Genel

İstanbul Floorpan Parke Firması ve 2023 Fiyatları

istanbul floorpan parke 11

Günümüzün en kalite yer döşemesi İstanbul Floorpan parke markasıdır. Gerçek anlamda zemin malzemesinden istenen her türlü parametreyi sunduğunu belirtelim. Avrupa Standartları kapsamında %100 güvenle üretilen nadir parke markalarının başında gelir. İstanbul bölgesindeki ev ve iş yerleri zeminleri incelendiğinde %40’ından fazlasında Floorpan ürünleri görülmektedir. Özellikle de AC3 ve AC4 seçenekleriyle türüne oranla çok daha özel ürünleri sunduğunu belirtelim. İstanbul Floorpan parke modelleri esasen dayanıklılıkla ön planda tutulur. Levha kalınlığı, malzeme kalitesi ve işçiliği buna sebep olur. Floorpan markasını özel kılan detayların başında yüzey kaplamasında dekoratif kağıtların kullanılıyor oluşu. Çok fazla sayıda çeşit ve stil sunumu gerçekleştirir. Modern ya da geleneksel stili benimsemeniz fark etmez. Firmamızın koleksiyonunda her türlü tarza birebir uygun Floorpan modeli buluyorsunuz.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

İstanbul Floorpan Parke Firması

İstanbul’un her ilçe ve semtine firmamız özenle laminat parke ve derzli parke temini gerçekleştiriyor. İstanbul Floorpan parke ürünleri %100 doğa dostudur. Doğada bulunan sağlıklı ağaçlar kesinlikle kullanılmaz, zarar görmez. Ormanlardaki sağlıklı ömrünü tamamlamış olan ağaçların ya da sadece bu iş için özel olarak yetiştirilmiş ağaçların kullanıldığını belirtelim. Yani Floorpan tercih ettiğinizde siz de doğaya bir katkıda bulunmuş oluyorsunuz. İstanbul bölgelerinde satılan Floorpan ürünleri farklı sınıf kaliteleriyle üretilir. Bu kaliteler aynı zamanda parkelerin ömrünü de net olarak ortaya çıkarmaktadır. 31. Sınıf Floorpan parkelerin ömrü ortalama 12 yıl, 32. Sınıf olan parke 15 yıl, 30. Sınıf olan ürünler de 20 yıl kadar kaliteli kullanım fırsatı sunuyor. Bölge bölge İstanbul Floorpan parke satışı yapan firmamızın telefon numaraları şu şekildedir… İstanbul bölgelerindeki Floorpan firması telefonları:

 • İstanbul Adalar ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Arnavutköy Floorpan firması
 • İstanbul Ataşehir ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Avcılar Floorpan firması
 • İstanbul Bağcılar ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Bahçelievler Floorpan firması
 • İstanbul Bakırköy ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Başakşehir Floorpan firması
 • İstanbul Bayrampaşa ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Beşiktaş Floorpan firması
 • İstanbul Beykoz ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Beylikdüzü Floorpan firması
 • İstanbul Beyoğlu ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Büyükçekmece Floorpan firması
 • İstanbul Çatalca ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Çekmeköy Floorpan firması
 • İstanbul Esenler ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Esenyurt Floorpan firması
 • İstanbul Eyüpsultan ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Fatih Floorpan firması
 • İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Güngören Floorpan firması
 • İstanbul Kadıköy ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Kağıthane Floorpan firması
 • İstanbul Kartal ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Küçükçekmece Floorpan firması
 • İstanbul Maltepe ilçesi Floorpan parkecisi – 0 (531) 222 58 58
 • İstanbul Pendik Floorpan firması

İstanbul Floorpan Parke Modelleri

İstanbul’da döşenecek parkelerin sudan uzak tutulması gerekiyor. Floorpan parkeleri çok kaliteli ve dayanıklı olsalar da suya karşı hassas bir yapıları var. Ama diğer rakiplerine oranla bir miktar dayanıklılık gösterdiğini de belirtelim. Firmamız üzerinden parke satın almak istediğinizde size farklı ürün seçenekleri sunuyoruz. Bunlardan ilki laminat iken diğeri de derzli parke modelleridir. Kalite olarak aynı seviyedeler ama görsel anlamda farklı seçenekler sunar kullanıcısına. Derzli olanlar daha çok vintage tarzı öne çıkarır, laminat ise klasik kadar çağdaş görünümde de söz sahibidir. Hangi stili zemininizde görmek istersiniz? İstanbul Floorpan parke satın almadan önce bu soruya yanıt bulmalısınız. İşin zor kısmı için de bunu işaret edebiliriz. Ürün satın almak kolay, ancak doğru malzemeyi doğru zemin yerine döşemek maharet ister. Modern bir görünümse aradığınız açık laminat tonlarına yönelmeniz gerekli. Daha klasik ve daha koyu tonlarda ise ahşap renklerine yönelebilirsiniz. Hepsi biz de var.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

