Genel

Kadıköy Karo Halı Döşeme

kadikoy karo hali doseme11

Kadıköy karo halı ürünleri modern mimarinin vazgeçilmez değerdeki ürünleridir. Mimarların yeni yapılarda büyük oranda tercihi karolar oluyor. Çünkü zeminlerde hem kullanışlılık hem de şıklık gibi unsurları bir araya getirmek ancak bu modelleri ile mümkün kılınıyor. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Kadıköy için de durum böyle. İster yeni bir ev aldığınızda isterseniz de eski evinizi tadilat ettirdiğinizde muhakkak bu zemin döşemelerini göz önünde bulundurmalı ve uzun yıllardır hayal kurduğunuz ambiyansı gerçekleştirmelisiniz. Zeminlerde döşeme ürünleri satın almadan önce bazı belli başlı ürünlerin özelliklerini bilmek gerekiyor. Çünkü ancak bu sayede net ve garantili bir karar alınması mümkün olabilir. Kadıköy’de satılan karo halılar genel olarak 50×50 ebatlarında üretilir. Zaten kare adını da bu standart ebatından almaktadır. Ham maddesi ise zeminde en üst düzey performansı veren polyamid yani ‘PA’ materyalinden üretilmektedir. Temizliğinin kolay olması ve leke tutmaması da bu yüzdendir zaten. Toplam ağırlığına değinecek olursak genelde 4000 gr/sqm olmaktadır. Hafif olmasına karşın son derece kuvvetlidir. Kadıköy’deki karo halı modellerinin ölçüleri:

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

  • 48×48
  • 50×50
  • 60×60
  • 100×100
  • 20×100
  • 25×100

Kadıköy Karo Halı Döşeme

Kadıköy’de karo halılar çok sevilerek döşetilmektedir. Bunun için de büyük oranda A kalite döşeme modelleri tercih ediliyor günümüzde. En yeni trendlerdeki ürünleri takip eden kullanıcılar evlerinin enerjisini yükseltmek istedikleri zaman ilk olarak karoları göz önünde bulunduruyor. İstanbul’un bu konudaki en güzel ürünlerini sunan Yeşil Parke de gerek online gerekse de çarşı mağazasıyla kullanıcılara ürün temini etmeye devam ediyor.

Kişiselleştirilmiş bir yaşam alanı dekorasyonuna imza atmak istiyor musunuz? Kadıköy karo halı modelleri sayesinde size özel bir zemin modası yaratabiliyorsunuz. Alanın durumuna göre ister 50×50 model isterseniz de 25×100 modelleri tercih edebilirsiniz. Kurulumu kolaydır ve talep edilirse döşeme ustası da temin edilir. Tüm süreç tarafımızca yönetilir. Sizler sadece zeminlerin keyfini çıkarırsınız.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Kadıköy Karo Halı Döşeme Ne Kadar Sürer?

Döşemenin süreci karo halıların kalitesi ve uygulanacak alanın fiziki yapısına göre farklılık gösterir. Örneğin 100 m2 2+1 bir ev ile 200 m2 3+1 evin döşeme süreleri aynı değildir. Kurulumda kolaylık sunan bir ürün olduğu için genelde yarım gün içerisinde tüm yaşam alanının zeminlerine uygulamak mümkün. Ayrıca kaliteli yapıştırıcılar tercih edildiğinde kuruma zamanları da daha hızlı olmaktadır. Diğer bir önemli detay olarak usta kalitesini de göz ardı etmemek gerekir. Yeşil Parke bünyesine bağlı tüm Kadıköy karo ustaları profesyonel bir hizmet garantisi verir.

Kadıköy Karo Halı Firması Hangisi?

İstanbul Kadıköy bölgesinde parke ve karo halı için çok fazla firma alternatifi olsa da süreç yönetimini profesyonel ilerleteceklerin sayısı hayli az. Yeşil Parke ürünleri, hizmet kalitesi, satış sonrası destekleri ile sadece Kadıköy ilçesinin değil aynı zamanda tüm Türkiye’nin sayılı markalarından birisidir. Koleksiyona her yıl yeni ürünler eklenir ve böylece güncel modayı da takip etmiş olursunuz. Bunun için 0 (216) 335 34 68 ya da 0 (531) 222 58 58 numaralarını tuşlamanız yeterli olacak. Ekiplerimiz haftanın her günü 7/24 deste sunuyor.

Kadıköy Karo Halı Telefon Numarası

Kadıköylü bireyler sıklıkla karı halı ustası, karo halıcı telefon numarası gibi arayışlar içerisine giriyor. Bölgedeki en güvenilir iletişim hattı 0 (216) 335 34 68 ve 0 (531) 222 58 58 olarak diyebiliriz. Dilerseniz öncesinde koleksiyonlarımıza bakarak ürünlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sonrasında da bizimle iletişim kurarak satın alma ve döşeme gibi detayları giderebilirsiniz.

