duvarınızda herhangi bir kavlama durumu meydana gelmemektedir. Duvar kağıtlarımızın tümünde olduğu gibi kolayca temizlenebilen özelliktedir.

4. Genesis 3002-4

Evinde bordo ve kırmızı tonlarını kullanmayı sevenlerin bayılacağı Genesis duvar kağıdı modeli, aynı zamanda beyaz, krem ve nüde renklerle beraber kullanılabilir. Dilerseniz yalnızca bir duvarınız için kullanabileceğiniz bu duvar kağıdı, ahşap masa ve sandalyelerle kombin yapıldığında dekorasyonunuzu tamamlayacaktır. Evinde Osmanlı esintileri yakalamak ve dekorasyonunu bu ölçüte göre yapanların sıklıkla tercih ettiği bir modeldir. Ürün temizlik açısından da kullanışlı bir yapıya sahiptir.

5. Genesis Duvar Kağıdı 772-3

Genesis markasının en severek kullanılan modellerinden biridir. Osmanlı’da sıklıkla kullanılan gül motifleri bu duvar kağıdında da kullanılmıştır. Desen ve motiflerin olduğu duvar kağıtları kullanmayı sevenler için oldukça güzel bir tasarımdır. Ürün rahatlıkla su ile silinebilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının yanı sıra istenildiğinde kolaylıkla sökülebilen bir yapıdadır. Duvarınızdan çıkartırken, duvarda herhangi bir hasar meydana gelmemektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?