İstanbul Floorpan Derzli Parke

Derzli Floorpan parke, levhaların birleşim yerlerinde V tipinde bir boşluk oluşması özelliğine sahiptir. Görsel anlamda laminat parkeden ayrılır. Özellik itibariyle aynı güzellik ve kalitededir. İstanbul Floorpan parke satın alma taleplerinizde bu detayı atlamayınız. Mekana akıcılık ya da uyum katmak istediğinizde derzli ürünler tercihiniz olsun. Zaten Floorpan bu konuda en üst kalitede. Temizliği kolay ve döşemesi pratiktir. Suya karşı hassas olsa da UV ışınlarından korunmada çok etkilidir. İstanbul geneline tüm ilçelere derzli Floorpan nakliyemiz var. Sadece istediğiniz ürünü belirleyin ve bize bildirin. Arda kalan süreç tamamen bizim yönetimimizde gerçekleşiyor. 0 (216) 335 34 68 hattımızın bu iş için kurulduğunu belirtelim.

İstanbul Floorpan Laminat Parke

Laminat parke, dünyanın en fazla kullanılan zemin kaplama malzemesi olarak istatistiklere girmiştir. Türkiye ve hatta İstanbul için de bu istatistikler değişmez. Özellikle de mimari yapılarda çağdaş bir stilin öne çıkması, laminat parkelerin yükselişinde ivme kazanmasını sağladı. Peki ama İstanbul ilinde laminat Floorpan modelleri nereden satın alınır? İşte yanıtı. İstanbul Floorpan parke Yeşil Parke koleksiyonundan satın alınır. Firmamız şehrin en değerli ürünlerinden oluşma bir koleksiyon sahibi. Büyüleyici ve göz kamaştırıcı laminat malzemelerine tek tık kolaylığında erişiyorsunuz. 0 (216) 335 34 68 telefonumuzu ya da mail adresimizi bize ulaşmak adına kullanabilirsiniz. En güzel parkeler sizleri bekliyor.

İstanbul Floorpan Parke Fiyatı 2023

Her İstanbullunun bütçesi aynı değil. Kimi en pahalı olan Floorpan parkeyi evine katmak istiyor, kimi ise kaliteli ama biraz daha uygun fiyatlı bir malzeme arıyor. 2023 yılı İstanbul floorpan parke fiyat listelerini yakın zamanda hazırladık. Bu yıl bütçeniz şenlenecek diyebiliriz. Artan hayat pahalılığına rağmen Yeşil Parke ailesi olarak en güzel konseptleri oluşturmanıza katkıda bulunacağız. Nasıl mı? kaliteden ödün vermeyen parkeleri ucuza sizlere satıyoruz.

2023 Floorpan parke fiyatlarında İstanbul oranları ürün kalitesinin yanı sıra alanın m2’sine göre değişir. Kaç m2 bir zemine döşeme yapacaksınız? Bunun belirlenmesiyle birlikte net maliyetler gün yüzüne çıkacaktır. Kararlarınızı vermeden evvel bizi ararsanız pozitif yönde sonuçlar almanızı sağlayabiliriz.

Online İstanbul Floorpan Parke Siparişi

Son olarak da İstanbul’da Floorpan parkelerin nereden satın alınabileceğine parmak basalım. Online alışverişi kullanan bir bireyseniz parkenizi online koleksiyonumuzdan ayırtabilirsiniz. 500’den fazla parke var. Bir veya birden fazla model belirleyin ve bizler ile iletişim kurun. Online alışverişinizi tamamlayalım. İstanbul’un neresinde olduğunuzun hiç önemi yok. Kaliteli bir parke arzulamanız ve bizi aramanız yeterli. 0 (216) 335 34 68 hattımızı bu işlem için tavsiye ediyoruz. Ürün siparişi, ödemeler ya da döşeme hizmeti bu hattın gerisinde tamamlanıyor. Keyifli bir parke döşeme dönemi diliyoruz.   İlginizi çekebilir: Beykoz Halıfleks Kaplama | Ürünler ve 2023 Fiyatları

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri