İzmir Karo Halı Modelleri ve Fiyatları

Blog geri dön
izmir-karo-hali-2

İzmir Karo Halı Modelleri ve Fiyatları

Modern dekorasyon uygulamalarında zemin döşeme işlemlerinin önemi herkesçe malum. İzmir karo halı döşeme de bu uygulamaların başında gelmektedir. Genelde basit bir tadilat unsuru olarak görülür. Oysa yaşam alanındaki tüm atmosferi belirlemede büyük söz sahibidir. Geleneksel ve modern tasarımdaki ürünler ile hayalinizin ötesinde çok daha şık evlere ya da iş yerlerine sahip olabiliyorsunuz.

İzmir karo halı, iç mekan dekorasyonunda öncelikli tercihler arasında yer almaktadır. Estetik seviyesi fazla olduğu kadar performans ve işlevsellik yönünden de kullanıcıların hayalindeki ürün özelliklerini sunar. Parkeler ile arasındaki en büyük fark dayanıklılıktır. Bugün insan trafiğinin yüksek olduğu her alanda mutlaka karo görürüz. Çünkü sert ve topuklu ayakkabı gibi temaslara karşı direnci en fazla olan zemin döşemesidir.

İzmir’de zemin döşemesi için fikir sahibi olmak isteyenlere karo halıların öneriyoruz. Bunda temel özelliklerinin payının büyük olduğunu belirtmek istiyoruz. Ne gibi özellikler taşıdığını duyunca siz de bu ürünleri kesinlikle yaşam alanınızda görmek isteyeceksiniz. İşte detaylar…

İzmir’deki dekorasyon süreçlerinde neden karo halı tercih edilmeli?

 • Çok sayıda renk ve desen seçeneği sunar. Bu sayede aklınızdaki tasarımı uygulama imkanınız olur.
 • Estetiklik kadar yüksek oranda konfor da sağlamaktadır.
 • Gürültü seviyesini büyük oranda azaltır. Akustik yalıtımdaki yapısı sayesinde bunu rahatlıkla sağlar.
 • En önemli özelliği de ısı yalıtımında bulunmasıdır. Yakıt tasarrufu etmek için kesinlikle karo halı tercih etmelisiniz.
 • Halı zeminler konu olunca yangın tehlikesinden her zaman bahsedilir. Ama İzmir karo halı ürünleri kesinlikle yanmaz bir özellikte üretilmişlerdir.
 • Doğa dostu ürünlerdir. Çevreye karşı herhangi bir zararı yoktur.
 • Kesinlikle koku ya da rutubet gibi sorunsallar ile karşılaşmazsınız.
 • Klasik halılar gibi temizliği çok kolaydır.
 • Son olarak kullanım ömrü ile maliyeti karşılaştırılınca oldukça avantajlı ürünlerdir.

İzmir’de karo halıcı numarası olarak 0 (216) 335 34 68 ya da 0 (531) 222 58 58 telefonlarını arayabilirsiniz. Ülkenin her noktasındaki döşeme ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılıyoruz.

izmir-karo-hali-3
İzmir Karo Halı Modelleri ve Fiyatları

İzmir Karo Halı Döşeme

Zemin döşemesinde günümüzde çok sayıda alternatif var. Parke ve seramikler kadar karo halılar da 7’den 70’e sevilerek kullanılmaktadır. Her kim ki bugün tadilata başlayacak olsa mutlaka karoları gözden geçirmektedir. Yeni nesil teknolojiler ile üretilen bu şık ürünler sayesinde çoğu birey hayalini kurduğu tasarıma kavuşabiliyor. İzmir için de durum aynı. Modernliğe ve güzelliğe önem veren bu şehrin insanı zeminlerinde de en güzeline sahip olmak istemektedir.

İzmir karo halı döşeme konusundaki ihtiyaçlarınız için Yeşil Parke en güvenilir çözümleri sizlere sunmaya devam ediyor. Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Narlıdere, Balçova, Buca ve tüm ilçelere hızlı teslimat sunuyoruz. Talep edilmesi halinde de döşemeci ustaların da temin edilmesi için yardımda bulunuyoruz.

Karo halılar kalite kalite farklılık göstermektedir. Bunda da hav adı verilen unsurun payı büyüktür. Hav yüksekliği, ağırlığı ve kalınlığı gibi detaylar hem kaliteyi hem de fiyatı belirler. Eğer yanmaz bir ürün arıyorsanız doğru hav stilinde üretildiğine dikkat etmeniz gerekecek. Polipropilen iplikten üretilen karolar genelde yoğun insanın olduğu ticari alanlara döşenmektedir. Çünkü bu özelliktekiler hem kolay temizlenebiliyor hem de yanmaz özellikte oluyor.

İzmir Karo Halı Modelleri

İzmir karo halı modelleri arasında içinize en çok sinene ve uygulanacağı alanda en güzel atmosferi yaratacak olan ürünü seçmeniz çok kolay. Çünkü çok fazla sayıda model bulunmaktadır. En kararsız kişiler dahi bu çeşitliliğin arasında doğru seçimleri pratik bir şekilde yapabiliyor. Yeşil Parke mağazasındaki en güncel trendlerde yer alan ürünlerden bazıları şunlardır.

