Her eve uygun, her zevke uygun. Balterio Laminat Parke..

Blog geri dön

Her eve uygun, her zevke uygun. Balterio Laminat Parke..

Bir ürünün onu en işlevsel kılan yanı, her zevke hitap edebilmesi, işlevsel bir şekilde çok yönlü kullanılabilmesi ve bulunduğu her ortama katma değer katmasıdır. Estetiğin, zerafetin ve şıklığın değer kazandığı günümüzde; yaşam alanlarını iç dünyamıza göre dizayn etmek, kişiliğimizi mobilyalara, renklere ve ortama yansıtmak son derece huzurlu bir dışa vurum oldu. Zemin döşemesi denince ilk akla gelenler olan Laminat Parke, pek çok kategoriis ve tam 414 adet ürünü ile sitemizde beğeninize sunulmakta. En yüksek kaliteyli ve en yüksek müşyeri memnuniyetini garanti eden firmamız, ürünlerini gururla sunar.

Balterio Parke Teknik Özellikleri

Belçika’nın gözbebeği Balterio Parkenin sitemizde pek çok modeli olduğunu biliyor muydunuz? Belçika da üretilen Balterio Parke ürünleri yüksek kalitede ve sağlık belgeli parke koleksiyonuna sahiptir. Yerden ısıtmaya entegre kolaylığı ile olanak sağlaması, bakımının kolay olması, alerjen hassasiyeti, üstün kalitesi ve modern tasarımlarıyla hepimizin gönül rahatlığıyla tercih ettiği bir üründür. Aşınmaya dayanıklılık, dolgu maddesi ile birlikte aşınmaya dayanıklı yüzeyle garanti altına alınmıştır. Yüksek kaliteli HDF dolgu panelleri ile; sivri topuklara, düşen maddelere ve mobilya ayaklarının neden olduğu basınç izlerine karşı dayanıklıdır. Üstelik Balterio Laminat Parke döşemelerinize düşen yanan bir sigara, yerde birkaç saniye kaldığında döşeme üzerinde en ufak bir iz bırakmaz.
Dekorasyonda minimal çizgileri sevenlerden misiniz? Füme koltuk takımınızı ahşap iskandinav iskelet ile tercih edip, beyaz duvarlar ile kombinlemek ister misiniz? Füme kırlentleriniz ve gri katlanmış koltuk pikenizi dekoratif bir şekilde sunabilir, duvara büyük bir siyah zemin üzeri dolunay tablosu seçebilirsiniz. İskandinav stil ince sehpanızın altına sereceğiniz gümüş grisi halı ve Balterio Laminat Parke Vitality Deluxe 4V 583 Naturel Cila Meşe seçimi ile çok şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Ev ve kapalı alanların tamamı için uygun olan Balterio modelleri ayrıca açık alanlarda kullanıma da uygun hale getirilmiştir. Suya dayanıklı olmalarından dolayı tercih edilen bu markanın tüm ürünlerini yeni ithal parkeler de dahil olmak üzere bizden satın alabilirsiniz. İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Balterio Laminat Parke ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Laminat Parke ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Smart Click Laminat Parke, Terra Click Laminat Parke, Sensa Laminat Parke, Vario Laminat Parke, Çamsan Laminat Parke, AGT Laminat Parke, Balterio Laminat Parke, Designfloor Laminat Parke seçeneklerimize göz atmadan bizden sakın ayrılmayın.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?