En İyi İstanbul Parke Firmaları

Blog geri dön
istanbul-parke-1

En İyi İstanbul Parke Firmaları

Ahşap ile estetiği bir araya getiren İstanbul parke firmaları, her türlü yaşam alanına kusursuz döşeme hizmeti gerçekleştiriyor. Şehrin insanı zemine uygulayacağı ürünleri seçerken fazlasıyla özen gösteriyor. İster ahşap olsun isterse de laminat hiç fark etmez, alacağı her üründe kalite görmek istiyor. Bunu sağlayacak firma sayısı ne yazık ki az. İstanbul’da parke nereden alınır? sorusunun yanıtı Yeşil Parke olacak. Kalite ile estetiği bir arada harmanlayan tek parkeci özelliğine sahip.

Parke döşetmek kolay bir süreç değildir. Evvela doğru ürünleri, yani ev dekorasyonu ile bir bütünlük sağlayabilecek modelleri seçmek gerekir. Sınırlı koleksiyonlara bakarsanız doğru ürünü seçme olasılığınız düşer. Ancak yüzlerce parke modelini barındıran bir koleksiyonu incelerseniz evinizin enerjisini yükseltecek en ideal ürünü zemininize döşetirsiniz. Bunun için İstanbul parke firma tercihleriniz aslında dekorasyonda ne derece başarılı olacağınızın da bir göstergesi olacak.

İstanbul’un en iyi parkecisi Yeşil Parke mağazasıdır. Şehrin en iyi parkeci telefon numarası 0 216 335 34 68 olarak not alabilirsiniz. Ayrıca 0 531 222 58 58 numarasını da telefonunuza kaydedebilirsiniz. Zemin döşemecilerine ne zaman ihtiyacınız olacağı hiç belli olmaz. Anlık olarak levhaya ihtiyaç duyabileceğiniz gibi planlı bir tadilat için fikir sahibi olmak için de bizi arayabilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimiz sizlere destek sağlamaktadır.

istanbul-parke-2
İstanbul Parke

İstanbul Parke Fiyatları

Zemin döşemelerini yenilemek maliyetli bir iş. Eğer ki bu süreci biraz daha makul fiyatlara çekmek istiyorsanız üretici firmalar ile temasta bulunmalısınız. Peki İstanbul parke fiyatları ne kadar? 2022 yılında metrekaresine ortalama 100 TL ile 150 TL aralığında değişiyor. En kaliteli ürünlere ise 200 TL gibi bir rakamla ulaşabiliyorsunuz. Ucuz İstanbul parkesi istiyorsanız da dönemsel kampanyaları takip etmenizi öneriyoruz. Kimi zaman 80-90 TL bandına çekilebiliyor.

En ucuz İstanbul parke fiyatları için Yeşil Parke mağazası sizlere hizmet veriyor. Ümraniye merkezli firmamız üretici konumuyla şehrin her bölgesine döşeme ürünleri temin ediyor. Ahşap, laminat ve lamine ürünlerinde en göz alıcı ürünleri koleksiyonumuzda bulma imkanınız var. Ağaç tonlarından gri renge, açık desenlerden pastel yüzeylere kadar binlerce ürün sizleri bekliyor.

İstanbul’da Parke Kaça Döşenir?

İstanbul’da parke 100-200 TL aralığında döşenir. Elbette bu rakamlar değişkenlik gösterecektir zira her ürünün ne kalitesi aynı olur ne de şıklığı. Önce döşetmek istediğiniz modele karar vermelisiniz sonra da fiyat hesaplaması sağlıklı bir şekilde yapılabilir. Kaça döşenir diye merak mı ediyorsunuz? Hemen bizi arayın ve en samimi oranlar ile buluşun.

İstanbul Parke m2 Fiyatı

İstanbul’da parke satışları m2 fiyatı üzerinden belirlenmektedir. Yani 1 metrekare zemin için satın alırsınız. Alanın hacmine göre siparişlerinizin miktarını arttırırsınız. Net bir rakam olmasa da iyi bir parke döşetmek için 120-150 TL rakamı gözden çıkarmak gerekiyor. Elbette 70-80 TL’ye de parke var ama unutmayın ki zeminde kalite çok önemlidir. Tercih yapmakta zorlananlar bizlere telefon üzerinden ulaşabilir. Uzmanlarımız yardımcı oluyor.

İstanbul Laminat Parke Kaç TL?

Son olarak fiyat konusunda laminatların liste fiyatına bakalım. 2022 yılında bütçeleri zorlamayacak bir seviyede listeler belirlendi. Özellikle tüm evi ya da ofis alanını parkeyle buluşturmak isteyenler Yeşil Parke’den alışveriş yapınca oldukça kar etmektedir. Ayrıca çarşı pazardan birkaç metre parke isterseniz yüksek fiyatlar ile karşılaşmanız kaçınılmaz olandır. Online siparişte böyle bir sorunsal yok. İstediğiniz kadar sipariş verirsiniz ve aynı birim fiyatını ödersiniz.

