Genel

İzmir Parke Döşeme ve 2022 Fiyatları

izmir parke doseme 11

İzmir parke konusunda tercihlerini laminat ağırlıklı yapan ve yaşam alanında modernliğin ön plana çıkmasını sağlayan bir şehir. Ege’nin incisi konumunda olan bu şehrin insanı, öncelikli olarak evlerde ya da ofislerde modern bir hava talep ediyor. Zemin döşeme ürünleri arasında bu talepleri en iyi karşılayan ise elbette parkelerdir. Bölgesel olarak farklılıklar görülebiliyor. Örneğin Balçova’da lamine tercihleri ön plana çıkarken Karşıyaka semtinde laminatlar vazgeçilmez öneme sahip. Modern yaşamda dekorasyon önemli bir detaydır. En ince ayrıntısına kadar yaşam alanları tasarlanmalı ve uyumlu bir dekoratif süreç oluşturulmalı. Örneğin geleneksel çizgilere sahip tarzlar modern yapılar ile karıştırıldığında çoğu zaman uyumsuz bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Ev ve ofis dekore ettirmek baştan savma yapılamayacak kadar değerli bir iştir. İzmir parke döşeme konusunda özenli davranan bir bölge. Şehrin insanı zemin kaplatmada kararını vermiş. Evlerin %90’ınından fazlasında lamine ve laminat ürünler görmek mümkün. İnsan hayatı boyunca zeminlerini belki de birkaç defa yeniletmektedir. Bu sebeple profesyonel olduğu bir alan değildir bu uygulamalar. Hatalı seçimler yapma riski var. Burada dikkat unsurunu ön plana çıkarılırsa yanlış seçimlerin riski de minimum oranlara düşer. Elbette bazı estetik unsurları da bilmek şart. Bu yazımızda İzmir parke döşeme nedir? Nasıl yapılır? ve fiyatları hakkında kapsamlı bir bilgi derledik. Şimdiden keyifli okumalar diliyoruz.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

İzmir Parke Döşeme

Parke döşetmeyi çoğu zaman basit bir uygulama gibi görürüz. Ne de olsa internet üzerinden birkaç dakika içerisinde sipariş verilebilen ve kısa sürede adrese teslim olan bir süreçtir bu. Ancak durum bu kadar da masum değil. Evet İzmir parke döşeme için ürün almak Yeşil Parke mağazası üzerinden oldukça kolay. Siparişleriniz de birkaç gün içerisinde kapınıza geliyor. Fakat sonrasında döşeme evresine geçiliyor. Asıl zorlu dönem ise bu evrede başlıyor. Zira ürünün kalitesi ne kadar iyi olsa da eğer profesyonel bir usta eli değmezse istenmeyen durumlar yaşanabilmektedir. Parkeler adresinize temin edildikten sonra usta arayışı içerisine girebilirsiniz. Zira bireysel olarak kaplama yapmak pek de önerilen bir tercih değildir. Nizami ve uygun teknikler kullanılmaması taktirde parkenin ömrü kısalabiliyor. Her zaman için profesyonel bir dokunuş şart. Böyle talepleriniz için Yeşil Parke iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. Böylece tüm talepleriniz tek bir marka üzerinden kusursuz bir şekilde karşılanmış olacak.

İzmir Parke Ustası

Zemin döşemelerinde kaliteyi ve ne kadar uzun ömürlü olacağını ürün yapısı tek başına belirlemez. Bunda ustanın da payı büyüktür. Aşırı boşluklu kurulumlarda kaymalar ve hava almalar aşırı olmaktadır. Bu da orta ve uzun vadede deformasyon sorununu yaratıyor. İzmir parke ustası hizmetimiz ile bu sorunsalı tamamen ortadan kaldırıyoruz. En üst kalitedeki ürünlerimizi deneyimli ellere emanet ediyor ve yaşam alanlarının harika bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Bireysel olarak parke ustası temin edildiğinde fiyat bakımından da bütçelerin yorulma ihtimali var. Kurumsal bir firma bünyesinde hizmet sağlayan ustalar her zaman için daha avantajlı olmaktadır. Örneğin 2022 yılında bireysel ustalar metrekare başına 60 TL ücret talep edebiliyorken markanın tahsis ettiği ustalar 45 liralara hizmet verebiliyor. Elbette bu rakamlar her zaman için farklı olabilmektedir. Ama genel olarak oranlar bu şekilde görülüyor.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

İzmir Parke Ustası Telefonu

İzmir bölgesinde yaşayan ve evinin dekorasyonunu yenileme sürecine sokan bireyler, parke ustası telefonu arayışı içerisine giriyor. Çoğu zaman bulmak zor bir hal almaktadır. Zira güvenilir bir kişiyle çalışmak bu işte çok önemli. Dilerseniz 0 (216) 335 34 68 numarasını tuşlayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri dinliyor ve en sağlıklı çözümleri sunuyor.

