Genel

2022 İstanbul Karo Halı Uygun Fiyat Listesi

İstanbul karo halı uygun fiyat nereden bulurum diye merak edenlerin bu sorusuna cevap olmaya devam ediyoruz. Karo halı uygun fiyat almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Firmamızın genel merkezi İstanbul – Ümraniye’dedir. Ancak tüm Türkiye’den müşterimiz bulunur. İstanbul dışından bize ulaşan kişi ve firmalara da yardımcı olmakta uygun fiyata karo halı modellerimizden satın almalarını sağlayabilmekteyiz. Yeşil Parke olarak sunduğumuz hizmetlere işçilik ve hızlı nakliye hizmeti de dahildir.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Karo Halı Kaplama Neden Tercih Edilir?

Yeşil Parke, karo halı kaplama konusunda farklı karo modelleri sunmaya devam etmektedir. Dilerseniz ofis dilerseniz ev için zemin kaplama yaparak yükseltilmiş döşeme elde edebilirsiniz. Zira yükseltilmiş döşeme sistemleri alanda birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. İstanbul uygun karo halı fiyat listesi sunmasının yanı sıra, kaliteli bir kullanım sunmaktadır.

Uygulama yapılan alanda halı kaplama uzun vadeli halı kullanımı sağlar. Bununla birlikte temizliği kolay olan halılar olmasından dolayı temizlik adına uzun bir süre harcamanıza gerek kalmaz. Kısa sürede temizliğini yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz. Hijyenik bir kaplama olmasından dolayı, bakteri barındırma olasılığı da oldukça düşüktür. İstanbul karo halı firması arayışındaysanız, Yeşil Parke size yardımcı olacaktır.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

İstanbul Uygun Karo Halı Fiyat

İstanbul Uygun Karo Halı Fiyat

Spot Karo Halı Nerelerde Kullanılır?

İstanbul karo halı uygun fiyat sunarak aslında karo halı kullanım alanlarını arttırmayı hedeflemektedir. Spot halı fiyatları da diğer modeller arasında en uygun olan modellerden birisidir. İstanbul karo halı firması olan Yeşil Parke karo halılar konusunda her bütçeye uygun fiyatlandırma sağlar. İster ofis karo halı için isterseniz ev için kullanım sağlayabilirsiniz.

İstanbul karo halı kullanımı arasında:

  • Ofis,
  • Ev,
  • Sinema,
  • Otel,
  • Kurumsal firmalar,
  • Tiyatrolar başlıca olarak bulunmaktadır.

Ev için Karo Halı Kulllanımı Avantajları Neler?

Ev için karo halı kullanımı öncelikle duvardan duvara halı kaplama sırasında uygun fiyat sunmasından sağlar. İstanbul karo halı uygun fiyat firması tercih etmenizle birlikte, siz de uygun fiyatlarla halınızı bulabilirsiniz. Bununla birlikte evde uzun süreli halı kullanmak ve kısa sürede halı değiştirmek istemeyenler için çok doğru bir tercihtir.

İstanbul Uygun Karo Halı Fiyat

2022 Karo Halı Modelleri Neler? 

Bizden 2022 karo halı modelleri arasından birini ya da satışını sağladığımız diğer ürünlerden sipariş vermeniz halinde konusunda uzman ustalarımızı da size yönlendirebilmekteyiz. Aldığınız ürün her ne olursa olsun yıllardır birlikte çalıştığımız ustalar döşeme ve kaplama işini en profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Yeni karo halı çeşitleri için de bu uygulamamız geçerlidir. Firmamız İstanbul’da olmasına rağmen diğer bütün şehirlerimize de ürün satışı yapılır. Bizi tercih ederek ucuz karo halı fiyatı almanız ve satın almaya karar vermeniz halinde İstanbul haricinde hangi şehirde olursanız olun ürünleriniz adresinize ulaştırılır. Bu hizmetimiz de diğer tüm ürünler için geçerlidir. Evden çıkmanıza gerek kalmadan alışveriş yapabilir, bizi tercih ederek siz de kaliteli karo halı modelleri kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

İstanbul Karo Halı Uygun Fiyat Listesi 

İstanbul karo halı fiyatları ile birlikte merak edilenlerden biri de bu çeşit halıların desenleri ve renkleridir. 2022 karo halı çeşitleri nelerdir diye araştırma içindeyseniz sitemizdeki sayfalardan ya da bizzat İstanbul – Ümraniye’deki mağazamıza gelerek en yeni karo halı modelleri görebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile yaptığımız satış neticesinde istediğiniz model, desen ve tarzda yeni karo halı modeli bulabileceğinizden eminiz. Karo halı fiyatları İstanbul için de, diğer şehirler için de Yeşil Parke tarafından en uygun hale getirilmiştir. Yılın belirli dönemlerinde düzenlediğimiz kampanyaları kaçırmamak için bizi arayın ve fiyat bilgisi sorunuz.

İstanbul Karo Halı Uygun Fiyat

A- 50×50 Karo Halı Fiyatları

İstanbul karo halı uygun fiyat imkânını en çok 50×50 karo halı modelleri kapsamında görebilirsiniz. Zira bu modeller en sık tercih edilen karo halılar arasında bulunmaktadır. Siz de kampanyalı karo halılarımız arasından dilediğiniz bir modeli tercih edebilirsiniz. %100 kalite ve garanti ile çeşitli renk modelleri Yeşil Parke online sitesi üzerinden inceleme fırsatını yakalayın!

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

B- Karo Halı Kaplama Fiyatları

Karo halı fiyatları genel itibariyle firmalar arasında değişiklik gösterir. Bununla birlikte, karo halı kaplama fiyatları da değişmektedir. Yeşil Parke İstanbul karo halı uygun fiyat imkânını karo halı kaplama esnasında da sağlamaktadır. Siz de kısa sürede karo halı kaplama imkânından faydalanmak adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

C- İthal Karo Halı Fiyatları | İstanbul Karo Halı Uygun Fiyat

İthal karo halı fiyatları da İstanbul karo halı uygun fiyat listesi içinde yer almaktadır. Her ne kadar yurt dışından ithal edilse de ithal halılar kalitesinin yüksek miktarda olduğu fakat her bütçeye uygun olması şeklinde oluşturulur. Karo halı kaplama zemin kaplama ya da dekoratif bir oluşum olarak var olması amacıyla Yeşil Parke tarafından sizlere hizmet olarak sunulmaktadır.

 

Benzer Yazılar