Genel

Güngören Laminat Parke Firması ve Modelleri

gungoren laminat parke 11

Yeşil Parke mağazası olarak Güngören laminat parke satış ve döşeme hizmeti veriyoruz. Her türlü yaşam alanına en kaliteli malzemelerin döşemesini yapıyoruz. Çağımızın en modern ürünleri arasında parke ürünleri yer alıyor. Bunlar ile şıklık ve zarafet gibi önemli dekoratif unsurlar elde ediliyor. Elbette dayanıklılık yönüyle de büyük kullanım memnuniyeti ortaya çıkıyor. Siz de bir parkeci mi arıyorsunuz? Güvenilir bir zemin döşeme firmasının hizmetinden mi yararlanmak istiyorsunuz? Hangi modeli seçsem gibi bir sorunsalınız mı var? Bu yazı tüm sorunsallarınıza bir yanıt olacak. Parke döşemesi kolay iş gibi görünebilir. Evet, uzman kişilerce gerçekleştirildiğinde çok kolay bir iş. Ancak kullanıcıların satış sırasında dikkatli olması önemli. İyi bir usta bularak güzel kaplama yaptırmak mümkündür fakat kötü parke döşendikten sonra geri dönüş zordur. Bu nedenle Güngören laminat parke koleksiyonumuzu hazırladık. Modern ve şık ürünlerden geleneksel ve klasik malzemelere kadar her insanın ruhunu okşayacak bir parkemiz var.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Güngören Laminat Parke Firmaları

En iyi firma olmak kolay değil. Çok sayıda unsur bir araya gelince ‘en iyi’ kavramı ortaya çıkar. Bunlar iyi ürün, garantili satış, profesyonel döşeme ve %100 memnuniyeti gibi unsurlardır. Güngören parke firmaları arasında bunu hangisi sağlıyor? Tabi ki de bu sorunun yanıtı Yeşil Parke markasıdır. Güngören’de parke Yeşil Parke mağazasından satın alınır. 20 yılı aşkın tecrübemiz boyunca binlerce Güngörenli ev hanımının hayalini gerçekleştirdik. Siz de onların arasında olmak istemez misiniz? Güngören mahallelerindeki parke firması listesi:

 • Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman mahallesi parke firması
 • Güngören Akıncılar mahallesi parkeci
 • Güngören Gençosman mahallesi parke firması
 • Güngören Güneştepe mahallesi parkeci
 • Güngören Güven mahallesi parke firması
 • Güngören Haznedar mahallesi parkeci
 • Güngören Mareşal Çakmak mahallesi parke firması
 • Güngören Mehmet Nezihi Özmen mahallesi parkeci
 • Güngören Sanayi mahallesi parke firması
 • Güngören Tozkoparan mahallesi parkeci

Güngören laminat parke döşeme hizmetlerimizde öncelikli tavsiyemiz alanlarınızda keşif yaptırmanız. Doğru ürün seçmenizde bu uygulamanın büyük faydası olacak. Özellikle de kararsız müşterilerimiz kesinlikle öneriyoruz. Uzman ekiplerimiz belirttiğiniz alana gelerek fizibilite çalışması yapıyor. Hem ölçüleriniz ve ne kadar ürün gerektiği hesaplanıyor hem de alanın stiline en uygun kataloglar sizlere sunuluyor. Arasından seçtiğiniz en güzel modeli rahatlıkla satın alıyorsunuz bu sayede. Gelin, Yeşil Parke kalitesini tercih ettiğinizde ne gibi avantajlar elde edeceğinize bir göz atalım. Güngören laminat parke döşemelerinde neden Yeşil Parke firması tercih edilmeli?

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

 1. Uzman bir kadro ile çalışırsınız. Bu kadro hem sizlere dekoratif fikirler temin eder hem de döşeme sürecinde en iyi koşullar sunulur.
 2. Parkede en kaliteli Güngören modelleri sadece Yeşil Parke mağazasında mevcut. 500’den fazla ürün yelpazemiz ile ülkenin lider markasıyız.
 3. Hızlı teslimat seçenekleriyle, kolay ürün ulaşımını sağlıyorsunuz. 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kargoya veriliyor. Eğer İstanbul Güngören içinde sipariş oluşturulursa ertesi gün teslimat seçeneğimizde mevcut.
 4. Kampanyalarımız sayesinde fırsat parke alışverişleri yapabiliyorsunuz. En ucuz Güngören parkeci konumundayız.
 5. Farklı ebat ve ölçülerde parke levhaları temin ediyoruz. Ayrıca özel model koleksiyonlarımızla da kullanıcıların hayallerini gerçek kılıyoruz.
 6. Satış sonrası süreçte garanti seçeneklerimizle de %100 müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

