İstanbul Lamine Parke Modelleri ve Fiyatları

Blog geri dön
istanbul-lamine-parke-modelleri-3

İstanbul Lamine Parke Modelleri ve Fiyatları

İstanbul lamine parke modelleri ve fiyatları, evde ya da iş yerinde kısacası yaşadığı alana renk ve estetik katmak isteyen herkesin merak ettiği bir konu. Bilindiği üzere lamine parke dekorasyon alanında günümüzde en çok tercih edilen uygulamaların başında geliyor. Bunda onun sağladığı avantajların etkisi büyük. Doğal görünüme sahip olması, kolay temizlenebilir yapıda olması ve modern görünümü sunması bunlara örnek olarak gösterilebilir. Bu yazımızda İstanbul ve çevresinde en çok tercih edilen lamine parke modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sunacağız…

Lamine parke ürünleri ahşap malzemeden üretilir. Doğaya katkısı üst düzeydedir. Hatta Avrupa Birliği Komisyonu lamine ahşap malzemesini küresel ısınmaya karşı çözümlerden biri olarak ilan etmiştir. Genellikle iki ya da 3 katmandan oluşur. Ayrıca parkenin üzerine ağaçtan bir kaplama çekilir. Bu sayede ısı yalıtımı konusunda oldukça etkili bir ürün elde edilmiş olunur. Peki İstanbul lamine parke özellikleri nelerdir? İşte detaylar…

istanbul-lamine-parke-modelleri-2
İstanbul Lamine Parke Modelleri ve Fiyatları

İstanbul Lamine Parke Özellikleri

Lamine parkeler, genel olarak doğal ve çevre dostu özelliğiyle biliniyor. Fakat bu özel ürünün kendine has özellikleri sadece bunlar ile sınırlı değil. Daha birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Bunlardan en önemli olanlarını birkaç maddede belirtmek mümkün:

  • Bu parke çeşidi uzun ömürlü olmasıyla ün yapmıştır.
  • Tamamen doğal malzemelerden üretilir. Böylelikle dayanıklı ve estetik bir yapısı vardır.
  • Ağaç katmanlarından üretildiği için rutubet ya da nem yapmaz.
  • Bulunduğu alanın dekorasyonuyla bütünlük sağlar.
  • Cila ihtiyacı duymaz. Canlılığını ise yaklaşık 25 yıl korumaktadır.
  • Temizliği çok basittir. Nemli bir bez ile kolaylıkla silinebilir.
  • Su ile temasında herhangi bir kabarma yaşanmaz. Ayrıca yüzeyi pürüzsüzdür.
  • Hassasiyet seviyesi azdır. Tamir ve bakım ihtiyaçları ise makul fiyatlara karşılanabilmektedir.

Doğalın yeşilinden ilham alarak ürettiğimiz İstanbul lamine parke ürünlerimiz, uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ile Yeşil Parke online satış mağazasında sizlere sunuluyor. Sektörün en kaliteli ve uzun ömürlü parkelerine buradan ulaşmanız mümkün. Günümüzde en çok tercih edilen lamine parke türlerinin ikisi de kataloglarımızda yerini aldı.

  1. Lamett Rustik Yağlı Lamine Parke
  2. Lamett Cilalı Freze lamine Parke

İstanbul Lamine Parke Döşeme

Lamine parke ürünleri döşeme yönünden oldukça kolay yapıda sistemlerdir. Basit ve hızlı bir şekilde döşenerek kullanıma başlanabilir. Bireylerin kendilerinin de yapabileceği gibi dilerlerse İstanbul lamine parke döşeme ustaları mevcut. Peki döşeme işlemi nasıl yapılmaktadır. Basit haliyle anlatmakta fayda var…

İstanbul lamine parke döşeme işleminin ilk adımı olarak zemine bir naylon katman serilmesidir. Böylelikle zeminde oluşan nem parkeye işlemez. Ayrıca ev içi rutubet oluşumunun da önüne geçilmiş olunur. Daha sonrasında yalıtım amacıyla naylonun üzerine şilte serilir. Bu da ses ve ısı konusunda yalıtım özelliğini kazandırır. Son aşama da parkelerin dizilmesidir. Böylelikle kısa sürede döşeme işlemi gerçekleştirilmiş olunur.

istanbul-lamine-parke-modelleri-1
Lamine Parke Ne Kadar?

İstanbul Lamine Parke Fiyatları 2022

Günümüzde lamine parke ürünleri çok çeşitliliğe sahiptir. Her türlü bütçe ve kullanım ihtiyacına göre bu ürünlerden temin etmek mümkün. İstanbul lamine parke fiyatları 2022 yılında da belirlendi. Fakat belirtmeliyiz ki her fiyat kişiye göre özel olarak belirlenir. Zira ne kadar miktarda ürün gerektiği kişinin talepleri doğrultusunda belirlenir. İhtiyacınız olan ürün miktarını belirleyerek sitemiz üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

İstanbul lamine parke fiyatları belirlenirken etki eden bir diğer unsur da ürünün kalitesidir. Günümüzde birçok farklı tür ağaçtan parke üretimi gerçekleşiyor. Kalitesiz ağaçlardan üretilen modeller daha uygun fiyata satılsa da performans açısından düşük kalıyor ve ömrü kısa oluyor. Yeşil Parke ailesi olarak her zaman için kaliteli parke kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü başta kazançlı gibi görünse de ömrü kısa olacağı için uzun vadede daha maliyetli bir tercihtir.

İstanbul Su Geçirmez Parke Fiyatları

İstanbul su geçirmez parke fiyatları her dönem için bireylerin merak ettiği bir konu. Bu alanda en doğru bilgiyi temin etmek için Yeşil Parke online satış mağazamızı inceleyebilirsiniz. Dayanıklı, estetik ve su geçirmez lamine parke modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Verdiğiniz siparişleri ekiplerimiz özenle hazırlıyor ve kısa süre içerisinde adresinize temin ediliyor. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz teşekkürlerimizi sunarız.

 

İlginizi Çekebilir: Büyükçekmece Laminant Parke Fiyatları 2022

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button