2022 Kartal Karo Halı Modelleri Neler?

Blog geri dön
Kartal Karo Halı Modelleri

2022 Kartal Karo Halı Modelleri Neler?

Kartal karo halı modelleri gün geçtikçe talep sayısı artan, yüksek kaliteli halılardır. Özellikle içi içe geçen parçalardan meydana gelmesi görünümünde estetik bir görüntü oluşturan şık bir üründür.

Kartal karo halı modelleri ile mükemmel ev dekorasyonuna imza atın! Tek yapmanız gereken Yeşil Parke’nin renkli ürün yelpazesine bir göz atmak!

Kartal karo halı modelleri yüksek kaliteli bir tabana sahip olup, iyi değere sahip ipliklerden üretilmiştir. Daha çok ticari alanlarda tercih edilse de oyun alanlarında, bazı eğitsel eğitim veren okullarda da tercihe edilmektedir.

1- Karo Halı Nedir?

Günümüzde duvardan duvara halı kaplama modelleri arasında bulunan bir çeşittir. Temelde zemin kaplama işlemleri için özel olarak tercih edilmektedir.

Alışılagelmiş halı modelleri gibi tek parça halinde bulunmaz. Aksine yapboz parçaları gibi birden fazla parçadan oluşmaktadır. Karo halı yapıştırıcısı sayesinde iç içe geçen yapıdadır ve zemine sabitlenmektedir.

İlk defa kullanacaklara yeni denk gelindiğinde mantıklı gelmese de hakkında ayrıntılı bilgi edinildikten sonra aslında karo halılar kullanım açısından mantıklı gelmektedir.

İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerinde hizmet olarak sunulan bu modeller, Kartal karo halı modelleri olarak da dikkat çekmeye devam etmektedir. Yeşil Parke, İstanbul’un her ilçesine sunduğu hizmeti Kartal’a da sunmaktadır.

kartal-karo-hali-modelleri

2- Karo Halı Kaplama Neden Tercih Edilmeli?

Kartal karo halı modelleri günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama ürünlerinden bir tanesidir. Özel amaçla kullanılan bu halılar, kendine has desen ve modelleri ile göz alıcı bir görünüme sahiptir.

Dekorasyon konusunda özellikle ilgili olanların dikkatini çeken halı modelleri arasında bulunmaktadır. Dekoratif anlamda hem ev için hem de ofis için karo halı modelleri kullanılabilmektedir.

Tek renk kullanılabileceği gibi karma parçaların bir araya getirilmesiyle de hayalinizdeki görünüme kısa sürede erişebilirsiniz.

Halıların hazırlanması yüksek kalitedeki iplik ve benzeri malzemelerden üretildiği için uzun yıllar kullanılabilmektedir. Ticari alanların zeminleri için birebir olan karo halılar, daha birçok alan içinde uygulanmaktadır.

Uzun süreli kullanım elbette Kartal karo halı modelleri için bir avantajdır. Zira özellikle iş ortamlarında sürekli değişiklik yapmak yerine bir alışveriş sonrası yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yalnız sadece uzun yıllar kullanılması değil hijyenik olması da dikkat çeken özellikleriden birisidir. Bakteri tutunma olasılığı diğer halılara göre daha azdır. Bununla birlikte halı temizliği diğer geleneksel halılara göre daha kolaydır.

3- Kartal Karo Halı Modelleri Hangileri?

kartal-karo-hali-modelleri
Kartal Karo Halı Modelleri

İstanbul halı döşeme konusunda ihtiyacınız varsa mutlaka karo halı modellerine göz atmalısınız! Yeşil Parke bünyesinde satışa sunulan birden fazla model bulunmaktadır.

Dileyen ana sayfa üzerinden incelemeleri yapabilir. Dekoratif olabilmesi amacıyla hem koyu renkler hem de açık renk olarak üretimleri bulunmaktadır. Ve hatta ithal karo halı modelleri de bulunmaktadır.

Dilerseniz tek renk ile bütünlüğü sağlayabilir isterseniz birden fazla renk ile uyum elde ederek içinizdeki renkli kişiliği ortaya çıkarabilirsiniz.

4- Karo Halı Ölçüleri Neler?

Karo halı ölçüleri en çok 45*45, 50*50, 60*60 karo ölçülerinde hazırlanmaktadır. En çok polyamid bazen de polipropilen ipliklerden üretilmektedir. Üretiminden sonra farklı şekil ve dizilimleri ile zemin oluşturan ticari halılardır.

Ölçü bakımından karo ölçüleri hazırlanır ve bir araya gelince iç içe geçmiş bir bütünü oluşturan halı olur. Estetik görüntüsü birçok kişiyi büyüleyen bu halılar kolayca zemin kaplaması için kullanılabilmektedir.

5- 2022 Yılında Karo Halı Fiyatları Nasıl?

kartal-karo-hali-modelleri

Araştırmalar sonucunda karo halı fiyatları konusunda geniş bir skala meydana gelmektedir. Zemin kaplama aşamasında İstanbul gibi büyük bir şehirde firma sayısının fazla olması etkili olan unsurlardan birisidir.

Yalnız fiziksel değil online halı satış siteleri de bulunduğundan dolayı fiyatlar değişir. Yeşil Parke, bu firmalar arasında cebinizin dostu olarak sizleri bekliyor!

A- 50×50 Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

50*50 karo halı fiyatları renk, uygulanacak alan ve ürün kalitesine göre değişmektedir. Bu açıdan sabit bir fiyat bilgisinden bahsetmek mümkün değildir.

Özelikle belli kriterlere göre belirlenen fiyatlar, %100 müşteri memnuniyeti ile firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Karo halı fiyatlarını belirleyen birçok etmen bulunduğu için iyi bir piyasa araştırması yapılması şarttır. Bu sayede hem makul fiyatlara hem de kaliteli işler sunan firmalara ulaşılabilir.

Bu anlamda hem kaliteyi hem de makul fiyatlar sunan firmamız bu alan da hizmet vermektedir. Eğer kaliteye iyi fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

kartal-karo-hali-modelleri

B- Kartal Karo Halı Modelleri Döşeme Ücretli mi?

Normal şartlarda her karo halı satış merkezi, döşeme konusunda hizmet vermemektedir. Çoğunlukla karo halı döşeme konusunda çalışanların var olduğunu söylemek elbette mümkündür.

Elbette verilen hizmet kapsamında belirli bir ücret hesaplaması yapılmaktadır. Fakat bu yüksek meblağlarda olmadığı gibi oldukça düşük şekilde hesaplanmıştır.

Doğru bir karo halı yapıştırıcısı elde ederek siz de halı arkasındaki yönleri takip ederek kısa sürede yapıştırma işlemini yapabilirsiniz.

Kartal karo halı modelleri farklı renk ve özel yapıları ile Yeşil Parke firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firmamızın iletişim kanallarından müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, sipariş için talimat verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button