Genel

Güncel Toptan Parke Fiyatları | İstanbul, İzmir, Ankara | 2024

toptan-parke-fiyatlari-2023-11

İstanbul, İzmir ve Ankara için toptan parke fiyatları 2024 belli olmaya başladı. Kullanıcılar perakende fiyatlar kadar toptan satış oranlarıyla da alışveriş yapabiliyor. Bunun için belli oranda parke m2 siparişi vermeniz gerekiyor. Örneğin 3 katlı bir villanızın tüm zeminleri döşeneceği zaman ortalama 200 m2 civarı bir parke ihtiyacı doğar. Böyle durumlarda toptan fiyat teklifinizi Yeşil Parke mağazasından istiyorsunuz. Satış birimimiz de 2024 yılının en ucuz toptan parke rakamlarını size öneriyoruz. Parkeler, zemin malzemeleri arasında bakıldığında maliyeti en az ama işlevselliği ve şıklığı en yüksek ürünlerdir. Perakende fiyatları bile oldukça ucuz iken bir de toptan satın alma yapıldığında, kullanıcılar ciddi kar elde ederler. Peki ama toptan parke fiyatları 2024 yılında ne kadardan müşterilere sunuluyor? Nasıl satın alınır? İşte detaylar…

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

En Ucuz Toptan Parke Fiyatları 2024 Hesaplaması

Kimi zaman parke ihtiyaçlar 200 m2 ve üzeri olabiliyor. Örneğin müstakil evlerde büyük oranda ihtiyaç ortaya çıkmaktadır. Ya da birden fazla yaşam alanında aynı anda parke döşetme kararı alınabiliyor. Böyle zamanlarda Yeşil Parke mağazasının fırsatlarıyla en ucuz toptan parke fiyatları 2024 hizmetinden faydalanırsınız. 1 metrekaresi belli seviyelerine gerileyebilir. Yani neredeyse %30’a varan bir kar elde edersiniz. Resmi ve net fiyat tekliflerini telefonla ilettiğimiz de bilinmelidir.

a)      200 Metrekare Laminat Parke Kaç TL?

İstanbul toptan parke modellerimiz oldukça geniştir. 2024 sezonunda en fazla koleksiyon ürününe sahip parke satış noktasıyız. 200 metrekare üzeri ihtiyaç durumlarında fiyat teklifi verirken toptan indirim ve fırsat hesaplamaları yapıyoruz. Keza sadece modellerde değil, döşeme işçilik maliyetlerinde de sizlere ciddi avantaj sağlıyoruz. Sektör ortalaması ekonomik aralığı ama siz bir de bizden fiyat alınız.

b)      100 Metrekare Toptan Parke Fiyatı 2024

Günümüzde triblex ya da dublex mimari yapıların tamamı parke ile döşetileceği zaman ortalama 100 ile 200 metrekare bir ihtiyaç ortaya çıkar. Bu da genel bir hesapla 50 paket laminat parke alışverişi demektir. Süpürgelik + parke + döşeme paketimiz mevcut. 100 m2 toptan parke fiyatları 2024 teklifimizden muhakkak haberdar olmanızı öneriyoruz.

c)      80 M2 Toptan Parke Fiyatları

Parke döşemelerinde 80 m2 de ciddi bir orandır. Hem ürünün kaliteli olması, hem profesyonelce döşenmesi hem de ucuz olması gereklidir. Aksi taktirde dekorasyon süreci sonunda memnuniyetsizlikler yakanızı bırakmayacaktır. Metrekare başına 300 – 500 TL arası tahmini fiyatlar ile hesaplı bir alışveriş yapmak istiyorsanız şu an doğru yerdesiniz.

d)      50 M2 Laminat Parke Toptan Fiyatı

Toptan parke fiyatları 2024 listemizde son kısımda 50 m2 ölçülerine değinelim. Bu aslında perakende ile toptan arasında bir ölçü. Ama yine de perakende sektöründeki ortalamalara göre en ucuz şekilde bizden satın alabilirsiniz. Metrekaresi uygun fiyata varan oranlar sizi memnun edecek.

 

İlginizi çekebilir: Güncel Koçtaş Parke Fiyatları 2023 | Koçtaş Parke Ne Kadar?