Kartal AGT Laminat Parke Bayileri

Blog geri dön
Kartal AGT Laminat Parke Bayileri

Kartal AGT Laminat Parke Bayileri

Kartal AGT laminat parke bayileri arasında en çok başarı gösteren Yeşil Parke firması güzel hizmetler sunmaktadır.

Günümüzde aydınlık evlerde kullanılan AGT laminat parke gri meşe benzeri renkleri daha çok salon ve mutfaklarda kullanılmaktadır.

Kartal AGT laminat parke bayileri 8mm kalınlığında ürettikleri uzun ömürlü bu malzemeleri %100 müşteri memnuniyeti ile istenilen mekana uygulamaktadır.

Ayrıca firma olarak sunduğumuz kalite ve iyi hizmet ile yıllardır bu alanda bu işi yapan en iyi firmaların başında gelmekteyiz.

Kartal AGT Laminat Parke Bayileri

AGT laminat parke sınıfında en sağlam parkeler arasında gösterilmektedir. Pek fazla renk seçeneğine sahip olmasa da özel rengi ile ferah bir ortamı kullanıcılarına sunmaktadır. İdeal kalınlığa sahip olan laminat parke modeli uzun yıllara dayanıklı bir üründür.

Gri tonlarındaki doğal rengi ile oldukça dikkat çeken bu ürün evde mutfak ve salonlarda severek kullanılmaktadır. Hem mobilyalarla uyum sağlayıp, hem de üzerine serilecek halıları güzel gösteren eşsiz bir üründür.

AGT Parke Fiyatları 2021

Kartal AGT parke bayileri bu parke için özel bir fiyatlandırma ortaya koymuştur. Fakat sabit bir fiyat verilmesi söz konusu olmayıp, mutlaka ürün kalınlığı ve ölçüsü hakkında gereken bilginin verilmesi sonrası fiyat sunulmaktadır.

Günümüzde bu AGT parke modeli çok popüler bir model olduğu için birçok kişi tarafından fiyatı merak edilmektedir.

Özellikle 8mm olan modeli fazlasıyla tercih edildiği için fiyatı hakkında çoğu kişi için merak konusu olmuştur. Eğer bu parke modelini yaptırmak istiyorsanız firmamızın iletişim kanallarından bize ulaşabilir ve kısa sürede talimat verebilirsiniz.

Kartal AGT Laminat Parke Bayileri | AGT 32. Sınıf Parke Fiyatları

AGT 32.sınıf parke modeli yoğun olarak koruyucu tabakaya sahip bir modeldir. Ayrıca yaşam alanlarını rengi ve görünümü ile huzur ve rahatlama hissi vermektedir.

Özellikle günümüzün dekorasyonlarında çokça kullanılan bu model %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Kartal AGT parke bayileri arasında Yeşil Parke firması tarafından uygulanan bu parke sizlere özel bir hizmet olarak verilir.

İstediğiniz mekana istediğiniz zamanda uygulayabileceğimiz laminat parke modelini bizimle irtibata geçerek kısa sürede yaptırmak için talimat verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button