Genel

İzmir Halıfleks Kaplama ve Fiyatları

izmir halifleks 11

Halılar, günümüz mimarisinde yaşam alanının tarzını tamamlayan yegane ürünlerdir. İzmir halıfleks modelleri sayesinde fonksiyonel bir döşeme gerçekleştirilir. Duvardan duvara, bukle halı, tufting halı ve RİP halı gibi farklı farklı isimler ile bilinir. Bu deyim İngilizceden dilimize geçmiştir. Kullanım şekli olarak klasik halı modelleriyle sıkça karşılaştırılsa da temel olarak çok farklı bir misyona sahiptir. Tüm zeminde tek bir santim boş alan yer kalmayıncaya kadar kaplama yapılır. Bir duvardan diğer duvara… Halı üretiminde Türkiye dünyanın en üst sırasında yer alan bir değere sahip. Anadolu ve Mezopotamya coğrafyasında halıcılığın yeri büyüktür. Asırlardır tüm dünyaya bu bölgeden ihracat yapılır. Günümüzde de bu durum aynı olsa da klasik halılar kadar ileri teknolojiyle üretilen zemin ürünlerinin de üretimi yapılıyor. Yeni nesil teknolojik unsurlar ile elde edilen İzmir halıfleks modelleri, geleneksel ve mimari tarzların harika harmanlanmış halidir. Zeminden optimum bir performans almak isteyenler muhakkak halıfleksleri tercih ediyor. Normal halılar gibi kayma yapmaz ve son derece sağlıklı ürünlerdir. Renk ve desen çeşitliliği kadar özel baskılama teknolojisi de uygulanabiliyor. Özellikle de çocuk odaları için bu baskılı ürünler sevilerek kullanılmaktadır.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

İzmir Halıfleks Kaplama

İzmir halıfleks kaplama işlemi dilediğiniz yere dilediğiniz şekilde uygulanabilmektedir. Rahatlık ve konfora aynı anda sahip olursunuz. Ev, iş yeri, cami, endüstriyel alanlar, kamu alanları, bankalar ve çok daha fazla alanda uygulanmasıyla günümüzün en popüler zemin döşemesidir. Parke kadar tercih edilir ve avantaj yönünden çok daha fazla seçenek sunar. İzmir’de halıfleks kaplama telefonları:

 • Balçova halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Narlıdere halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Gaziemir halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Karşıyaka halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Buca halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Çiğli halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Menemen halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Urla halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Foça halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Selçuk halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Bergama halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Alsancak halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Konak halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Güzelyalı halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58
 • Güzelbahçe halıfleks kaplama telefonu – 0 (531) 222 58 58

Zemininizde görmek istediğiniz ürün cinsini online katalog üzerinden bulabilirsiniz. 2022 trendlerinden geri kalmamak isteyen her İzmirli sitemize girerek birbirinden güzel çeşitlerimize bakabilir.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

İzmir Halıfleks Avantajları

İzmir’de pek çok mekanda halıfleks yani duvardan duvara kaplama ürünleri tercih edilir. Sağlanan avantajlar, görsel performans ve yenilikçi tarzlar bu alandaki tercihleri halıflekslere yöneltmede büyük söz sahibidir. Her türlü ortama kolayca uyum sağlayan objelerdir. İster evinizi bu ürünlerin üzerine dekor ettirebilirsiniz isterseniz de var olan dekorasyonunuza zemin kaplama yaparak atmosferi daha da üst seviyelere çekebilirsiniz. Tercih sizin. O halde İzmir halıfleks avantajları neler bir göz atalım…

İzmir Halıfleks Ürünleri Temizdir

Eğer düzenli bir kullanım yapılırsa bu halılar kesinlikle bakteri üretmemektedir. Çocuk sahibi aileler için hijyen unsuru çok önemli olduğu düşünülürse mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir özelliktir bu. Ayrıca evcil hayvan besleyenlerin, duvardan duvara halıların tüy toplamadığını bilmesi faydalı olacaktır. Elektrik süpürgesiyle kolaylıkla yüzey temizliğini yapabilirsiniz.

Halıfleksler Büyük Tasarruf Sağlar

Isı yalıtımının yaşam alanlarında ısıdan tasarruf sağladığı herkesçe bilinmektedir. Halıfleks ürünleri de bu bağlamda büyük katkı sağlar. Özellikle kış aylarında ev içerisindeki ısıyı tutar ve dışarıya çıkışını engeller. Döşeme yaptırdıktan kısa bir süre sonra doğalgaz faturalarınızda azalma olduğunu görürsünüz.