Kadıköy Karo Halı Modelleri

Kadıköy karo halı modelleri ile ofis veya evler modernizm ile tanışmaya devam ediyor. Bu ürünlerin uygulanması fire payı çok düşüktür. Maliyetiniz azalır bu sayede ki önemli bir faktördür. Ayrıca kullanım açısından incelersek çok sayıda kolaylık sunar bireylere. Sesi emer, ısıyı alanda tutar. Kışın doğalgaz faturalarınızda gözle görülür bir düşüş ile karşılaşırsınız. Elbette her ürün bunu sağlamaz. A kalite olmayan her karo kullanıcısını üzer. Belki estetik açıdan tatmin edebilir ama işlevsellik yönüyle negatif durumlara sebebiyet verir. Kadıköy bölgesinde 3 çeşit karo halı modeli bulunur:

  1. Kadıköy polyamid karo halı
  2. Kadıköy düz polyproplene karo halı
  3. Kadıköy desenli polyproplene karo halı

Her üçü de ofislerde yahut evlerde çok rahatlıkla kullanılmaktadır. Düz olanlar genelde ticari alanlarda görülür. Desenlileri ise ebeveynler çocuk odalarına kaplatır ekseriyetle. Yeni nesil çizgi film karakterlerini çocuklar çok seviyor. Sağlıklı oldukları da düşünülünce bu tür alanlarda vazgeçilmez değerde görülüyor.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

Polyamid iplik türü, alanında en dayanıklı olan materyaldir. Buna bağlı olarak ofis ve kamuya açık alanlarda tercih edilir. Yoğun insanın olduğu yerlerde zemin ürünlerinin dayanıklı olması gerekir ki bunu polyamid karo çok rahat karşılar. Ev tipi insanın daha az olduğu alanlarda ise polyproplene iplikli halıları kullanmak daha doğru olacaktır. Her ikisi de Kadıköy showroomu olan Yeşil Parke’de mevcut.

Kadıköy Karo Halı Fiyatları

50×50 Kadıköy karolarının fiyatı için kesin bir bilgi vermek sizleri yanıltabilir. Çok sayıda model ver kalite çeşitliliği var. Kimi ürünün m2 fiyatı için 150 TL istenirken bazı üst düzey ürünlerde bu rakamlar 400-500 TL bandına kadar yükselebiliyor. Elbette tadilata başlamak isteyen kullanıcılar için zeminlerin ne kadar? tutacağı önemli bir sorunsal. Zaten bir evdeki tadilatta en maliyetli kısımlar da yine zeminlerdir. Zemin döşemesinin ne kadar tutacağını belirleyecek olanlar sizlersiniz. Çünkü kalite seçiminizin fiyatlara doğrudan etkisi olacaktır. Elbette ne kadar kaliteli ürün seçerseniz de o derece performansından memnun kalacağınızı da bir dip not olarak düşelim buraya. Kalitesiz ürün kısa vadede sizi üzecektir. İyi bir ürün ise uzun yıllar mutlu kullanımınızı sağlayacaktır.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

Kadıköy Karo Halı Ne Kadar?

Karo halılara sahip olmak isteyen Kadıköy halkı mağazamıza girerek m2 olarak ortalama 250-300 TL bandında fiyatlar ile karşılaşabilir. Kaliteye göre aşağı ya da yukarı yönlü hareketler de olacaktır. Güvenilir ve samimi bir liste için bizi arayın.

En Ucuz Kadıköy Karo Halı Ne Kadar?

En uygun ve ucuz fiyatlı karo halıları satın almak isterseniz bu seçenek de mağazamızda mevcut. Bütçesinde tasarruf yapan bireylere özel sunduğumuz ürünler oldukça kaliteli ve estetik görünümlü. Her bütçeden birey girip kolaylıkla online alışveriş yapabiliyor.

Online Kadıköy Karo Halı Siparişi

Artık birkaç tık ile online karo halı siparişi verebiliyorsunuz. Teknoloji ile entegreli olan markamızın tüm ürünleri online koleksiyonumuzda yer alıyor. Burada gezinerek tarzınız ile özdeşleşen ürünlerin siparişini oluşturabiliyorsunuz. Elbette kimisi gelip yerinde görmek ister. Bunun için de sizleri Ümraniye’deki özel showroom mağazamıza davet ediyoruz. Ürünleri yakından inceleme fırsatına sahipsiniz her zaman için. Ayrıca özel ekiplerimizin dekorasyon deneyimlerinden de yararlanabilirsiniz. 7/24 telefon açarak seçeceğiniz ürünlere birlikte karar verebiliriz. Böylece o hatalı bir zemin dekorasyonu uygulanmış olacaktır.    

İlginizi çekebilir: Parke Yanığı Nasıl Geçer?