Karo Halı Modelleri 2022 Yılına Damga Vuruyor!

Blog geri dön
Karo Halı Modelleri

Karo Halı Modelleri 2022 Yılına Damga Vuruyor!

Dekorasyonun en önemli ögelerinden olan duvardan duvara halı modelleri aslında çok çeşitlidir. Karo halı modelleri de bu modeller arasındadır. Yeni karo halı modelleri aramaları dekorasyon ile ilgilenen pek çok kişinin ilgisini çeker. Karo halı genellikle ev dekorasyonunda kullanılıyor olarak bilinse de aslında iş yerlerinde, geniş alanlarda kullanımı da çok yoğundur. Renk renk ve desen desen olmaları karo halı çeşitleri her mekanda tercih edilmesini sağlar. Karo halı renkleri dekore edilecek olan mekanın duvar rengine, mobilyaların rengine uygun olarak seçilir. 2022 karo halı modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da çokça araştırılıyor.

2022 Karo Halı Modelleri Neler?

Karo Halı Modelleri

2022 karo halı modelleri yepyeni çeşitlerle Yeşil Parke tarafından tüketicilere sunuluyor. İstanbul’un Ümraniye ilçesinde olan firma genel merkezimizde ayrıca mağazamız da bulunmaktadır. Desenli Polyproplene karo halı modelleri mağazamızdadır. Ayrıca web sitemizin ilgili sayfalarını incelerseniz tüm ürünlerimizin detaylı açıklamalarına ve görsellere ulaşabilirsiniz. Tarafımızdan düz Polyproplene karo halı ve Polyamid karo halı çeşitleri de satılmaktadır. Siz de 2022 karo halı renkleri bu yıl nasıl diye merak ediyorsanız sayfalardaki ürünlerin renk ve desenleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca mağazamıza gelerek de ürünlerimizi birebir görebilme şansınız vardır.

Karo Halı Döşeme Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Karo halı kaplama esnasında çeşitli karo halılar bulunmaktadır. Günümüzde kullanılan pvc zemin kaplama ya da diğer zemin kaplama modellerine narazan daha çok seçeneğe sahiptir. İç içe geçen parçaların birleşiminden oluşan ithal karo halı modelleri seçebilmek için bazı noktalara dikkat edilebilmektedir. Bunların başında döşeme yapılacak alanın neresi olduğu da belirleme aşamasında etkili olacaktır.

Yeşil Parke online sitesi ya da mağazasından tercih edilen modeller genelde aşağı yukarı benzer yol izlemektedir. Ev için karo halı seçimi spot halı ile sınırlı kalmaktadır. Spot halılar tek renk ile evlere daha kolay uyum sağlar. Bununla birlikte ofis için karo halı modelleri seçerken daha çok çift renkli ya da desenli iç içe geçmiş karo halılar kullanılmaktadır.

Karo Halı Kalınlığı Ne Kadar?

Karo halı kalınlığı halının çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle milimetrik kalınlık oynamaları, değişikliği görülür. Fakat ortalama olarak benzer bir işlem gerçekleştiği görülür. Kalınlığı soğuk geçirmeyecek kadar kalın ancak ayağı rahatsız edecek kadar da fazla değildir. Ortama uyum sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

Karo Halı Modelleri
Karo Halı Modelleri

Ev için Karo Halı Kullanma Faydaları Neler?

Ev için zemin kaplama seçenekleri farklı şekilde var. Ancak karo halı kaplama yöntemi ev ile çok iyi uyum sağlamaktadır. Oluşturduğu bu uyum tercih edilmesinde etkili bir rol oynar. Bununla birlikte çocukların soğuk almaması ve evin her ortamında rahat dolaşabilmesi adına karo kaplama yapılır. Evcil hayvanlarında çocuklar gibi rahatça yatabilmesi, dolaşabilmesi adına kullanılır. Ev ortamında özellikle evcil hayvan bulunduranların temizliğini kolaylaştırmak adına etkilidir.

2022 Karo Halı Fiyatları Ne Kadar? 

2022 karo halı modelleri yanı sıra ucuz karo halı nereden bulabilirim diyenlerin sayısı da oldukça çoktur. 2022 karo halı fiyatları Yeşil Parke’den en ucuz şekilde alınabilir. Satışını sağladığımız tüm ürünlerin fiyatları uygundur. Kaliteli karo halı nereden alınır sorusuna cevap olan Yeşil Parke sadece bu ürünleri değil, suya dayanıklı laminat parke modelleri, otel halısı çeşitleri, duvardan duvara cami halısı desenleri gibi pek çok aramaya da cevap olur. İstanbul’un tüm ilçelerinden bize ulaşabileceğiniz gibi 2022 karo halı çeşitleri ve diğer tüm ürünlerimiz için bize her şehirden ulaşmanız mümkündür. Karo halı fiyatları 2022 yılının başından bu yana ilgiyle takip edilirken Türkiye geneli satışı gerçekleştiren firmamız da ucuz karo halı konusunda ilgi odağı olmaya devam etmektedir.

A- 50×50 Karo Halı Fiyatları Ne Kadar? 50×50 Karo Modelleri Ücretleri

50×50 halı modelleri karo parçalar olarak oluşturulmaktadır. Her alana rahat uyum sağlayabilen bir boyuta sahip olduğundan sık sık kullanılmaktadır. Ücretlendirmeleri halının modeline ve iplik çeşidine göre değişiklik gösterir. Siz de Yeşil Parke aracılığıyla kampanyalı karo halı modelleri ile denk getirerek uygun fiyatla alabilirsiniz.

Karo Halı Modelleri

B- İthal Karo Halı Ücretleri

İthal karo halı yurt dışından ithal edilmektedir. Yerel olarak üretilmemesinden dolayı fiyatları yurt içine göre daha fazla olmaktadır. Ancak firmalar buradan elde edeceği kârı düşünerek çok farklı fiyatlandırmalara gitmektedir. Karo halı modelleri arasında yer alan ithal halılar firmadan firmaya değiştiğinden net bir fiyatlandırma vermek imkânsızdır.

C- Karo Halı Kaplama Fiyatları

Karo halı kaplama ücretleri, karo halı fiyatlarından bağımsız olarak belirlenebilmektedir. Sadece kaplama üzerine çalışan kişiler kaplama sırasında verdikleri efora göre hizmet bedeli alabilir. Ancak karo halı firmaları ortak bir hizmet belirleyerek fiyatlandırma içerisinde bunu dahil edebilmektedir. Ücretler kaplama alanının boyutuna göre değişir.

Karo Halı Fiyatları Belirleme Etkenleri Neler?

Karo halı fiyatları belirlenirken firmalar tarafından dikkat edilen bazı etken noktalar bulunmaktadır. Bu etken noktaların başında:

  • Karo halının desenleri,
  • Yapım aşamasında kullanılan iplik kalitesi,
  • Karo halının boyutu,
  • Karo halının kalınlığı,
  • İthal olup olmadığı,
  • Diğer firmaların verdiği fiyat listesi,
  • Firmanın elde etmek istediği kâr oranı belirleyici olmaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button