Genel

Kaindl Laminat Parke Özellikleri ve 2022 Fiyatları

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Zemin döşeme çeşitleri arasında Kaindl laminat parke modelleri son yıllarda öne çıkıyor. Kullanıcılar yaşam alanlarında dekoratif yenileme kararı aldığında ilk olarak zemine nasıl bir şey döşeteceğini planlamaktadır. Bu alanda da en iyi alternatif parke olarak göz önünde. Ancak parkelerdeki çeşitlilik, bireylerin çoğu zaman kararsız hale getirebiliyor. Bu gibi durumlarda uzman bir ekip tarafından öneri almak en doğru yöntem olacaktır.

Kaindl laminat parke evine veya ofisine şıklık katmak, modern dokunuşlara imza etmek isteyenlerin en çok tercih ettiği marke. Harika desenleri farklı renkleri ve geleneksel kadar modern tasarımlarıyla 2022 parke trendlerinde yerini almıştır. İstanbul başta olmak üzere tüm ülke geneline temin ettiğimiz parkeleri talep edilmesi durumunda deneyimli ustalarımız döşüyor.

kaindl-laminat-parke-1

Kaindl Laminat Parke

Kaindl Laminat Parke Özellikleri

Kaindl laminat parke ürünleri çok fazla sevilerek kullanılsa da özellikleri hakkında piyasada az bilgi bulunmaktadır. Birçok avantajı sağlayan özellikleri bilindiği taktirde kullanıcılar daha fazla bu parkeleri tercih edecektir şüphesiz. Dayanıklı yapısının yanında daha onlarca farklı özelliği var. İşte onlardan bazılarını sizler için özetledik…

  • Üretim aşamasında uygulanan özel teknikler sayesinde dayanıklılık seviyesi yüksek orandadır. Bu sayede aldığınız Kaindl laminatları uzun yıllar kusursuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Esneme, boşluk ya da kabarma gibi faktörler ile karşılaşma riskiniz hayli düşük.
  • Bir parke için temizlenebilirlik çok önemli. Kaindl de temizlik yapmak çok kolay. Nemli bez, paspas ya da sünger ile yüzeysel temizliği pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Zaten çok az toz tuttuğu için bu süreç daha da kolay hale geliyor.
  • Renklerinde çeşitlilik sayesinde hemen her talebe uygun bir ürün bulmak mümkün. Ayrıca harika tasarımlarıyla her yıl değişen parke trendlerinde eskimez.
  • Fiyat bakımından da genel parke ücretlerine oranla gayet makul seviyelerde satışa sunulmaktadır. Uygun fiyat ve performans bakımından iyi bir tercih olacaktır.
  • Onarım ve bakım imkanı da tanımaktadır. Derin çiziklerde dahi pratik uygulamalar ile tamir edebiliyorsunuz.

Yukarıda belirttiğimiz Kaindl laminat parke özellikleri yalnızca doğru adresten ve yüksek kalitede parke temini ile mümkün olabilmektedir. Günümüzde elbette birçok firma parke satıyor. Ancak a kalite parkelere nadir firma üzerinden ulaşılabiliyor. Yeşil Parke mağazası da bunlardan birisi. Online parke mağazamız üzerinde harika Kaindl modelleri var. En çok tercih edilen çeşitlerinden bazılarından bahsetmekte fayda var…

  1. Aqua Pro Supreme Easy Touch 0470 Oak Toledo
  2. Classic Touch Premium Plank 37844 Oak Marineo
  3. Natural Touch Premium Plank K4380 Hemlock Barnwood Anco
  4. Natural Touch Standard Plank K5574 Oak Evoke Sunset
  5. Aqua Pro Supreme Easy Touch 0470 Oak Toledo

Kaindl Laminat Parke Fiyatları

Herkesin hayali en şık parke ürünlerini yaşam alanlarına uygulamaktır. Bunun için bireyler arama motorlarında detaylı ürün arayışına giriyor. Ancak arayışlar sırasında önemli bir kriter de ücretlerin bütçe dostu olması. Her iki faktörü de bir arada bulunca satın almalar gerçekleştiriliyor. Peki 2022 yılında Kaindl laminat parke fiyatları ne kadar oldu? Kaindl parke kaç tl? İşte detaylar…

kaindl-laminat-parke-2

Kaindl Laminat Parke Fiyatları

Parke konusunda önceden net bir fiyat vermek, kullanıcıları yanıltmaya yönelik bir davranış olabilir. Zira her modelin farklı bir ücreti vardır. Ayrıca dönemsel olarak değişkenlikler yaşanıyor. Almak istediğiniz parke ürünlerini ve miktarını belirlediğinizde Yeşil Parke iletişim hatlarını kullanarak samimi, güvenilir ve güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Günümüz parke piyasasında en iyi fiyatları sunan bir firma olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Kaindl Parke Yorumları

Parke satın almadan önce daha önce ürünleri kullanmış ve deneyimlerini paylaşan kişilerin görüşleri, karar vermek için önemli bir yöntemdir. Böylelikle aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabiliyorsunuz. Sizler için Kaindl parke yorumları hakkında birkaç kullanıcı görüşü belirttik.

Kullanıcı 1: Evimdeki zeminleri uzun süredir değiştirmek istiyordum fakat kararsızlık yaşıyordum. Bir arkadaşım Kaindl parkesini tavsiye etti. Çok memnunmuş. Bu sene Kaindl ile dördüncü yılımız ve hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca çok kolay temizlendiğini de belirteyim.

Kullanıcı 2: Eğer kaliteli bir parke arıyorsanız arkadaşlar kesinlikle bu markayı tercih edin. Küçük kızım defalarca su dökmesine rağmen hiçbir şişme yapmadı. Çok kaliteli ürünmüş.

 

İlginizi çekebilir: Beykoz Parke Döşeme – 2022 En İyi Parke Ustası