Laminant Parke Modelleri ve Fiyatlari

Blog geri dön

Laminant Parke Modelleri ve Fiyatlari

Zemin kaplama denilince akla ilk akla gelen kaplama malzeme olan sıkıştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş baskı yani diğer adıyla laminant parke gelir. Laminant parke yapay malzemeler ile üretilen yalnızca üst kısmı doğal ahşaptan üretilen bir parke çeşididir.  Kullanım kolaylığı, evlerdeki şık görüntüsü ile neredeyse her evde kullanılan laminant parke her bütçeye uygun fiyatları mevcuttur. Laminant parkenin birçok modeli ve rengi bulunduğundan evlerinizi dekore ederken sıkıntı yaşamadan mobilya ve eşyalara uygun parke seçimi zor olmayacaktır.

Rengine göre parke modelleri;

 Açık renk parke modelleri

Döşendiği ortamı daha geniş ve ferah gösteren parke modelleridir.

Gri parke renkleri

Beyaz parke renkleri

Gümüş meşe parke rengi

Akçaağaç parke rengi

Açık meşe parke rengi

Meşe parke rengi

Koyu renk parke modelleri

Klasik ve otantik dekorasyona sahip alanlar için önerilir.

İriko parke

Merbau parke

Ceviz rengi parke

3 Boyutlu Laminant Parke Modelleri

Evlere, ofislere kısaca döşendiği her yere farklı bir hava ve tarz katıyor bu parke modelleri. Yapım aşamasında diğer parkelerden farkı olmayan bu ürün, görünüm itibarıyla bakıldığında hemen fark edilir. Ortama derinlik katan ve daha canlı bir tarzı vardır.

Rustik – Otantik Parke Modelleri

Bu parkeler tasarlanırken tamamen doğadan ilham alınmış dekorunda taş ve ağaç gibi doğal malzemelerin kullanıldığı dekorlar rüstik olarak isimlendirilir.

Yukarıda bahsedilen parke çeşitleri her kaliteden ve her bütçeye uygun olarak bulunan türleri vardır. Ve metrekare fiyatları farklıdır.

SUYA DAYANIKLI LAMİNANT PARKE VE FİYATLARI

Sudan etkilenmeyen bu parkelerin suya ve neme karşı müthiş bir koruması vardır. Hidrofobik olarak adlandırılan ve su ile temasında mükemmel dayanma özelliği vardır. Sudan etkilenmeyen parke yapısından dolayı diğer laminant parkelere göre sesi daha fazla emme özelliği vardır. Özellikle restoran, otel spor salonları ve ofislerde daha çok kullanılır. Suya dayanıklı laminant parke fiyatları hem uygun hem de kullanış açısından daha kolay bir malzemedir. Her türlü fiyata ve her bütçeye uygun laminant parke bulmak çok kolaydır.

www.yesilparke.com adresinde aradığınız her türde laminant parke ve modelini uygun fiyata bulmanız mümkündür.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?