2022 İstanbul Cami Halısı Modelleri Neler?

Blog geri dön
İstanbul Cami Halısı Modelleri

2022 İstanbul Cami Halısı Modelleri Neler?

İstanbul cami halısı modelleri arayanlar firmamıza ulaşarak çeşit çeşit ve desen desen duvardan duvara halı modellerimiz arasından istediklerini seçerler. Cami halısı duvardan duvara döşenen ürünler arasındadır. Camilerin maneviyatına uygun olan halı desenleri çok çeşitlidir.

Kaliteli ve ucuz cami halısı çeşitleri arayan kişiler firmamızın İstanbul – Ümraniye’de bulunan showroomuna gelerek istedikleri modeli seçebilirler.

İstanbul Cami Halısı Modelleri Neler?

istanbul-cami-halisi-modelleri
İstanbul Cami Halısı Modelleri

Cami halısı modelleri İstanbul genelinde her ilçede bulunan camiler tarafından büyük talep görür. Ancak ürün satışımız sadece İstanbul’la sınırlı değildir. Doğu – batı – kuzey – güney fark etmeden diğer tüm şehirlerimizden bize ulaşan kişilere ürün satışı sağlamaktayız.

Sitemizin Ürünler bölümünden tüm ürünlerimize kendi kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Duvardan duvara cami halısı arayanlar bu sayfalardan tüm ürünlerin görsellerini ve özelliklerini inceleyebilirler.

Ayrıca laminat parke modelleri ve duvar kağıdı modelleri ürünlerimiz için de aynı şey geçerlidir.

Duvardan Duvara Cami Halısı Fiyatları Ne Kadar? 2022 Cami Halıları m2 Fiyatı

Duvardan duvara cami halısı fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız ya da farklı şehirlerden bunu öğrenmek istiyorsanız Yeşil Parke olarak bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

En uygun fiyata cami halısı satın almak isteyenler için fiyatlarımız uygun hale getirilmiştir. Aynı halı modelleri ayrıca otellerde de kullanılmaktadır. Evlerde kullanım için de uygun olan bu desenleri görmek için sitemizi detaylı olarak gezebilirsiniz.

En ucuz duvardan duvara cami halısı arayanların ilk adreslerinden olan Yeşil Parke Türkiye genelinde hizmet verdiği müşterilerinin referansları ile yıllardır müşteri memnuniyetine devam eder.

istanbul-cami-halisi-modelleri

Seccadeli Cami Halısı Fiyatları

Seccadeli cami halısı diğer cami halı modelleri kadar merak edilmektedir. Hatta bahsedilen İstanbul cami halısı modelleri arasında en çok araştırılan modellerin başında bulunur.

Adından net çıkarılabileceği gibi cami halısı üzerine işlenmiş seccade motifleri vardır. Gerçek bir seccade boyutuna sahiptir. Hatta bir diğer ismiyle saflı cami halısı olarak adlandırılır.

Sahip olduğu desenler göbekli cami halısı, akrilik cami halısı ya da yünlü cami halısı ile kıyaslandığında farklıdır. Üstelik cami halısının tüm bölgesinde yer almaktadır.

Seccadeli cami halıları fiyat kapsamınde ortalamaya yakın ve ortalama üstünde bulunmaktadır. Sebebi daha fazla işlemeye sahip olması ve halının tamamının aslında desenlere sahip olmasıdır.

Elbette seccade motifleri farklı halı türleri üzerine uygulanabilir. Bu yüzden Yeşil Parke aracılığıyla en uygun seccadeli halı fiyatlarına erişebilirsiniz.

Cami Halısı Metrekare Fiyatları Belirlenirken Dikkat Edilen Unsurlar

Müşteriler tarafından merak edilen konulardan birisi de İstanbul cami halısı modelleri fiyatları belirlenirken nelere dikkat edildiği olmaktadır. Zira firmalar arasında fiyatlandırma kapsamında büyük değişiklikler meydana gelir.

Durum böyle olunca müşteriler haklı olarak neden bu kadar farklılık olduğunu merak eder. Cami halı fiyatları belirlenirken dikkat edilen temel unsur halının sahip olduğu kalitedir. Halının kalitesini belirleyen ise kullanılan iplik türleri olmaktadır.

İplik dışında halı üzerinde kullanılan desen ve bu desenlerin yoğunluğu da etkili olmaktadır. Göbekli cami halısı örneğine bakmak gerekirse genelde seccadeli cami halısı kadar yoğun bir desene sahip değildir.

Bu yüzden göbekli cami halı modelleri genelde daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Etkili olan bir diğer nokta da elbette firmanın elde etmek istediği kâr oranıdır.

Firmadan firmaya kazanç amacı değişiklik gsöterir. Buna bağlı olarak temin edilen halıların üzerine koyulan kâr oranı da farklılaşır. Yeşil Parke olarak, elbette kazancımızı göz önünde bulunduruyoruz. Fakat kâr oranlarımızı müşteri memnuniyetini de düşünerek saptamaktayız.

istanbul-cami-halisi-modelleri

İstanbul Cami Halısı Modelleri için Güncel Cami Halısı Katalog Talep Edin

İstanbul cami açısından oldukça yoğun bir sayıya sahiptir. Büyükşehir olmasının yanı sıra milyonlarca insanı barındırması, ibadet noktalarının da artmasına sebep olmuştur.

Eğer İstanbul cami halısı modelleri inceleyerek bir karar vermek istiyorsanız işiniz biraz zor olacaktır. Çünkü Yeşil Parke bünyesinde online ve mağaza kapsamında birden fazla model bulunmaktadır.

Modeller arasında özellikle online olarak karar vermenin temel yolu, cami halısı katalog incelemesi yapmaktır. Siz de firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda Laminat parke modelleri İstanbul aramalarında tüketicilerin karşısına onlarca firma çıkar. Yeşil Parke olarak Balterio laminat parke modelleri satışımızın yanı sıra ayrıca yeni duvar kağıdı modelleri, duvardan duvara halı çeşitleri gibi ürünlerimizin de satışını sağlamaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button