Online İstanbul Parke Satışı

Teknolojinin gelişmesinden parke sektörü de nasibini aldı ve satış ortamı tamamen online platformlara geçti. Artık birkaç tık ile her türlü parke siparişi verilebiliyor. Online İstanbul parke satışı yapan sitelerin başında gelmenin haklı gururu içindeyiz. Koleksiyondan en beğendiğiniz ürünleri not aldıktan sonra iletişim araçlarımızı kullanmanız yeterli olacaktır. Bu yöntem ile pratik bir şekilde siparişlerinizi oluşturuyoruz.

istanbul-parke-3
İstanbul Parke

İstanbul İçin Online Parke Siparişi Verme

İstanbul parkecileri artık internet platformlarında hizmet veriyor. Evime parke döşetmek istiyorum diyen her İstanbullu Yeşil Parke online sipariş sitesi üzerinden ihtiyaçlarını gideriyor. Dilerseniz parke ustası ihtiyaçlarınızı da ürünler ile birlikte temin ediyoruz. Tüm İstanbul bölgesine bu hizmetimiz var. Sipariş sırasında bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

İstanbul’da Nerede Parkeci Var?

İstanbul’da en iyi parkeci Ümraniye bölgesinde var. Dilerseniz Ümraniye parke mağazasına gelerek ürünleri canlı olarak görebiliyorsunuz. İsterseniz de sitemize girerek binlercesiyle oturduğunuz yerden göz atabiliyorsunuz. Hangisi sizin için uygun ise bekleriz.

İstanbul Parke Ustası

Parkede kaliteyi başta seçmezseniz unutmayın ki yıllar boyunca sürekli değiştirmeniz gerekecek. Kimi zaman işlevselliğini yitirdiği için olacak bu kimi zaman da enerjisinden sıkıldığınız için değiştirme ihtiyacınız doğacak. İstanbul parke ustası ile kaliteli malzemeleri buluşturursanız çok uzun yıllar severek kullanacağınız bir zemin döşemesine sahip olacağınızı da unutmayın. Elbette malzeme kalitesi çok önemli ama sadece bu yeterli değil. Aynı zaman işinin ehli bir usta ile de çalışmalısınız. Peki ama en iyi İstanbul parkeci ustası kim? İşte yanıtı…

Yeşil Parke İstanbul bölgesinde en iyi parke döşeme firmasıdır. Zeminlerin her türünde kullanıcılara kusursuz bir hizmeti sunar ve bu sayede yıllar içinde binlerce mutlu müşteriye sahip olduk. Günümüzde de aynı misyon ve vizyon ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

istanbul-parke-4
İstanbul Parke ustası

İstanbul Parke Döşeme

Parke döşetmek de en önemli unsur, yaşam alanındaki dekoratif ürünler ile zemin ürünlerini uyumlu bir kombinasyon haline getirmektir. Çoğu zaman bu zor olabiliyor. Hata yapan kullanıcılar kısa sürede modellerden sıkılıyor ve yenilik arayışına giriyor. Bu da haliyle hem vakit hem de maddi kayba sebep olmaktadır. İstanbul parke döşeme sürecinde en iyi dekoratif estetiği yakalamak isteyenler bizleri tercih ediyor. Her tonda her desende parkeler ile evinizin en güzel seviyeye ulaşmasına vesile oluyoruz. Ürün fiyatlarımız ile kalitemizin orantısı birbirine paralel gitmektedir. Yani A kalite parkeye ideal fiyat listeleriyle sahip olmanızı mümkün kılıyoruz.

En İyi İstanbul Parke Döşeme Firması Hangisi?

İstanbul’da parke döşeyen en iyi ve kaliteli firma Yeşil Parke markasıdır. Bu artık günümüzde kullanıcı yorumları ve tavsiyeleriyle tasdiklenmiş bir durumdur. Zemin döşeme ürünü siparişlerinde güven çok önemli bir detay olarak öne çıkmaktadır. Çünkü alacağınız ürünün ne derece kaliteli olduğunu uzun süre kullanmadan bilemezsiniz. Kötü ürün kendini belli ettiğindeyse iş işten geçmiş oluyor. Marka güvenilirliği bu sebeple sektörde değerli bir konudur. Gönül rahatlığıyla yapılamayan her alışveriş bir parça tedirginlik barındırır.

İstanbul Parkecileri

Çok sayıda İstanbul parkecileri var. Karar vermekte zorlanabilirsiniz ki bu gayet doğal bir durumdur. Ama her sektörde olduğu gibi parke sektörünün de bilinen, tanınan, güvenilen ve çok tercih edilen markaları var. Ümraniye merkezli firmamız İstanbul’da en çok güvenilen markalar arasında yer alıyor. Siz de bu güven ile yakından tanışmak için bizi tercih edebilirsiniz. Siparişlerinizi 7/24 iletişim araçlarımız üzerinden alıyoruz. Güzel bir yaşam alanı için güzel zeminlere ihtiyacınız var. Biz de bunun için yanınızdayız.

 

İlginizi çekebilir: Parke Parlatma Yöntemleri

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button