İstanbul Otel Halısı Modelleri

Blog geri dön
İstanbul Otel Halısı Modelleri

İstanbul Otel Halısı Modelleri

İstanbul otel halısı modelleri ile ilgili bilgi almak isteyenlerin çok olduğu bir şehirdir. Bunun nedeni İstanbul’un en kalabalık şehrimiz olması, yerli ve yabancı turistlerin çok ziyaret etmesi, bu nedenlerle de otellerin çok olmasıdır. Otellerde ister ortak alanlarda olsun, ister odalarda ve koridorlarda olsun duvardan duvara halıfleks modelleri kullanılır. Bunun nedeni hem ısı, hem de ses izolasyonuna destek sağlanmasıdır. Otel halısı yeni modeller ile ilgili arayışlar sadece İstanbul’la sınırlı olmayıp, diğer büyük şehirlerimiz ve tüm şehirlerimizde de vardır. Yeşil Parke olarak gerek İstanbul otel halısı satışı, gerekse Türkiye geneli otel halısı satışı ile ilgili talepleri karşılamaktayız.

Kaliteli Otel Halısı Modelleri 2021

Yeni Otel Halısı Çeşitleri

Yeni otel halısı çeşitleri mimarlar tarafından da araştırılır. Bunun nedeni otellerin dekorasyonunun genel olarak mimarlar tarafından yapılmasıdır. Duvardan duvara otel halısı arayan mimarlar bize ulaşırlar ve pek çok çeşit olan halıfleks modelleri arasından gerçekleştirecekleri dekorasyona uygun olanı seçerler. Mobilya seçimiyle büyük ilgisi olan otel halısı desenleri seçimi açık renklerin yanı sıra koyu renkler olarak da yapılmaktadır. Otel odalarında ıslak zeminler hariç duvardan duvara halıfleks kullanımı yoğundur. Lobi, yemek salonu, sinema salonu, eğlenme ve dinlenme salonu gibi alanlar da otel halısı en yeni desenler ile döşenerek göz alıcı hale getirilir.

Otel Halısı Sipariş Ver

Otel Halısı Fiyatları

Otel halısı fiyatları hakkında fikir edinmek ya da satın almak istiyorsanız İstanbul ve tüm Türkiye’den bizi arayabilirsiniz. Ucuz otel halısı fiyatı almak demek aynı zamanda kalitesiz ürün almak demek anlamında değildir. Yeşil Parke olarak hem uygun fiyat otel halısı çeşitleri satmaktayız, hem de ürünlerimizin kalitesiyle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Sizin de bu gibi talepleriniz varsa bizi arayabilirsiniz. Firmamızın İstanbul içi hızlı olmak üzere diğer tüm şehirlere nakliye hizmeti de bulunmaktadır. Bizi arayanlara dekorasyon konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Otel Halısı Fiyatları 2021

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button