2022 İstanbul Ucuz Karo Halı Fiyatları Neler?

Blog geri dön
İstanbul Ucuz Karo Halı Fiyatları

2022 İstanbul Ucuz Karo Halı Fiyatları Neler?

İstanbul ucuz karo halı fiyatları, bu halı çeşitlerinin özellikle son yıllarda en çok tercih edilen dekorasyon malzemesi olmasından kaynaklı olarak merak edilir. Karo halı fiyatları İstanbul genelinde ve tüm şehirlerde takip edilir. Karo halıların özellikleri desenleri ve renkleriyle döşenecekleri mekana uygun olmalarıdır.

İstenen renk ve desende karo halı 2022 modelleri Yeşil Parke’den bulunabilir. Karo halı çeşitleri yeni nasıldır diyorsanız İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerimizden Ümraniye’deki mağazamıza bekleriz. Ancak eğer gelmek gibi bir durumunuz yoksa internet sitemizin ürünlerle ilgili sayfalarını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Ucuz Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?  

Karo halı fiyatları İstanbul genelinde pahalıdır diye bir fikriniz varsa bunun yanlış olduğunu sö

Ekonomik Karo Halı Modelleri Üsküdar

ylemek isteriz. Bizden fiyat alırsanız yanlış fikir sahibi olduğunuzu zaten anlayacaksınız. 2022 karo halı çeşitleri özgün tasarımları, her tarza, zevke ve bütçeye uygun olan modelleri, açık renk karo halı ve koyu renk karo halı çeşitleri gibi araması olan herkesin Yeşil Parke’nin internet sitesinde gezinmesini tavsiye ederiz. Eğer dekorasyon ile ilgili bir fikriniz varsa, evinize, ofisinize, otelinize, restoranınıza yeni karo halı çeşitleri döşetmeyi düşünüyorsanız fiyatının da önemli olduğunun farkında olduğumuzu belirtmek isteriz.

A- 50×50 Karo Halı Fiyatları

50×50 karo halı boyutlandırma adına kullanılan bir sayısal değeri belirtmektedir. Fakat bu durum genel itibariyle fiyatlandırma belirlemek adına yetersiz bir durumdur. Çünkü karo halı boyutu ortaya çıksa da fiyatlandırma adına bu parçalardan kaç metrekareye uygun olacak şekilde ayarlanması gerektiğidir. Yeşil Parke ile iletişime geçerek karo halı metrekaresini belirterek net bilgi elde etmelisiniz.

B- Ofis Karo Halı Fiyatları

Ofis karo halı modelleri diğer karo modellerinden farklı şekilde oluşturulmuştur. Yeşil Parke bünyesinde kampanyalı karo halılar ofisler için oluşturulmaktadır. İstanbul stok kapsamında herkese yetebilecek ve sürekli güncelleşen modelleri siz de tercih edebilirsiniz. %100 kalite ve renk seçenekleriyle ofis karo halı fiyatları, kampanyalı olacak şekilde İstanbul ucuz karo halı fiyatları kapsamında sunulmaktadır.

Ekonomik Karo Halı Modelleri Bursa

C- Karo Halı Kaplama Fiyatları

Karo halı fiyatları online site üzerinde ya da firmaların mağazalarından bizzat öğrenilebilmektedir. Fakat tek parça halinde bulunmaması tek tek birleştirmeyi gerektirir. Bu durum karo halı kaplama olarak karşımıza çıkar. Her firma kendi bünyesinde kaplama adına hizmet vermemektedir. Araştırmalarınız neticesinde firmalara kaplama fiyatlarını da sorarak hareket etmeniz size kolaylık sağlayacaktır.

D- İthal Karo Halı Fiyatları Ne Kadar? İstanbul Ucuz Karo Halı Fiyatları

İstanbul ucuz karo halı fiyatları, firmadan firmaya değişiklik gösterir. Modeller de fiyatlarda belirleyici olmaktadır. Özellikle ithal karo halı fiyatları diğer modellere nazaran daha değişiklik gösterir. Çünkü ithal olmasından dolayı kur değişimine bağlı olarak fiyatlar değişir. Güncel kur fiyatları kapsamında ithal halı fiyatlarını metrekare başından hesaplatabilirsiniz.

Ev için Karo Halı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Karo halı modelleri ev içinde sık sık kulanılmaktadır. Ancak iş İstanbul ucuz karo halı fiyatları araştırmaya geldiğinde durum biraz karışabilmektedir. Çünkü, firmalar arasında değişimler meydana gelir. Peki karo halı ücretleri neye göre belirlenir? Karo halı ücretleri:

  • Karo halı yapımında kullanılan iplik modelleri,
  • Karo halının ithal olup olmaması,
  • Halının desen ve modelleri,
  • Metrekare başına fiyatlandırma,
  • Firmanın elde etmek istediği kâr oranı,
  • Fiyatlara kaplamanın dahil olup olmadığı gibi etmenlere göre belirleme yapılır.

İstanbul Karo Halı Satan Firmalar Hangileri?

İstanbul karo halı satan firmalar hangileridir araştırması içinde olanlar aynı zamanda kalite ve fiyat araştırması da yaparlar. Bir firmanın kaliteli karo halı modeli satıp satmadığını referanslarından anlayabilirsiniz. Yeşil Parke yıllardır bu işi yapıyor olmasından gelen güvenle müşteri memnuniyetini sağlamaya karo halı fiyatları en uygun şekilde vererek de devam eder. Sitemizdeki ürünleri inceleyen İstanbul dışındaki kişiler bize telefonla ulaşmakta ve ucuz karo halı fiyatı alabilmektedirler. Siz de bizi arayabilir ve sormak istediğiniz her şeyi sorarak daha çok bilgi alabilirsiniz.

Ekonomik Karo Halı Modelleri Ankara
İstanbul Ucuz Karo Halı Fiyatları

Karo Halı Özellikleri Neler?

Müşteriler tarafından İstanbul ucuz karo fiyatları araştırıldığı kadar karo halı özellikleri de araştırılmaktadır. Karo halı özellikleri genellikle ilk aşamada karo halılar parçalı olmasıyla dikkat çeker. Kare ya da dikdörtgen şekilde oluşmaktadır. Karo halı yapıştırıcı kullanılarka parçalar bir araya getirilerek bütünleştirilir.

Diğer halı modelleri ile ayrılan bir diğer durum ise halıların ipliklerine bağlı olarak kalitesi değişiklik gösterir. Geleneksel halıya göre kalabalık bir ortamda kullanılması daha iyi olacaktır. Bakteri ve mikrop tutma oranı azdır. Bununla birlikte temizlenmesi de geleneksel halılara göre daha kolaydır.

Sadece halı olarak değil, duvardan duvara zemin kaplama olarak tercih edilir. Laminat parke, pvc zemin kaplama ya da halıfleks kaplama ile kıyaslandığında ne az onlar kadar tercih edilmektedir. Siz de Yeşil Parke online sitesi üzerinden iletişim kurarak ihtiyacınız olanlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button