Karo Halı Çeşitleri Uygun Fiyat ile Yeşil Parke’de!

Blog geri dön
Karo Halı Çeşitleri Uygun Fiyat

Karo Halı Çeşitleri Uygun Fiyat ile Yeşil Parke’de!

Karo halı çeşitleri uygun fiyat almak isteyen herkes bu konuda bizden yardım alabilir. Karo halılar tekstil sanayi teknolojisinin ve halı sektörünün gelişimiyle birlikte çeşitlenmiştir. Karo halı modelleri özellikle son dönemlerde oldukça yaygın olarak tüm mekanlarda kullanılmaya başlanmıştır.

Bankalarda, otellerde, eğitim kurumlarında, kız ve erkek öğrenci yurtlarında çokça kullanılan karo halı desenleri Türkiye geneline tarafımızdan sunulmaktadır. Uygun karo halı fiyatı almak isteyen herkes Türkiye’nin neresinde olduğu fark etmeden bize ulaşabilir, fiyat bilgisi ya da ürün bilgisi de alabilir.

Karo Halı Çeşitleri Nelerdir?

Yeşil Parke aracılığıyla karo halı kullanım alanları ile uyum sağlaması ve amaca hizmet etmesi amacıyla farklo modeller satılmaktadır. Geleneksel halılar karo halı ile ayrıldığından karo halı çeşitleri daha geniş özelliklere sahiptir. Farklı özellikteki kesik havlı, farklı renk seçenekleriyle satışına devam edilmektedir. İşte o karo halı modelleri!

A- İthal Karo Halı Modelleri

Adından da anlaşılacağı üzere yurt dışından ithal edilmiş halı modellerini ifade eder. Model  ve desen olarak oldukça farklı halleri bulunmaktadır. Tamamen kişi ya da kurumun beğenisine, mimari tasarıma bağlı olarak tercih edilebilmektedir. Gönül rahatlığıyla kullanım sağlar. Zira diğer modeller gibi ortak bir kaliteye sahiptir.

B- Ev için Karo Halı Önerisi: Spot Karo Halı Modelleri

Karo Halı Çeşitleri
Karo Halı Çeşitleri

Karo halılar çok çeşitli model ve renklerde üretilir. Kimi modeller tek renk spot olarak bulunurken kimileri desenli ve daha gösterişlidir. Genelde ev ortamında spot karo halı kullanımı görülmektedir. Spot olması daha sade ve göz yormayan modelleri yansıtmaktadır. Fakat tek kullanım alanı elbette evler olmayacaktır. Ucuz ve uygun fiyatlarla satışa sunulmasıyla da spot olarak adlandırılmaktadır. Yeşil Parke, sıfır ve kullanılmamış ürünleri spot fiyatından sizlere sunmaktadır.

C- Akustik Karo Halı

Karo halı çeşitleri kullanımında sadece dekoratif yani görüntü güzelliği aranmaz. Aynı zamanda kullanıldığı alanda sesi yutarak hapsetmesi istenir. Her halı belirli bir miktarda ses yankısını keser. Ancak ekstra bir ses kontrolü sağlayabilmek amacıyla kesinlikle akustik karo halı modelleri tercih edilmelidir. Özel üretimi neticesinde diğer halılara göre daha fazla sesi hapseder. Başta çok insan bulunan alanlar olmak üzere sesin minimum seviyede yankı yapması gereken noktalarda kullanılabilir.

Karo Halı Fiyatları İstanbul Firmaları Listesi

Karo halı fiyatları İstanbul genelinde, Ankara’da, İzmir’de ve diğer tüm şehirlerde merak edilir. Karo halı uygun fiyat isteyenler aynı zamanda satın almaya karar verecekleri halı modelinin kaliteli de olmasını arzu ederler. Sizin de bu yönde istekleriniz varsa kaliteli ve uygun fiyata karo halı için bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın merkezi ve mağazası İstanbul’un Anadolu yakası ilçelerinden olan Ümraniye’dedir. Yakındaysanız mağazaya gelebilir, ürünleri yakından görebilir; uzaktaysanız da telefonla bizi arayabilirsiniz.

A- 50×50 Karo Halı Fiyatları

Karo halı çeşitleri kendi arasında farklı boyutlarla üretilerek satışa konulmaktadır. Ülkemizde üretimi yapıldığı gibi ithal karo halı modelleri de bulunmaktadır. Farklı boyutlarda bulunması değişik alanlarda rahat kullanılmasına sebep olmaktadır. Kişisel alanlarda kullanılabildiği gibi ortak kullanım alanlarında diğer yerlere nazaran daha çok tercih edilir. 50×50 karo halı boyutu en çok sipariş verilen şekillerindedir.

Karo Halı Çeşitleri

50×50 karo halı kullanım aslında diğer boyutlara göre avantaj sağlar. Fakat alan dikdörtgen boyuta sahipse elbette dikdörtgen boyuta sahip karo halılar tercih edilmelidir. Alana hangi boyutta karo halı kullanım yapacağınıza karar veremediyseniz, Yeşil Parke ile iletişime geçebilirsiniz. Size sahip olunan karo halı koleksiyonu ve aynı zamanda iç içe geçen karo halı özellikleri hakkında bilgi verilecektir. Fiyatlar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

B- Karo Halı Kaplama Fiyatları Ne Kadar? Karo Halı Çeşitleri Kaplama Fiyatlarını Etkiler mi?

2022 yılı itibari ile karo halı kaplama fiyatları değişmektedir. Fiyatlandırmalar belirli aralıklarda etkilendiği etmenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yeşil Parke online karo halı modelleri satışı yaptığı gibi kaplama konusunda da yardımcı olmaktadır. Hizmetlerden %100 kalite ve güven içerisinde faydalanabilirsiniz.

Karo halı çeşitleri kaplama sırasında ayırt edici bir unsur olmaktadır. Çünkü çeşitlerin boyutu arttıkça ve kaplanan alanın metrekaresi arttığında hizmet bedeli de artacaktır. İşinde uzman kişilerin sarf edeceği efor fazla olduğundan kaplama fiyatları da yükselecektir. Bu aşamada kaliteli yapıştırma yapıp fiyatını hak edecek bir firma ile çalışmalısınız.

Modern Karo Halı Çeşitleri için En Yeni Modeller Yeşil Parke’de! 

Karo Halı Çeşitleri

Talepler arttıkça ve her geçen gün daha çok kullanılmaya başlandıkça karo halı desenleri ve modelleri de çeşitlenmektedir. Karo halı yeni modeller her gün yenilerinin eklenmesiyle artar. 2022 karo halılar ile ilgili yapılan aramalarda kimi yerler için açık renk karo halılar tercih edildiği gibi, kimi yerler için de koyu renk karo halılar seçilir.

Karo halılar yukarıda belirttiğimiz mekanların yanı sıra ayrıca özellikle büyük evlerde de yer döşemesi olarak kullanılır. kurumsal firmaların ofislerinde, yemek salonlarında, büyük restoranlarda, davet mekanlarında, organizasyon mekanlarında, tiyatro ve sineme salonlarında, sergilerin düzenlendiği alanlarda, büyük alanlı ofislerde de en yeni karo halı modelleri tercih sebebidir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button