İzmir’in Halıfleks Modelleri Çok Uzun Ömürlüdür

Zeminler, insanların en fazla kullandıkları ve temas ettikleri kısımlardır. Dayanıklı bir ürün seçimi neredeyse tercih değil bir zorunluluktur. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus var. O da alanınıza uygun bir ürün seçimi yapmaktır. Doğru uyum yakalanması halinde çok uzun yıllar aynı zemin ürününü sorunsuz şekilde kullanabiliyorsunuz.

Ses Yalıtımında Çok Etkilidir

Bazı mekanlarda ses yalıtımı ihtiyacı yüksek olmaktadır. Özellikle de endüstriyel alanlar, atölyeler ya da stüdyolarda bu ihtiyaç çok yüksek seviyededir. Yapılan yalıtıma ekstra olarak İzmir halıfleks ürünleri tercih edilirse ses yalıtımına %20 oranlarında katkı sağlanır.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

İzmir Halıfleks Ürünleri Konfor Sunar

Zeminde konfor çok önemli. Gündelik hayatın rutin stresinden kurtulduğumuz en önemli alanlar evlerdir. Burada hem dekorasyon şık olmalı hem de konfor faktörü öne çıkmalı. Halıfleks sayesinde bu mümkün. Ayrıca ticari alanlarda da çalışanların enerjisini yüksek tutmada da bu halıları seçmeniz iyi bir tercih olacak. Yumuşak ve sağlıklı bir zemin üzerinde çalışan bireylerin enerjileri de yüksek olacaktır haliyle.

İzmir Halıfleks Fiyatları

Mikrop ve bakterinin oluşmasını önleyen halıfleksler her dönem fiyatlarıyla da merak edilmektedir. Belli alanları kaplatırsanız rakamlar daha düşük olacak. Ama tüm evi döşeteceğiniz zaman kapsamlı bir bütçe planlaması yapmalısınız. Böylece avantajlı dekorasyon sürecini yakalarsınız. Peki ama bu sene İzmir de duvardan duvara halıların fiyatları ne kadar oldu? net rakamlar olmamakla birlikte fikir sahibi olmanız için bir liste hazırladık. 2022’nin İzmir halıfleks fiyat listesi:

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

 • İzmir desenli halıfleks fiyatları – 250 TL ile 1,000 TL arası
 • İzmir’de düz halıflekslerin fiyatı – 300 TL ile 1,000 TL arası
 • İzmir renkli halıfleks fiyat – 200 TL ile 900 TL arası
 • İzmir 2022 halıfleks trendleri – 250 TL ile 1,000 TL arası

İzmir Halıfleks M2 Fiyatı

Bu ürünler metrekare hesabıyla satın alınmaktadır. Yeşil Parke sitesine girdiğinizde sevdiğiniz tüm modelleri dilediğiniz m2 cinsinden satın alabiliyorsunuz. Ürün ücretleri de bu değerden belirlenmektedir. 1 m2 İzmir halıfleksinin ücreti net olmasa da ortalama 400 – 500 TL aralığında olup kaliteye göre bu fiyatlar 1,000 TL bandına kadar ulaşabiliyor. Her bütçe rahatlıkla alabilecek ürünler var kısaca. Koleksiyonumuzdaki çeşitlilikten siz de hemen şimdi faydalanabilirsiniz. Seçtiklerinizi de iletişim kanallarıyla bize bildirip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

izmir-halifleks-3

En Ucuz İzmir Halıfleks Fiyatı

İzmir’in en ucu halıfleksleri Yeşil Parke sitesinde mevcut. Fiyatları itibariyle bütçenizi yormayacak modellere sahip olma imkanınız var sitemiz üzerinde. Desenli ya da düze çeşitler ile dekorasyonda en üst seviyeye sahip olacak, hayalinizin sınırlarını zorlayabileceksiniz. Döşeme ustası da önemli burada. Halıflekslerin kurulumu diğer zemin sistemlerine göre basit olsa da usta ellerin dokunmasını öneriyoruz ekseriyetle. Bunun için kendiniz bir talep oluşturabilir ya da bizden destek isteyebilirsiniz. İzmir halıfleks ustası için elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız. Şimdiden güzel bir dekorasyon süreci diliyoruz sizlere. Tüm süreç boyunca tecrübemiz ve harika ürünlerimiz ile yanınızdayız. İyi günler dileriz.  

 

İlginizi çekebilir: Balıkesir Laminat Parke Döşeme