Genel

Kartal Cami Halısı Fiyatları 2022 Güncel Bilgisi

Kartal cami halısı fiyatları diğer halılara göre farklı bir ücrete tabi olup, dayanıklılığı ile ön planda olan bir üründür. Ayrıca uzun ömürlü yapıya sahip oluşu, sonsuz desene sahip olmaları tercih edilmesinde önemli özelliklerdir.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Kartal cami halısı fiyatları halının durumuna, halının kumaş kalitesine ve ölçüsüne göre değişmektedir. Firma olarak cami halısı modelleri için özel konseptlerimiz bulunmakta olup, tercih yapılırken kısa sürede karar verilebilmektedir.

Eğer cami halısına ihtiyacınız varsa ve kaliteli, uzun ömürlü bir halı istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Kartal Cami Halısı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cami halısı diğer halılara göre daha yoğun bir iplik topluluğu ile örülmüş olup, ağırlık olarak da daha ağırdır. İbadet eden topluluğa rahatlığı ve konforu sağlayacak kaliteye sahip özel halılardır. Ayrıca özel desen ve kendine has teknik değerleri barındıran halılardır.

Günümüzde cami halıları pek çok iplikten üretilmektedir. İplikler doku olarak bir araya geldiğinde rahatsız etmeyecek bir yapıya sahip olanlar özel olarak seçilip, dokumada kullanılmaktadır. Bu açıdan cami halıları için her dokuma anı özel bir detay isteyen bir iştir.

Cami halısı üretimi oldukça zor ve detaylı yapılan bir durum olduğundan dolayı fiyatları da değişiklik gösterir. Kartal cami halısı fiyatları kendi içerisinde değişir. Firmalar üretim aşamasında kâr durumlarını ve genel maliyetlerini düşünerek fiyatlandırma oluşturur.

Kartal Cami Halısı Metrekare Fiyatı Ne Kadar?

Kartal cami halısı fiyatları metrekare fiyatları sabit olmayıp, birçok model ve desene sahip ürün bulunmaktadır. Bu nedenle sabit bir fiyat bilgisi vermek oldukça zordur. Özellikle bir seçim yapıldıktan sonra belirlenen modele göre fiyat bilgisi alınabilmektedir.

Firmamız her ölçüde cami halısı üretimi yapabilmekte ve istenilen desen-modele göre halıları hazırlamaktadır. Fiyatlandırma olarak %100 müşteri memnuniyeti sunan halıları ile cami zeminlerini uzun yıllar kaplayacak halılar üretmektedir.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

kartal-cami-halisi-fiyatlari

Kartal Cami Halısı Fiyatları

A- Kartal Akrilik Cami Halı Fiyatları

Diğer cami halılardan öne çıkan akrilik halılar yüne benzediği için özel bir dokunma hissiyatı verirler. Ayrıca lekelere karşı özel bir dayanıklılığa sahip olması ile bilinen bu halılar ev ortamları için önerilmektedir.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

Camilerde kullanılan akrilik halılar biraz daha maliyetli olmaktadır. Çünkü kalite ve lekelere karşı yüksek özellikler sergilemesi fiyatlandırma konusunda da artışa neden olmaktadır.

Kartal cami halısı fiyatları akrilik halılar içinde piyasaya göre makul olup, gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir üründür.

B- Göbekli Kartal Cami Halısı Fiyatları Ne Kadar?

Göbekli cami halısı, Kartal halı firmaları tarafından satışa sunulan bir diğer modeldir. Göbekli olarak belirtilmesinin sebebi tamamen deseniyle alakalıdır.

Üretim aşamasında kaliteli iplikler kullanılır. Metrekareye göre üretim yapılabilmektedir. Fakat Kartal cami halısı fiyatları arasında bu durum artış göstermez. Aksine desenli modeller arasında uygun fiyatlara sahip olduğu görülmektedir.

C- Seccadeli Cami Halısı Fiyatları

Sık kullanılmasa da seccadeli halı modelleri üretim aşamasında tercih edilmektedir. Halı olarak bulunsa da üzerinde bulunan desenler seccade modelindedir.

Özellikle seccade getirme ihtiyacını ortadan kaldırmak ya da safları belirlemek adına kullanılmaktadır. Kartal cami halısı fiyatları kapsamında diğer modellere göre daha farklı fiyatlar oluşturulur. Zira desenlemesi sırasında ekstra bir uğraş gerektirir.

Uygun fiyatlı cami halısı modelleri için Yeşil Parke firmasını tercih edebilirsiniz. %100 kalite ve kullanışlılık ile cami halısı çeşitleri sizinle!

kartal-cami-halisi-fiyatlari

Cami Halısı Modelleri Neler? Güncel Cami Halısı Desenleri Hangileri?

Halı firmaları tarafından cami halısı çeşitleri kapsamında birden fazla model üretilmektedir. Bahsedilecek bu modeller genel anlamda camiler ile neredeyse özdeşleşmiştir.

Özdeşleşme sebebi ise camilerde kullanılacak halı modelleri aşağı yukarı benzerdir. Aşırıya kaçan modellemeler bulunmaz, renkler değişiklik göstermez. Bu kapsamda cami halı modelleri belirli manada seçimlerle sonuçlanır.

1- Akrilik Cami Halı Modelleri

Akrilik cami halıları, desenleriyle genellikle sadelikten yana olmaktadır. Var olan desenler de aşırıya kaçmayacak şekildedir. Akrilik denmesinin sebebi daha çok renkleri ve ahengiyle alakalı olmaktadır.

Cami halı modelleri arasında yün halı modelleri kapsamında yer alır. Yumuşaklığı ile var olması cami sırasında ibadet ederken kişilere kolaylıkla sağlar.

2- Göbekli Cami Halı Modelleri

Göbekli cami halı modellerinde halının ortasında dairesel modeller bulunur. Dairesel modellerine bağlı olarak göbekli olarak adlandırılır.

Genelde İstanbul camii içerisinde olmak üzere diğer şehirlerdeki camilerde de sık sık denk gelebilirsiniz. Zira İslam dünyasında belirli şekillere karşı özellikle bir eğitim vardır. Göbekli cami modelleri de buna olanak sağlamaktadır.

3- Seccadeli Cami Halı Modelleri

Adından da anlaşılacağı üzere, halı deseni üzerinde seccade şekilleri bulunmaktadır. Halıların dikdörtgen parçalardan oluşan seccadelerin bir araya gelmesi gibi bir görünümü vardır.

Kartal cami halısı fiyatları arasında seccadeli cami çeşitleri daha farklı bir fiyatlandırmaya sahiptir. Kullanılacak bu model aslında özellikle namaz ve toplu ibadetler sırasında kişilere alan konusunda rahatlık sunar.

 

 

Benzer Yazılar