Kayseri Parke Modelleri

Blog geri dön
kayseri-parke-3

Kayseri Parke Modelleri

Modern şehirler arasında en üst sıralarda yer alan Kayseri, estetik seviyesi yüksek yaşam alanlarına sahip. Bu sebeple Kayseri parke ürünleri dün olduğu gibi bugün de yoğun olarak talep görüyor. Bu tür zeminler kullanıcılara en fazla alternatifi sunan ve her bir modeliyle zarafeti sağlayan yapılardadır. Günümüzde global düzeyden en çok tercih edilen ve memnuniyetle kullanılan zemin döşemeleri unvanına sahiptir. Nerede döşetilir? Kaça kaplatılır? Özellikleri nelerdir? gibi sorularınızın yanıtları tüm yönleriyle bu yazının devamında mevcut. Keyifli okumalar diliyoruz.

Kayseri Parke Modelleri

Parkeler renk, desen ve kalınlıklarına göre modellendirilseler de aynı zamanda boylarına göre de farklı tiplere ayrılmaktadırlar. Kayseri parke ihtiyacı olan bireyler, yaşam alanlarının uygunluğuna göre uzun ya da kısa levha satın alması daha doğru olacak. Bu nedenle öncelikle standart boylarının bilinmesini faydalı buluyoruz.

Kayseri’deki parkelerin standart boy ölçüleri:

 • Kayseri kısa parke ölçüsü – 1000mm
 • Kayseri orta boy lamel ölçü – 1260 ile 1380mm arası
 • Kayseri uzun çıta parke ölçüleri – 1850mm
 • Kayseri dar levha laminatlar – 160mm genişlik
 • Kayseri kalın laminat ölçüsü – 300mm ile 350mm arası

Yukarıda belirtilen ölçüler günümüzün ideal parke oranlarıdır. Kayseri bölgesinde ve civarında laminat satın alacak bireyler ihtiyaçlarını değerlendirdikten sonra bu ölçülerden hangisinin ideal olduğuna karar verebilir. Diğer bir unsurun da döşenecek alandaki diğer dekorasyon gerçekleridir. Duvar boyasının rengi, mobilyaların modeli, duvarlardaki tabloların tarzı zemin ile uyumlu olmak zorundadır. Uyumlu olmasa bile en azından makulü yakalamak gerekiyor. Aşırı zıtlıklar estetik açıdan negatif görünüme sebep olur. Peki Kayseri parke seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor? İşte detaylar…

kayseri-parke-1
Kayseri Parke

Kayseri’de neden parke tercih edilmeli?

 • Öncelikle modern ya da vitange bir görünüm elde etmek istiyorsanız laminat modelleri en iyi seçenektir.
 • Zeminlerin dayanıklı olması elzemdir. Parkeler bu konuda harika bir alternatif oluşturan ürünlerdir.
 • Döşemesi kolaydır. Dekorasyon ve tadilat süreçlerinin yorucu olduğu düşünülünce kullanıcılara iyi bir katkıda bulunmaktadır.
 • Fiyat yönünden diğer zemin araçlarına göre çok makuldür.
 • Kırılma ya da çizilmelerde tamiri mümkündür. Ayrıca söküldüğünde başka bir alanda da kullanımı gerçekleştirilebiliyor.
 • Doğa dostudur. Çevreye zarar vermez.
 • Anti alerjik yapıdadır. Çocuklu aileler özellikle bu detay ile ilgilenmektedir.

Kayseri Parke Firmaları

Ev hanımları yaşam alanlarının enerjisini düştüğünü hissettiği an yeni bir dekorasyon sürecini başlatır genelde. Çünkü modası geçmiş, enerjisini yitirmiş ve zarafetini kaybetmiş bir yapının atmosferi ancak yenilikçi bir mimari çalışma ile mümkün olabilir. Parke döşemeleri bu sürecin altın elemanlarıdır. Kapalı alanlardaki iç dekorasyon çalışmalarında büyük bir öneme sahip olduğu tüm mimarlar tarafından ortak görüştür. Peki ama Kayseri parke firmaları arasında hangisinden alışveriş yapılır? 0 (531) 222 58 58 telefon numarasını arayarak en kusursuz hizmet ve üst düzey kalitede parkeler ile tanışabilirsiniz. Yeşil Parke mağazası tüm ülke genelinde ürün tedarik eden yerli ve milli bir kuruluştur.

