Kesme Yolluk İhtiyacınıza En İyi Altınsar Yolluk Modelleri

Blog geri dön
yesil-parke-kesme-yolluk-ihtiyaciniza-en-iyi-altinsar-yolluk-modelleri.jpg

Kesme Yolluk İhtiyacınıza En İyi Altınsar Yolluk Modelleri

Kesme yolluk kullanımı dar alanların boş kalmasını önlemek ve görsel açıdan evinize şıklık kazandırmak için gereklidir. Birbirinden şık modelleri ile Altınsar, en şık tasarımları gözler önüne seriyor.

Altınsar Kesme Yolluk Modelleri ile Dar Alanlara Şıklık Katın

Kesme yolluk tercih edecekler için hem uygun fiyatlı hem renk ve desen çeşitliliği açısından Altınsar büyük kolaylık sunuyor. Geniş desen ve renk skalası sayesinde evinize en uygun yolluğu seçebilirsiniz. Dekorasyonun tamamlayıcılığı için oldukça önemli olan yolluklar, dar alanların boş kalmasını önleyeceği gibi görsel açıdan da zenginlik kaymaktadır. Yolluk ihtiyacınıza göre dilediğiniz modeli dilediğiniz ölçülerde kestirebilirsiniz.

1. Level Gri

Yoluk tercih edecekler için Altınsar markasının en şık modellerinden biri Level Gri modelidir. Açık tonlarda parkelerle oldukça uyumlu olan model, sade ve modern ev dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Soft renklerle beraber kullanıldığında bütünsel açıdan ferah bir etki bırakır. Evinizin giriş kısmında veya dar koridorlarınızda kullandığınızda hoş bir görünüm sağlayacaktır.

2. Kelebek Krem

Altınsar markasının  en sevilen yolluk modelleri 2. si Kelebek Krem modelidir. Model düz krem arka plan üzerine farklı renkte kelebek desenlerinin bulunduğu oldukça şık bir tasarımdır. Evinde cıvıl cıvıl bir atmosfer sevenlerin sevebileceği modeller arasındadır. Modelin desen renkleriyle uyumlu duvarlarla beraber oldukça gösterişli bir görünüm sağlanmaktadır.

3. Kesme Yolluk As 015 Gri 

Altınsar markasının en bilinen modellerinden biridir. Model farklı asimetrik desenleriyle bulunduğu ortamda modern dokunuşlar sağlamaktadır. Yollukta kullanılan renkler hemen her dekorasyon ile uyum sağlayabilen tonlardır. Bu açıdan kapı girişlerinden, küçük odalara kadar her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

4. Protokol 2004 Pudra

Son yıllarda trend renklerden biri olan pudra rengi, Altınsar markasının en sevilen yolluklarından olan Protokol 2004 Pudra adlı modelinde kullanılmaktadır. Ev dekorasyonunda krem ve beyaz tonlarıyla beraber kullanılan pudra rengi evinizde soft bir görünüm sunar. Protokol 2004 pudra , sadelik hissi vermektedir.

5. Protokol 2005 Vizon

Yine son yılların trend renklerinden biri olan vizon rengi, dekorasyonda en çok tercih edilen renklerden biridir. Her türlü mobilya ve dekorasyon stiline rahatlıkla uyum sağlayabilen bu renk yolluklarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?