Güngören Laminat Parkeci Telefon

Parkeci bulmak kimi zaman zor olabiliyor. Çünkü kaliteli ürüne ulaşmak günümüzde hayli meşakkatli bir iş. Oysa Yeşil Parke mağazasında tüm bu sorunsallarınız ortadan kolayca kalkmaktadır. Modern, şık, klasik, ahşap ve çok daha fazla parke modeli bizlerin kreasyonunda mevcut. Üstelik yeni nesil tasarımları takip ederek koleksiyonlarımız sürekli olarak güncel tutulmaktadır. Zemin modasından asla geri kalmıyorsunuz. Peki ama Güngören laminat parkeci telefon numarası nedir? İşte cevabı… Güngören en iyi parkeci telefon numarası:

 • Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman mahallesi telefon – 0 (216) 335 34 68
 • Güngören Akıncılar mahallesi parkeci telefon – 0 (531) 222 58 58
 • Güngören Gençosman mahallesi parke telefon – 0 (216) 335 34 68
 • Güngören Güneştepe mahallesi parkeci telefon – 0 (531) 222 58 58
 • Güngören Güven mahallesi parke telefon – 0 (216) 335 34 68
 • Güngören Haznedar mahallesi parkeci telefon – 0 (531) 222 58 58
 • Güngören Mareşal Çakmak mahallesi parke telefon – 0 (216) 335 34 68
 • Güngören Mehmet Nezihi Özmen mahallesi parkeci telefon – 0 (531) 222 58 58
 • Güngören Sanayi mahallesi parke telefon – 0 (216) 335 34 68
 • Güngören Tozkoparan mahallesi parkeci telefon – 0 (531) 222 58 58

Laminat parke siparişi için Güngören WhatsApp hattına da mesaj atabiliyorsunuz. Buradan alanınızın resim ya da videolarını ilettiğinizde sizlere ürün fikrinde de bulunuyoruz. Bizlere 0 (531) 222 58 58 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden ulaşın. 7/24 aktif bir iletişim kanalıdır. Çekinmeden yazınız.

Güngören Laminat Parke Ürünleri

En güzel Güngören Laminat parke ürünü hangisi? Bu soru müşterilerimiz tarafından bizlere çok sık yöneltiliyor. Buna tam net bir isim vermek mümkün değil. Çünkü 500’den fazla koleksiyonumuz içinde her biri kendi tarzında çok iyi ve güzel bir şıklığa sahip. Ama sizlere bazı öne çıkan parke modellerini belirtebiliriz. Listenizin ilk sırasına Vitality Deluxe 377 modelini koyabilirsiniz. Soft bir ahşap rengi var. her alan stiline çok kolay adabte olur. Ayrıca AGT markasının dayanıklılığı ve kalitesine de sahip. Listenin ikinci sırasına da Pacific Coast 37148 Venice ürünü kesinlikle konulmalı. Çok doğal ve soft bir görünümü var. Gerçek anlamda ahşap zemin döşeme hissiyatını sizde oluşturuyor. Gelin sizler için hazırladığımız laminat parkede top 10 listemize bakalım. Güngören’deki en güzel 10 laminat parke modeli:

 1. Pacific Coast 37148 Venice Güngören parke modeli
 2. Pure Mastery 47257 Lindby Güngören parke modeli
 3. Pure Mastery 47258 Kinger Güngören parke modeli
 4. Kronotex Herringbone D4764 Güngören parke modeli
 5. Avangard 4510 Alaska Meşe Güngören parke modeli
 6. Modern 707 Aspendos Çam Güngören parke modeli
 7. Platinum 615 Rustik Meşe Güngören parke modeli
 8. Klasik 702 Batı Çam Güngören parke modeli
 9. Osmoze 448 Grey Oak Güngören parke modeli
 10. Avantgarde 414 Vintage Güngören parke modeli

Güngören Laminat Parke Ustası

Yazımızın sonuna gelirken sizlere Güngören laminat parke ustası hizmetlerimiz hakkında bilgi verelim. Bizden satın aldığınız parke ürünlerinin döşemesinde talep edilmesi durumunda döşeme ustası temininde de bulunuyoruz. Döşeme kalitesi çok önemli. Çoğu zaman da kötü usta tercihleri sebebiyle güzel döşeme yapılamıyor. Bu tür riskler yaşamamak adına siparişlerinizde döşeme ustası da talep edin. Ayrıca ek bir hizmet ücreti ile sağladığımızı da belirtelim. Yeşil Parke İstanbul ilçelerinin tamamında olduğu gibi Güngören ilçesinde de lider laminat parke markasıdır. Siz de bu kalitenin bir parçası olun ve evinizi işyerinizi harika görünüme kavuşturun. 2023 yılı yeni parke modellerimizi de muhakkak incelemenizi önermekteyiz. Yeşil Parke ailesi olarak iyi günler diliyoruz sizlere…   İlginizi çekebilir: Pendik Karo Halı Firmaları ve Fiyatları 2022/2023