Genel

İstanbul Ahşap Zemin Kaplama Hizmeti ve 2023 Yılı Fiyatı

istanbul ahsap zemin kaplama 11

Bir evin en dikkat çekici alanı zeminlerdir. İstanbul ahşap zemin kaplama ile bu göze en çok temas eden alanları şık hale getirirsiniz. Bireylerin dekorasyondan farklı tarz beklentilerini ahşap parke tek başına karşılayacak güce sahip. Ama seçimlerin sanıldığı kadar kolay olmadığı da bir gerçek. İyi bir döşeme için şu sorulara yanıt bulmalısınız. Ahşap zemin kaplama nasıl yapılır? Modelleri nelerdir? Hangi firmadan satın alınır? m2 fiyatı kaç TL’dir? Tam olarak bu yazıda sorulara yanıt bulacaksınız.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

İstanbul Ahşap Zemin Kaplama Nedir?

Zemin malzemeleri ev içindeki ana dekorasyon unsurlarında biridir. Döşemde yapılacak seçimler o evin atmosferini belirler. Bu alanda kullanılan, doğal ağaçlara şekil verilerek üretilen ve yüzeyi parlak olan malzemelere ahşap zemin kaplama denir. İstanbul’da çok fazla döşetilir. Modern bir mimari ögesidir ve zarafetiyle kullanıcısını tatmin eder. İstanbul ahşap zemin kaplama işi sadece konforlu kullanım ya da görsel ihtişam için tercih edilmiyor. Ekstra özellikleriyle kullanıcısını mest ediyor. Bunların başında yalıtıma verdiği katkılar öne çıkıyor. Bilinçli kullanıcılar bu özelliğini öne çıkararak tercih ediyor. İlk başta ısı yalıtımına değinelim. Doğalgaz kullanan bireylerin evinde %10 ila %20 arasında enerji tüketimine katkıda bulunur. Faturalarınızın düşeceğini bilmenizde fayda var. Ses yalıtımında da ciddi desibel sızıntısı önler. En önemlisi de alt kat komşularınızı rahatsız etme ihtimalini ortadan kaldırır.

İstanbul Ahşap Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Ahşap parkeleri laminat parkelerden ayıran özellikler var. Elbette yeni nesil laminat parkelerde %100 ahşap görüntüsü yakalayabiliyor ancak gerçek ve doğal bir ahşap parkenin görüntüsü ço daha iyi seviyede olabiliyor. Bu tür parke malzemelerinin tabakaları zemine kaplanır. Tabakalar yan yana birleştirilir. Zemine ise yapıştırma tekniğiyle ile tutturulur. Bilindiği gibi laminat ürünler kilit sistemiyle yapıştırılmadan döşenir. İkisini ayıran temel fark da budur. İstanbul ahşap zemin kaplama işleminde cilaya gerek duyulmaz. Çünkü ürünler cilalanmış bir şekilde adreslere temin edilir. Bazı markalar cilasız satsa da Yeşil Parke mağazası bu konuda müşterilerine pratikliği sunmaktadır. Döşeme sırasında cilalamaya gerek kalmaz. Ama elbette belli periyotlarda zeminlerin cila ve sistre işlemi ihtiyacı doğacaktır. Bunu da Yeşil Parke hizmetiyle yaptırabiliyorsunuz. İstanbul’da ahşap zemin kaplamaların yapılma işlemi:

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

 • Yeşil Parke online mağazası içinden en güzel ahşap zemin malzemesi seçilir.
 • Ürünler adrese geldiğinde firmamızdan döşeme ustası hizmeti talep edilir.
 • Önce parkelerin döşeneceği alanda açıklık oluşturulur.
 • Sonrasında da levhalar birleştirilerek döşeme tamamlanır.
 • Bu işlemlerin ardından süpürgelik kaplamasına geçilir. Süpürgelikler de özenle duvar diplerine çakılır.
 • Döşemenin ardından zemin temizliği yapılır ve kullanıcısına teslim edilir.

İstanbul ahşap zemin kaplaması taleplerinizde profesyonel hizmete önem veriyorsanız tercihiniz Yeşil Parke olmalı. Ümraniye, Esenyurt, Pendik, Esenler ve tüm İstanbul ilçelerindeki evlere gelerek yerinde sunum da yapıyoruz. Ayrıca ölçüleri de alarak doğru sayıda parke almanızı sağlıyoruz.