İzmir Parke Fiyatları

2022 yılının zemin ürünleri modasında bir kez daha zirveyi parke ürünlerinin aldığı görülüyor. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de en çok tercih edilen ve 7’den 70’e herkes tarafından sevilen bu ürünler, fiyat performansıyla da kullanıcıların bütçelerini yormuyor. Genel olarak sektör verileri incelendiğinde 1 metrekare İzmir parke fiyatları 120 TL ile 225 TL aralığında değişmektedir. Kalitenin seviyesine göre de farklılıklar yaşanmaktadır. Yaşadığınız alanlarda dekoratif bir yenilik sürecine gireceğiniz zaman öncesinde bütçe planlaması yapmanızda fayda var. Zira süreç başlandığında hesaplanmayan kalemler birikiyor ve daha fazla para harcanmasına sebep olabiliyor. Buna parke ürün fiyatları kadar usta ücretleri de dahil. Zaten yenileme işleminde planlamaların büyük bir kısmını parkeler oluşturuyor. Bu sebeple özen göstermenizi öneriyoruz. Parkelerde renk ya da desen fiyatların belirlenmesinde rol oynamaz. İstediğiniz rengi ya da deseni seçebilirsiniz. Kalite yönünden skala skala ayrılmaktadır. Burada fiyat oranlarında birtakım farklılıklar görülmektedir. Güncel ve samimimi İzmir parke fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes Yeşil Parke iletişim araçlarını kullanabilir. Müşteri temsilcilerimizin 7/24 çevrimiçi destek sağladığını belirtmekte fayda var.

İzmir Parkecileri

Buraya kadar parke modelleri, ustaları ve fiyatları hakkında bilgi sunduk. Şimdi de bu eşsiz ürünlerin nereden alınabileceği ve en iyi İzmir parkecileri hakkında detaylandırma yapacağız. Bu konuda söze, eskiden bu ürünlerin çarşı pazardan temin edildiğini söyleyerek başlayalım. Zira o yıllarda internet teknolojisi henüz istenen seviyede değildi. Ancak günümüzde artık her eve internet teknolojisi girmiş durumda. Bu da tüm ürünlerde olduğu gibi parke satın alma işlemlerini de etkiledi. Artık siparişlerinizi birkaç dakikanızı harcayarak online web sitesi üzerinden verme imkanına sahipsiniz. İzmir parkecileri arasında sektörün en güvenilir firması olarak geçmişten günümüze Yeşil Parke markası gösterilmektedir. Zira kendi üretimi ve sektörün en kaliteli parke ürünleri burada satılıyor. Artık çarşı Pazar kaliteli parke aramanıza gerek yok. Dakikalar içerisinde oluşturduğunuz siparişleriniz birkaç gün içerisinde adresinizde oluyor. Ayrıca yüzlerce farklı ürünün bulunduğu 2022 koleksiyonları sayesinde tarzınıza en uygun parke modellerine erişme imkanınız var.

İzmir Laminat Parke

Yılların geçmesiyle birlikte konut mimarisinde de estetik anlayışı değişti. Geleneksel tasarımlar artık yerini modern hatları olan ürünlere devrediyor. Bu durum zemin döşeme ürünleri için de geçerli. Eskiden ağaç tonları çok sık kullanılıyordu. Fakat bugün yeni evlerdeki mimari özelliklere baktığımızda daha çok açık renklerin hakim olduğunu görüyoruz. İzmir laminat parke ürünleri yeni yapılarda en çok tercih edilen zemin döşeme modelleri. Karşıyaka, Balçova, Bostanlı, Gaziemir, Narlıdere, Güzelbahçe, Konak, Alsancak ve diğer tüm ilçeler için parke satın alma seçenekleri arasında İzmir parke öne çıkmaktadır. Online siparişler ile her gün yüzlerce ev yepyeni ve estetik bir görsele kavuşmaktadır. Siz de bu dönüşümde yerinizi almaya ne dersiniz? Yaşam alanınızda şıklığı ön plana çıkarmak ister misiniz? Yanıtınız evet ise siz de Yeşil Parke 2022 koleksiyonuna davetlisiniz. Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi İzmir parke döşeme konusunda zirve firma konumumuzu koruyoruz. 20 yılı aşkın sektör deneyimimizi yeni müşterilerimize aktarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tek yapmanız gereken tarzınızı yansıtan bir parke modeli seçmek ve iletişim araçlarımız üzerinden siparişinizi oluşturmak. Devamında tüm süreci biz yönetiyoruz.  

 

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

İlginizi çekebilir: En Sağlıklı Laminat Parke ve 2022 Fiyatları