Karo Halı Kaplama Fiyatları 2022

Blog geri dön
karo-hali-kaplama-fiyatlari-2

Karo Halı Kaplama Fiyatları 2022

Karo halı kaplama fiyatları 2022 yılında da zemin kaplama ürün arayışında olanların sıklıkla gündemine gelen bir konudur. Karo halılara olan yoğun talep, zaman içerisinde farklı renk ve desende üretimini sağladı. Günümüzde ev mimarisinde tamamlayıcı bir paya sahip. Özellikle son yıllarda desenli karo halı ürünleri çok tercih ediliyor.

Halı zemin oluşturmak için kullanılan bu ürünler, sağladığı avantajlar sayesinde kullanıcılardan tam puan alıyor. Yumuşak, doğal ve sıcak tutan yapısı, özellikle bebekli aileler için önemli tercih sebeplerinden bazılarıdır. Karo halı fiyatları konusuna geçmeden önce neden bu ürünleri tercih etmeniz gerektiğinizi birkaç maddede açıklamakta fayda var…

 1. Anti alerjik özelliğe sahiptir. Bu durum çocuklar için önemlidir.
 2. Sıcaklığın yanında ses yalıtımına da katkıda bulunur.
 3. Suyu emer ve lekelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca kolay temizlenebilen sistemler olduğunu belirtmekte fayda var.
 4. Ürün çeşitliliği sayesinde ev dekorasyonuyla uyum sağlar.
 5. Dayanıklı yapıdadır. Uzun yıllar kullanıma müsaittir.
karo-hali-kaplama-fiyatlari-3
Karo Halı Kaplama Fiyatları 2022

Karo Halı Çeşitleri

Yeşil Parke markası olarak karo halı çeşitleri konusunda geniş ürün yelpazesine sahibiz. Polyamid ve polyproplene olmak üzere iki farklı üretim türü mevcut. Polyamid olan karo halıların hammaddesi ipliktir. Ev içerisindeki dekorasyon ürünlerinin hareket etmesine karşı direnci yüksektir. Kolay kolay yıpranmaz ve iz yapmaz. Poliprolien halılar ise termo plastik polimer hammaddesinden üretilirler. Temizliği kolaydır ve leke tutmaz yapıdadır. Her iki tipteki halılara da sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün. Üstelik karo halı kaplama fiyatları da günümüzde her bütçe için uygun oranlarda.

Karo Halı Kaplama Alanları

Karo halılar aslında hemen her alan için kaplanabilir yapıdadır. Bulunduğu her alana şıklığını ve zarafetini taşır. Fakat bazı yaşam alanlarında daha sık karşımıza çıkar. Karo halı kaplama alanlarından en popüler olanlarını birkaç maddede belirtebiliriz…

 • Ev zeminleri,
 • Ofis ve çalışma alanı zeminleri,
 • Bankalar,
 • Kamu kurumlarının zeminleri,
 • Tiyatro ve sinema salonları zeminleri,
 • Restoran zeminleri.

Karo halı kaplama fiyatları araştırılırken performans unsuru da göz önünde bulundurulmalı. Zira karo halıların insanlara sağladığı birçok faydası vardır. Bunlardan en önemlisi yumuşak yapısıyla %24 oranında kas yorgunluğunu azaltır. Böylelikle ev içinde yürürken ayak altının konforu artar. Desenli veya düz karo halı çeşitlerimiz için sitemize göz atabilirsiniz.

Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Karo halı seçimlerinde insan trafiği göz önünde bulundurulması önemlidir. Bu ürünler yoğun trafiğe sahip alanlarda kullanım avantajı sağlar. Çocuk odaları da dahil olmak üzere yaşam alanınızın her alanında karo halıları kullanabilirsiniz. Peki karo halı kaplama fiyatları yılında ne kadar oldu? İşte detaylar…

Karo halı seçimi kadar kaplama işlemini yapacak ustaların da misyonu, kaliteli kullanım için çok önemlidir. Zira kaplama işlemleri zor ve komplike bir sürece sahiptir. Bu nedenle Yeşil Parke olarak sizlere sadece kaliteli ürünleri temin etmiyoruz aynı zamanda uzman ekiplerin profesyonel kaplama hizmetlerini de sunuyoruz.

Karo halı kaplanırken hatalı işlem yapılması halıların kullanım ömrünü azaltır. Bu halılarda sabitleme ve germe işlemi ön plana çıkar. Boşluk ya da esneklik olması durumunda kısa sürede bombeler oluşur ve kullanıcıları rahatsız eden bir hal alır. Böyle sorunsallar ile karşılaşmamak için Yeşil Parke markasının deneyiminden faydalanabilirsiniz.

karo-hali-kaplama-fiyatlari-1
Karo Halı Kaplama Fiyatları 2022

Karo Halı Nasıl Kaplanır?

Karo halı sistemleri kaplaması, bu ürünlerden verim almak için önemli bir misyona sahiptir. Halılar genel olarak birbirine yakın ve sıkı bir şekilde kaplanır. Kaplama esnasında halıların altındaki yönlendirmelere dikkat edilir. Böylelikle hata yapma riski ortadan kalkar. Ayrıca döşeme işlemine kapı kısmından başlanması önemlidir. Devamında da duvara doğru paralel bir şekilde ilerlenir.

Karo halı kaplama fiyatları için net bir rakam vermek ne yazık ki mümkün değil. Fiyatların belirlenmesinde birçok etken bir araya gelmektedir. Ürünün kalitesi, döşenecek alanın büyüklüğü ve teknik ekibin deneyimi bu etkenlere örnek olarak gösterilebilir. Eğer güvenilir ve makul fiyatlardan haberdar olmak isterseniz Yeşil Parke müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Karo halı kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi sunduğumuz bu yazımızı beğendiyseniz Dış Cephe ve Bahçe Aksesuarları Modelleri 2022 konusu ilginizi çekebilir. Ayrıca görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button