2023’ün İstanbul Ahşap Zemin Kaplama Modelleri

Ahşap parke denildiğinde sadece koyu renk akla gelir. Ancak 3 farklı renk tipine ayrılır. Açık, orta ve koyu tonlar olarak ifade edebiliriz. Renk koyulaştıkça nostalji havası daha fazla artıyor. Renkler açıldıkça da modernlik daha fazla öne çıkıyor. Yeşil Parke mağazasında 1000 den fazla parke ürünü var. Bunların 100’e yakını İstanbul ahşap zemin kaplama modelleridir. İstanbul’da 2023’ün en popüler 10 ahşap zemin kaplama ürünü:

 1. 2023 model Herringbone D4766 ahşap zemin ürünü
 2. 2023 model Vitality Style 138 ahşap zemin ürünü
 3. 2023 model Premium Plus Milano 12mm. ahşap zemin ürünü
 4. 2023 model Premium Plus Venedik 12mm ahşap zemin ürünü
 5. 2023 model Vario Lecce ahşap zemin ürünü
 6. 2023 model Premium Medium Nova ahşap zemin ürünü
 7. 2023 model Wood Stone Babil ahşap zemin ürünü
 8. 2023 model Creativ 622 Balearic Oak ahşap zemin ürünü
 9. 2023 model Natural Prestige 35939 Milan ahşap zemin ürünü
 10. 2023 model Vitality Superb 408 ahşap zemin ürünü

Güvenilir ve Kaliteli İstanbul Ahşap Zemin Kaplama Firması

İstanbul ahşap zemin kaplama ürünlerini seçerken, bir stil kararı vermeniz gerekiyor. Gelişigüzel seçimler güzel sonuçlar doğurmaz. Satın alma öncesi evinize bir ruh ve kimlik kazandırın. Eski ve geleneksel ruhu mu seviyorsunuz? O halde buna uygun laminat ya da ahşap parkeleri satın alın. Modern ve minimalist bir yaklaşım sizi mutlu mu ediyor? O halde açık tonlardaki malzemeleri tercih edin. Unutmayın ki her renk ve modelin farklı bir stil karşılığı var.

Çok önemli bir bilgi paylaşacağız. O da kaliteden taviz vermemeniz gerektiğidir. Diyelim ki bütçeniz düşük. Ama ahşap zemin kaplaması da yaptırmak istiyorsunuz. Acele edip kalitesiz ürün almaktansa biraz daha bekleyerek kampanyalı ve kaliteli ürün almaya çalışın. Kötü bir zemin kaplaması sizi mutlu değil, aksine mutsuz eder. İstanbul’da en iyi ahşap zemin kaplama malzemesi nereden bulunur? Bu sorunun yanıtını bilmeden kesinlikle sipariş oluşturmayın. Eğer ki bir parkeci size yüzlerce farklı seçenek sunuyorsa işiniz daha kolaylaşır. Çünkü çok seçenek sayesinde en iyi ürünü bulacaksınız. AGT, Çamsan ve Designfloor markalarının yeni trendlerindeki parkelere bir göz atmanızı öneriyoruz. Zeminde en iyiler arasındadır. Onlarca farklı modeliyle güzel seçeneler sunar.

İstanbul’da Ahşap Zemin Kaplama Katalog Fiyatları

Dekorasyonun maliyetli kısmı zeminlerde gerçekleşiyor. İstanbul ahşap zemin kaplama da hem ürün hem de hizmet bedeli olmak üzere 2 kısımdan oluşuyor. Satın aldığınız ürünlerin parasına ek olarak döşeme işlemi için bir hizmet tutarı ödeniyor. Bu yüzden genel olarak maliyetli görünebilir. Ancak 20 yılı aşkın kullanım süresiyle çok hesaplı bir zemin malzeme tercihidir. Peki ne kadardır? İyi bir parkeye verilecek m2 fiyatı ne kadar olmalıdır? İşte cevabı… İstanbul’daki 2023 ahşap zemin kaplama fiyatları (Güncel):

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

 • İstanbul açık renk ahşap zemin kaplama fiyatı m2 – 200 ila 400 TL arası
 • 2023’te İstanbul orta renk ahşap zemin kaplama m2 fiyatı – 200 ila 400 TL arası
 • 2023 koyu renk kaliteli ahşap zemin kaplama fiyatı – 200 TL ile 400 TL arası

İstanbul Ahşap Zemin Kaplamanın M2 Fiyatı

Ahşap zemin kaplama malzemeleri m2 fiyat birimiyle hesaplanır. Ürünler paketler halinde satılsa da fiyat ölçü birimi m2’dir. İstanbul’da Yeşil Parke ürünleri tercih edilirse m2’si uygun fiyata satın alınabilir. Çünkü 2023 yılında harika kampanya ve fırsatlar düzenlenmektedir. 150 – 200 TL bareminden başlayan ve modeline göre 400 – 500 – 600 TL seviyelerine kadar çıkan ürünlerimizle hemen şimdi tanışın. En iyiyi en ucuza buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Online siparişlerinizi de bekliyoruz. Güzel bir döşeme süreci olsun. İyi günler dileriz.   Yeşil Parke Sipariş Hattı: 0 (531) 222 58 58 Yeşil Parke Bilgi Hattı: 0 (216) 335 34 68 İlginizi çekebilir: Artan Parkeleri Değerlendirme Yöntemleri | 7 Harika Tasarım