 • Boticelli 707 karo modeli
 • Bramente 3203 karo
 • London 1276 karo çeşidi
 • Bellini Line 8458 karosu
 • Medici 985 karo modeli
 • Donatello 1803 karo halısı
 • X-Factor 7936 karo halı

Karo halıları 3 farklı döşeme yöntemi var günümüzde. Bunlardan en yoğun tercih edileni düz döşeme stilidir. Diğeri de tuğla tipi döşemedir ki genelde ofislerde sıkça görürüz. Son olarak da serbest karo döşeme tekniği vardır. Yapınızın durumuna göre bunlardan birini ustalar seçer ve en doğru yöntem ile kusursuz döşemeler gerçekleştirilir. İşleme başlamadan önce zeminde var ise yamukluklar giderilir. Zira pürüzsüz bir zemin olması gerekiyor. Sonrasında da yapıştırma işlemine geçilmektedir. Bu uygulamanın ardından 24 ila 48 saat arası beklenmelidir. Yapışkan ancak bu süre zarfında sağlıklı bir şekilde kuruyor.

İzmir Karo Halı Döşeme Ne Kadar Sürer?

Döşemesi belki de en basit zemin ürünlerindendir karolar. Sadece yapıştırma işleminden sonra kuruması için bir süre beklemeniz ve zemini kullanmamanız gerekecek. Uzmanlar yapıştırıcının kuruma süresi olarak 1-2 gün olarak öneriyoruz. Yani 24-48 saat arası. Ama pencerelerin açılması ve evin havalandırılması sonucunda bu süreç daha da kısalabilir.

İzmir Karo Halı Firması Hangisi?

İzmir’in en güzel ve kaliteli karo halı firması Yeşil Parke markasıdır. Tüm ülke geneline hizmet veriyoruz. Çok sayıda koleksiyonumuz ve üst kalite ürünlerimiz ile döşemede en güzel çözümleri size sunuyoruz. Telefon numaralarımız üzerinden profesyonel hizmetimizle tanışabilirsiniz.

İzmir Karo Halı Telefon Numarası

İzmir’de zeminlerine karo halı döşetecekler için hızlı çözüm alınan ve en yeni modeller ile tanışılan telefon numarası 0 (216) 335 34 68 ve 0 (531) 222 58 58 arayabilirsiniz. 2022 yılının zemin trendlerini merak ediyorsanız koleksiyonlarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sadece karo değil parke ve duvardan duvara halı gibi özel modeller ile de faaliyetlerimize devam ediyoruz.

İzmir Karo Halı Fiyatları

Günümüzde karo ile klasik halılar çoklukla karıştırılmaktadır. Bu iki ürün grubu da çok farklı özelliklere sahiptir. Özellikle İzmir karo halı ürünleri bir zemin döşeme araçlarıdır. Özel bir yapıştırıcı ile zemine monte edilmektedir. Fiyatları ise hav kalitesine göre değişir. 1 metrekaresi 200 TL’den başlar 1,000 TL’ye kadar yükselir. Bu aradaki farkı ise hav kalitesi belirlemektedir.

izmir-karo-hali-1
İzmir Karo Halı Modelleri ve Fiyatları

İzmir’de Karo Halı Ne Kadar?

İzmir’deki karo halı fiyatları, ülkenin genel ortalamasına göre daha makuldür. Ama çok çeşitli fiyat listeleri de vardır. Öncelikle kullanıcılar nasıl bir tarz aradığına karar vermeli, sonrasında da yaşam alanının metrekaresini ölçmelidir. Bu bilgiler ile koleksiyonlarımız üzerinden ne kadar maliyet olacağı ortaya çıkacaktır. Dileyen iletişim araçlarımızı kullanarak da süreçte nasıl bir bütçe planlaması yapacağı hakkında fikir de alabilir. Uzmanlarımız bu konuda en yetkin hizmeti sunmaktadır.

Online İzmir Karo Halı Siparişi

Karo halı İzmir’de çarşı pazarda satılmaz. En etkili ve avantajlı yöntem online sipariştir. Mağaza mağaza gezerek katalogları incelemeniz vakit konusunda size yoracaktır. Oturduğunuz yerden yüzlerce ürüne sitemiz üzerinden bakabiliyorsunuz. Seçtiğiniz ürünün kodunu da telefonda yetkililere bildirerek alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Süreç tamamen bundan ibarettir. Ayrıca döşeme ustasına da ihtiyacınız olacak muhakkak. Elbette kendi imkanlarınız ile yapıştırabileceğinizi unutmayın. İnternette bu konuda çok faydalı videolar bulunmaktadır. İzleyerek adım adım döşeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli bir tadilat süreci ve estetik bir yaşam alanına sahip olduğunuz mutlu son diliyoruz sizler için.

 

İlginizi çekebilir: Modern Parke Çeşitleri

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button