2022 Kaliteli Karo Halı Çeşitleri için Adres: Yeşil Parke!

Blog geri dön
Kaliteli Karo Halı Çeşitleri

2022 Kaliteli Karo Halı Çeşitleri için Adres: Yeşil Parke!

Kaliteli karo halı çeşitleri arayanlar bu halıların özelliklerini de muhtemelen biliyorlardır. Duvardan duvara halı modelleri arasında er alan karo halı çeşitleri kir tutmaz ve leke olması halinde de kolaylıkla çıkar. Leke tutmayan halıfleks arayanların ilk tercihi olan karo halı modelleri kullanışlı olmalarının yanı sıra kış aylarında döşendiği mekanın sıcacık olmasını ve ısı izolasyonu ile enerji tasarrufu da sağlar.

Yeni karo halı modelleri arayanlar için belirtmek gerekirse, bu halı çeşidinin özellikleri bu kadarla da bitmez. Karo halılar evlere döşenmelerinin yanında kalabalık ofislere de döşenirler. Bunun nedeni dayanıklı olmalarıdır. Üzerinde günlük olarak çok kişi yürüse de deforme olmazlar ve uzun ömürlüdürler.

Kaliteli Karo Halı Çeşitleri Neler? 

Kaliteli Karo Halı Çeşitleri
Kaliteli Karo Halı Çeşitleri

Karo halı çeşitleri İstanbul genelinde çok satılır. Bunun sebebi İstanbul’un kalabalık ve iş yaşamının yoğun olduğu bir şehir olmasıdır. Ofislerin çok olmasının da 2020 karı alı modelleri olarak çok talep almamamızın sebebidir. Kurumsal firmalar ofis ortamlarının hem şık, hem sıcacık hem de modern renk ve desenlerden oluşan karo halı yeni modeller ile döşenmesini tercih ederler.

Ayrıca müşterilerimiz arasında birçok eğitim kurumları ve yurtlar da bulunur. Öğrencilerin sıcacık bir ortamda eğitim görmesini ve barınmasını isteyen bu işletmeler karo halı yeni desenler tercih ederek ayrıca kir tutmuyor olma özelliğinden de yararlanırlar.

Karo Halı Özellikleri Neler? Kaliteli Karo Halı Çeşitleri Nasıl Olmalı?

Ofis ve ev gibi birçok alanda yükseltilmiş döşeme oluşturmak adına günümüzde en az pvc zemin kaplama, lvt zemin kaplama kadar tercih edilmektedir. Fakat kullanılan her karo halı koleksiyonu benzer özelliğe sahip olmamaktadır. Birbiri arasında değişiklikler olması kaliteli karo halı çeşitleri seçiminde dikkatli olmayı gerektirmektedir.

Öncelikle kaliteli bir karo halı modeli kaliteli ipliklerden üretilmektedir. İplikler bir halının olmazsa olmaz unsurları arasında yer alır. Bu yüzden seçim esnasında özellikle iplikleri hakkında bilgi almalısınız. Daha sonra karo halı zemin kaplama yaptırarak bu halının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Genel anlamda bir karo halı çeşidi:

  • Kaliteli iplikten üretilmiş olma,
  • Uzun yıllar rahatlıkla kullanabilme,
  • Zemin kaplama için ideal bir boyuta sahip olma,
  • Alttan gelecek soğuk hava dalgasını kesme,
  • Akustik karo halılar sayesinde ses yalıtımı sağlama,
  • Kolay temizlenebiliyor olma,
  • Bakteri ve mikrop tutma olasılığının düşük olması gibi özellikler barındırır.

    Kaliteli Karo Halı Çeşitleri

Karo Halı Nasıl Döşenir?

İstanbul başta olmak üzere online site üzerinden hizmet veren Yeşil Parke, merak edilen ve neredeyse birçok alanda kullanılan karo halı kaplama konusuna da açıklık getiriyor. Kaliteli karo halı çeşitleri elde edilse de tüm halıların ancak doğru yapıştırılması yani kaplanması ile birlikte bir düzen elde edilebilmektedir.

Kaplama için önce karo halı kaplama yapıştırıcısı elde edilmelidir. Bu yapıştırıcı normal bir yapıştırıcıdan farklıdır karo halı için özel olarak üretilmiştir. Karo halının alt (zemine temas edecek) alanına yapıştırıcı sürülür. Daha sonra zemine yapıştırılır. Doğru sıcaklıkta uygulama yapılmasıyla tüm karo parçaları birbirine geçecek ve zemine yapışacaktır. Ustalar tarafından kısa sürede yapılmaktadır.

2022 Yılında Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Karo halı fiyatları İstanbul için bir araştırma içindeyseniz ister konu sahibi olun, isterseniz iş yeri sahibi olun alabileceğiniz en uygun fiyatın bizde olduğunu bilmenizi isteriz. Ucuz karo halılar satıyor olmamız demek bu halıların kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Kaliteli karo halı modellerini uygun fiyata satıyor olmamız bizi yıllardır giderek büyüyen bir firma haline getirmiştir. Bizi istediğiniz vakit arayabilir, uygun karo halı fiyatı bilgisi alabilir, ürün özelliklerimizi öğrenebilirsiniz.

A- 50×50 Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Sektörde en çok araştırılan sorulardan birisi 50×50 karo halı fiyatları olmaktadır. Sebebi, diğer boyutlara göre standart bir boya sahip olması etkili olmaktadır. Neredeyse birçok alana uyum sağladığı görülmektedir. İster ev ister ofis ve hatta; sinema, tiyatro gibi alanlarda da tercih edilebilir. Fiyatları konusunda net bir bilgi vermek çok zordur. Zira metrekare başına hesaplama yapılır. Kaliteli karo halı çeşitleri için Yeşil Parke online sitesi üzerinden stok halindeki halılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli Karo Halı Çeşitleri

B- İthal Karo Halı Fiyatları | Kaliteli Karo Halı Çeşitleri Fiyatları

Yurt dışından temin edilen karo halı çeşitleri de oldukça çok sayıda bulunmaktadır. Model ve desen kapsamında farklılıklar barındırdığından dolayı tercih edeni de oldukça çoktur. Yalnız yurt dışından geliyor olması elbette fiyatlarını doğrudan etkileyecek bir unsurdur. Dolar ya da TL dışındaki diğer paralar karşılığında alınıyor olması fiyatlarını arttırıcı bir özelliğe sahip olmasını sağlar. İthal karo halı modelleri için firmalarla doğrudan iletişime geçmek gerekir.

Karo Halı Kaplama Fiyatları Ne Kadar? Ev için Karo Halı Kaplama ile Ofis Kaplama Fark Eder mi?

Genellikle karo halı firmaları tarafından karo halı satıldığı kadar karo halı kaplama hizmeti de beraberinde verilmektedir. Çünkü, karo halı firmaları kapsamında verilen kaplamalar profesyonellik istemektedir. Herkes tarafından kaplama işlemi net olarak yapılamayabilir. Ev ya da ofis için kaplama yöntemleri değişiklik göstermez. Ancak alanın büyümesi doğrultusunda ihtiyaç olan karo halı büyüklüğü ve çalışma süresi de artış gösterecektir. Fiyatlar da bu duruma göre belirlenir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button