Online Kayseri Parke Siparişi

İnternet çağının hayatımıza girmesiyle artık tüketicilerin alışveriş davranışları da değişti. Bu değişimden her sektörde olduğu gibi parkeciler de nasibini aldı. Yeşil Parke markası sektörün ilk online sipariş imkanı sunan platformlarından birisidir. Artık çarşı Pazar gezmenize gerek yok. Oturduğunuz yerden sitemiz üzerinden yüzlerce farklı model ve tarzdaki laminatlara bakabiliyor, en beğendiklerinizi birkaç dakika içerisinde sipariş verebiliyorsunuz. Online Kayseri parke siparişi için 0 (531) 222 58 58 telefon numarasını tuşlayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Parke Fiyatları

Evine yahut ofisine parke döşetmeye karar veren bir kişi, özellikle fiyat konusunda bazı çekinceler yaşayabiliyor. En çok kullanılan zemin döşemeleri olsa da bazı kesimler hala bu ürünler hakkında doğru bilgilere sahip değil. Öncelikle Kayseri’de 1 metrekare laminat parke için ödeyeceğiniz rakam 150 TL ile 700 TL arasında değişim gösterebilmektedir. Net bir rakam yok. Çünkü çok çeşitli yapısıyla karşımıza çıkar parkeler. Ne kadar masraf yapacağınızı da aslında biraz da tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız belirlemektedir. Örneğin ince yapıdaki levhalara yönelirseniz daha makul bir bütçe ile satın almaları gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri parke fiyatı için net bir rakam talep edenler, iletişim araçlarımızı 7/24 kullanabilirler. Önce taleplerinizi dinliyor ve belirttiğiniz modele göre size en samimi rakamları sunuyoruz. Sektörün en avantajlı fiyatları Yeşil Parke koleksiyonlarında mevcut. Siz de hemen şimdi fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kayseri’de Parke Ne Kadar?

Kayseri’de parke fiyatı 2022 senesinde de uygun rakamlara sahip. 1 m2 için ortalama 250-400 TL civarı bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki çok büyük alanlara döşeme yapılacaksa da toptan fiyatlar talep edebilirsiniz. Tercih yapacağınız zaman alanın nasıl tipte bir levha ihtiyacı olduğunu da muhakkak göz önünde bulundurunuz. Zira bazı alanlarda kalın ve çok dayanıklı parkeler gerekecektir.

Kayseri Parkeci

Kayseri’de parkeci ihtiyacı Yeşil Parke markasıyla giderilir. Sektörün en trend modelleri bu koleksiyonda yer almaktadır. İsteyen vitange renk tonlarıyla çok güzel bir yaşam alanı oluşturabilir, isteyen de modern hatları öne çıkaran parkeleri tercih edebilir. Tamamen zevklere göre en uygun modeller yer almaktadır.

2022 zemin döşeme trendlerine uygun bir tercih yapmaya ne dersiniz? Bunun için en güzel parkelere ihtiyacınız olacak. Gri ve krem tonlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca geleneksel konseptlerde ahşap tonların da yeri çok özeldir. Parkeci arayanlar 7/24 iletişim araçlarımızı kullanarak ihtiyaçlarına karşılık bulabilir.

Kayseri Parke Ustası

Şimdilerde havaların ısınmasıyla birlikte mimari yapılarda tadilat süreçleri hız kazandı. İlk adımlardan biri de zemin döşetmek olduğu için parke arayışları yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu alanda çok önemli bir unsur olan Kayseri parkeci konusuna değinmeliyiz. Çünkü her zaman için iyi bir parke satın almak, şık ve kullanışlı bir eve sahip olunacağı anlamını taşımıyor ne yazık ki. Eğer bu ürünler profesyonel eller ile buluşmaz ise sonuçlar ne yazık ki düşük seviyede olmaktadır.

Kayseri parke ustası talep edeceğiniz zaman mutlaka daha önce yaptığı işlerden sizlere referans sunmasını isteyin. Sözlü vaatleri kabul etmeyin ve görsel bir sunum talep edin. Ancak bu sayede işinin ehli bir kişi ile çalışıp çalışmayacağınızdan net olarak emin olursunuz. Eğer ki fikir sahibi olmak ve detaylı bir bilgi almak istiyorsanız da bizi arayabilirsiniz. Sadece en güzel parkeleri satmıyor, aynı zamanda da satış sonrası süreç yönetiminde de sonuna kadar sizlerin yanında oluyoruz.

kayseri-parke-2
Kayseri Parke Ustası

Kayseri’de Parkeci Telefonu

Kayserililerin parke ihtiyaçları 0 (216) 335 34 68 ve 0 (531) 222 58 58 telefon numaraları üzerinden karşılanıyor. Ayrıca Yeşil Parke internet sitesi üzerinden de siparişler oluşturulabiliyor. En güzel olana sahip olmak isteyenler arasında yer alıyorsanız kesinlikle sitemizi ziyaret etmelisiniz. Aradığınız, uzun süredir hayalini kurduğunuz zemin döşemelerinin olduğu kapsamlı bir koleksiyona sahibiz. Havale/EFT ya da kredi kartı seçenekleriyle alışverişlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Tadilat sürecinizin zarafet dolu geçmesini diliyor ve bu konuda sizlere her konuda yardım sağlıyoruz. İyi günler dileriz.

 

İlginizi çekebilir: Bursa Halıfleks Kaplama ve Fiyatları

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button