Karo Halı ile Ofis Şıklığı!

Blog geri dön

Karo Halı ile Ofis Şıklığı!

Gerek damalı gibi görünen büyük kareleri ile, gerek kırçıllı görünümü gerek adeta laminat parke desenini andıran şık geometrik formları ile uzun zamandır popüler olan karo halılar, özellikle son yıllarda çok tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yer alır.

Karo halı çeşitleri arasında pek çok model ve desen vardır. İster ofislerinize, ister evinizin geniş alanlarına, ister koridorlarınıza, restoranlarınıza, kafelerinize, otellerin istediğiniz alanlarına döşetecek olun mutlaka sizin zevkinize ve mekanlarınızın tasarımına uygun karo halı yeni modeller bulabilirsiniz. Duvardan duvara karo halılar özgün tasarımları ve yepyeni modelleri ile bu yıl da dikkat çekmeye devam ediyor.

KARO HALI

Günümüzde tekstil sanayisi teknoloji sayesinde çok geliştiğinden halı çeşitleri de bir o kadar artmış bulunmaktadır. Karo halı da artık günümüzde kullanım alanı oldukça yaygın bir halı türüdür. Karo halı sayesinde hem kendi tarzınıza uygun modeller sipariş edebilir hem de hijyen ve kolay taşıma konusunda son derece avantajlı bir duruma geçebilirsiniz.

Karo Halı Türünün Kullanım Alanları

Aslında Tüm kapalı alanlarda kullanılabilmektedir. Ancak Özellikle ihtiyaç olan başlıca alanlar aşağıdaki gibidir.

Ofis Zeminleri
Banka Şube ve Yönetim Ofis Zeminleri
Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
Kongre Salon Zeminleri
Tiyatro Salonu Zeminleri
Sinema Salonu Zeminleri
Fuar Alanı Zeminleri
Otel Karo Halı Zeminleri
Restoran Zeminleri
Yemek Salonları
Mağaza – Showroom Zeminleri

Günümüzde genel olarak ofislerde ve sosyal alanlarda kullanılmasının yanında evlerde ve konutlarda da rahatlıkla kullanılabilir bir üründür karo halı.

KARO HALI MODELİNİN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

Halı türleri içerisinde Karo halı modelinin başlıca özelliklerini inceleyecek olursak öncelikli olarak kirlenmeye ve lekelere karşı son derece kullanışlı ve bunun yanında sıcaklığı tutmasıyla ön plana çıkmasıdır diyebiliriz. Karo halı sadece saydığımız özelliklerle değil başka birçok özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Kullanımı çok olan ofis ve benzeri yerlerde daha dayanıklı olması, yanmaya karşı daha dayanıklı olması, irime ve kaybolmaya karşı hatta yırtılmaya karşı sizi avantajlı hale getirmesi, sağlık açısından düşünüldüğünde de antibakteriyel özelliğe sahip olması karo halı modelini günümüzde çokça kullanılan bir halı türü haline getirmiştir

Ofislerin dekorasyonunun oldukça önem kazandığı günümüzde, çalışma veriminin ve marka izleniminin olumlu yönde artması için çok önemli bir etken olan dekorasyonda, karo halı oldukça iyi bir seçimdir. Karo Halı kategorimizde yer alan Desenli Polyproplene Karo Halı Mantegna 04 modelimiz şık ve estetik bir modeldir. Neredeyse tüm ofislerde, büyük salonlarda görmeye alışık olduğumuz bu model; estetik desen, özel renkleri, kaliteli duruşu, hijyenik ve sağlıklı oluşu ile oldukça kullanışlı.
Çoklu departmanların olduğu ofislerde kullanılmak üzere tercih edebileceğiniz bu modele, beya metal masalar ve füme rengi renklicam bölmeler ile son derece minimal bir ofis dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Karo Halı ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Tüm seçeneklerimize göz atmadan bizden sakın ayrılmayın.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?