Kıvırcık Paspas Nedir? Kullanım Alanları ve Fiyat

Blog geri dön
Kıvırcık Paspas Nedir? Kullanım Alanları ve Fiyat

Kıvırcık Paspas Nedir? Kullanım Alanları ve Fiyat

İplik veya ince sentetik tekstil malzemelerinden elde edilen paspasların dış mekanlarda uzun ömürlü olmaması nedeniyle ek çözümler bulunmuştur. Günümüzde ekonomik, uzun ömürlü ve sağlık koşullarımıza olumsuz etki etmeyen ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünlerden birisiyse kıvırcık paspas dediğimiz ürünlerdir. Dış mekan kullanımına uygun olan bu paspas hakkında biraz teknik bilgilendirme sunmak isteriz.

Kıvırcık Paspas Nedir?

Sert PVC malzemeden üretilmiş kıvırcık paspas, dış mekanlarda özellikle kapı önü, ofis girişi alanlarda sıkça kullanılan bir paspas türüdür. Dekoratif görüntüye sahip bu ürünlerin esas özelliği temizliktir. İstenilen ölçülerde elde edilen bu ürün, kıvırcık paspas üreticileri tarafından siparişe göre uyarlanabilmektedir. Temiz, sade, doğal, dekoratif görüntüler sunan bu paspasların birçok renk seçeneği ile üretiliyor olması da son derece önemlidir. Kıvırcık paspas nedir sorumuza kısaca bu şekilde yanıt verebiliriz.

Kıvırcık Paspasın Kullanım Alanları

PVC Kıvırcık Paspas ürünleri her ne kadar kapı girişlerinde kullanılıyor olsa da, dekoratif özelliği sayesinde birçok yerde de kullanılabilmektedir. Kullanım alanı olarak genellikle yoğun insan girişlerinin olduğu alanlar tercih edilir. İç mekanlarda pek kullanılmamaktadır. İşyerleri, ofisler, ev veya bina girişleri, AVM girişleri gibi insan yoğunluğunun olduğu noktalarda kullanmaktayız. Toz, kir, çamur gibi etrafı kirleteceğimiz unsurlarda bir temizlik öğesi olarak öne çıkar. İç mekanların kirliliğini en aza indirebilmek amacıyla kapı girişlerinde sürekli görürürüz. Elbette kirliliğin yanı sıra, havuz kenarlarında kayganlığı yok etmek amacıyla da kullanılabilmektedir. Veya bir merdivenin tüm basamaklarına kıvırcık paspas ölçüleri alınarak kesilip yapılabilmektedir.

  • KIVIRCIK PASPAS RENK SEÇENEKLERİ : Uygulama yapılacak alanlara göre belirlediğiniz renk seçenekleri varsa bu konuda birçok alternatifiniz var demektir. Kıvırcık paspas gri renkli çalışmaların yanı sıra kıvırcık paspas turkuaz, mavi, kırmızı gibi renk tercihlerine de uygundur.

Kıvırcık Paspas Ölçüleri ve Fiyatları

Değişen ölçüler ve uygulama teknikleri nedeniyle fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Kıvırcık paspas fiyatları doğru bilgi için bizlere İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz. Birçok renk ve ölçü seçeneğini sizlere sunduğumuzu, isteklerinize uygun uygulamalar gerçekleştirdiğimizi bilmelisiniz. Satış öncesi bilgi, sonrası ise teknik destek ile YeşilParke kalitesiyle sizlerleyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?