2022 Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller Yeşil Parke’de!

Blog geri dön
Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller

2022 Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller Yeşil Parke’de!

Karo halı çeşitleri en yeni modeller sorgularının son dönemlerde çok yapıldığı göz önünde bulundurulursa bu halıların mekanlara kattığı şıklık da daha iyi anlaşılacaktır. 2022  karo halı modelleri bu yılın dekorasyon ögeleri arasında öne çıkanlar arasında yer alıyor. Her türlü mekan için yer döşemesi olarak tercih sebebi olan karo halılarda bu yıl çok çeşitli renkler ve desenler mevcut.

Duvardan duvara karo halı tercih edenler ofislerde ya da evlerinde bu halı çeşitlerinin şıklığından yararlanıyorlar. İster koyu renk duvardan duvara karo halı döşetecek olun, isterseniz açık renk duvardan duvara halı çeşitleri arasından birini seçin her iki durumda da mobilyalarla uyumun da şart olduğunu unutmamalısınız.

Karo Halı Özellikleri Neler?

Karo halı çeşitleri en yeni modeller doğru üretildiği müddetçe diğer karo halı çeşitleri ile ortak özelliklere sahiptir. Genelde karo halılar zemin kaplama için yükseltilmiş döşeme oluşturmak için elde edilir. Yalnız sadece döşeme kapsamıyla değil standart bir halı olarak da kullanılabilir. Ancak geleneksel halı karo halı modellerinden ayrılır. Bu yüzden bahsedilen bu halının çeşitli özelliklerinden bahsedilebilir.

Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller
Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller

Öncelikle karo halılar iç içe geçen parçalardan oluşan bir halı çeşididir. Geleneksel halılar gibi bütün olarak tek parçadan oluşmamaktadır. Özel ipliklerden oluşturulmuştur. Yüzey kısmı yüksek, iplikli oluşturulabildiği gibi düz şekilde de bulunabilir. Diğer halılara nazaran daha hijyenik bir halı türüdür. Temizliği de daha kolaydır, ekstra uğraş gerektirmez. Özellikle karo halı çeşitleri en yeni modeller dekorasyona uyum sağlama konusunda daha etkilidir.

Karo Halı Kalınlığı Ne Kadar?

Karo halı kalınlığı diğer halılar gibi değişiklik gösterebilmektedir. Üretim aşamasında kalınlığı konusunda değişiklikler oluşturulabilir. Ancak ortalama olarak 10.5 mm kalınlıktan bahsedilebilmektedir. Kullanıldığı alana göre kalınlığı aşamasında ayarlama yapabilirsiniz. Ev gibi iç ortamlarda daha kalın modelleri tercih ederseniz zeminden gelecek soğuğu kesebilirsiniz.

İthal Karo Halı Hangi Mekanlarda Kullanılabilir?

İthal karo halılar farklı modellerde üretilmeye devam etmektedir. Alıcısı çok olduğundan ithal karo halı çeşitleri en yeni modeller sürekli olarak güncellenmektedir. Sadece model ve desen konusunda değil kullanım alanı kapsamında da genişlik barındırmaktadır. Günümüzde birden fazla alanda değişik sebeplerden ötürü kullanılabilmektedir.

A- Ev için Karo Halı Kullanılması

Ev gibi iç alanlarda karo halı kaplama sık sık yapılmaktadır. Evde kullanım amacı genelde çocukların geniş kapsamda rahat hareket etmesi, zeminden gelen soğuğu kesmek adına duvardan duvara halı kaplama, zemin kaplama yaptırmaktadır. Zira karo halı modellerinin bahsedilen zemin kaplama adına etkili olduğu görülmektedir. İstanbul stok konusunda en iddialı olan Yeşil Parke online site ve mağaza olarak satışlarına devam etmektedir.

B- Ofis Karo Halı Kullanımı

Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller

Ofisler gün içinde birden fazla insanın bulunduğu ortamları yansıtmaktadır. İnsan sayısının artması bakteri artışına ve temizliğin zorlaşmasına sebep olur. Bununla birlikte çalışma ortamı olduğundan belirli bir sessizlik gerektirir. Karo halı en yeni modeller akustik olarak tercih edildiğinde sesi absorbe eder. Aynı zamanda kolay temizlik de sağlayacaktır.

C- Tiyatro ve Sinema Alanlarında Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller Kullanımı

Tiyatro ve sinema salonlarında yerlerde oluşturulan kaplamalar karo halı modelleriyle sağlanmaktadır. Alandaki insanların hareketlerinden oluşacak olan sesi en aza indirmek için bir tercihtir. Bunun dışında yanı zamanda kısa sürede çabuk temizliği de sağlar. Gün sonunda ciddi bir uğraş gerektirmeden temiz hale getirilerek tekrar kullanılabilecek bir ortam oluşturulabilir.

Ofis için Karo Halı Çeşitleri Neler?

Evlerde kullanıma uygun olan duvardan duvara karo halılar, günümüzde artık özellikle büyük alana sahip olan ofislerde de tercih ediliyor. Tek renk olarak üretilmiş olan karo halı yeni modeller olduğu gibi iki renk karo halı modelleri de çok tercih ediliyor. Döşendiği ortamın çok daha şık, düzenli ve geniş görünmesini sağlayan karo halı çeşitleri özellikle uygun renklerde mobilyalarla kombine edildiğinde dikkat çekiyor. Ofislerinde şıklığı ve çalışanlarının kaliteli bir ortamda çalışmasını tercih eden işletmeler 2022 karo halı çeşitleri hangileridir aramasını çokça yapıyorlar.

Duvardan Duvara Karo Halı Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Duvardan duvara karo halı desenleri çok çeşitlidir. Bu desenler arasından birini seçmeye çalışırken elbette ki zevkiniz öne çıkar. Ancak yeni karo halı modelleri içinden birini seçeceğiniz zaman dekorasyonun diğer unsurlarına da dikkat etmelisiniz. Mesela kalabalık iş yerleri için açık renk karo halı modelleri çabuk kirleneceğinden uygun değildir. Bu durumda koyu renk karo halılar tercih edilmelidir. Ayrıca ofis mobilyalarınız açık renk ise koyu renk duvardan duvara karo halı, koyu renk ise de tam tersini seçmeniz daha ferah ortamlar yaratmanız için yararlı olacaktır. Uygun karo halı fiyatları İstanbul için bizi arayabilir, ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller

Karo Halı Çeşitleri En Yeni Modeller Nereden Takip Edilir?

Üretilen karo halı çeşitleri en yeni modeller konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yapmanız gereken oldukça basittir! Yeşil Parke online sitesi üzerinden güncel modellere göz atabilirsiniz. Bunun dışında Yeşil Parke İnstagram adresi üzerinden başta karo halı olmak üzere diğer modellere de kısa sürede ulaşabilirsiniz.

50×50 Karo Halı Fiyatları Güncel Bilgi

50×50 karo halı boyutları genelde sık tercih edilen bir boyutu temsil etmektedir. Yeşil Parke tarafından satışa sunulan boyutlar arasında bulunan bu halıların fiyatları değişiklik gösterir. Halı modeli ve desenleri ile birlikte; kalınlık ve daha çok kullanılacak metrekareye bağlı olarka fiyatlandırmalar belirlenir. Firma ile iletişime geçerek daha net bilgi alınabilir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button