Laminant Parkenin Vazgeçilmez Güzelliği..

Blog geri dön

Laminant Parkenin Vazgeçilmez Güzelliği..

Zemin kaplama denilince aklan gelen ilk isimlerden biri olmaktadır Laminant Parke. Uzun yıllardır evimizi süsleyen ve her dönem gözdemiz olan Laminat Parke, zerafeti ve sadeliği ile, ekonomik tercih edilirliği ile oldukça popüler ve ferah bir seçim. Sıklıkla gördüğümüz bu ürün pek çok çeşidi ile piyasada bulunmakta. En kaliteli ve özel çeşitleri, kategorileri ile en yüksek müşteri memnuniyetini esas alan yeşil parke bünyesinde pek çok laminat parke kategorisi görebilir, 414 adet ürünün içinde dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.
Örneğin tercihi klasik parkelerden yana kullananlardansanız, Çamsan Laminat Parke Klasik 555 Elegant Meşe modeli tam size göre. Üzerine pek çok stil dekorasyon tasarlayabilirsiniz.
Yeşil parlak kadife bir kanepe, iskandinav stil dore rengi metal sehpa, kocaman devetabanı için metal saksı ve starliçe çiçeğinizin yanına konumlandırılmış kiremit tekli uyku koltuğunuza kombin olarak tercih edebileceğiniz bu model, gören herkesi Yeşil Parkeye yönlendirecek kadar güzel. Kadife kanepenize siyah beyaz puantiyeli kırlent, yavruağzı kürkten kırlent ve kalın örgü ekru rengi dikdörtgen yastık ekleyebilir, duvarınıza yaşam çiçeği sembolünü barındıran siyah beyaz bir tablo asabilirsiniz. Ağaç kütüğünden masa takımı ve TV sehpası ile salonunuz göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olacak.

 

 

Laminat parke seçiminizi yine aynı dekorasyona Çamsan Laminat Parke seçeneklerinden Platinum 625 Naturel Meşe olarak tercih ekleyebilir, stilinizi yine en güzel şekilde parlatabilirsiniz.

 

ÇAMSAN PARKE MODELLERİ GENEL ÖZELLİKLERİ
Çamsan Parke modelleri kolaylıkla temizlenebilir. Bakımı da çok kolaydır.
Çamsan Parke; PVC, PCB, dioksin ve bunun gibi doğaya ve sağlığa zarar veren herhangi bir kimyasal içermez.
Hem sağlık hem de çevre dostu olarak yaşam kalite standartlarınızı yükseltir.
Hijyen ve sağlığa, dolayısıyla doğaya ve insana bakış açısıyla marka stratejisi örtüşmektedir.

İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Laminat Parke ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Smart Click Laminat Parke, Terra Click Laminat Parke, Sensa Laminat Parke, Vario Laminat Parke, Çamsan Laminat Parke, AGT Laminat Parke, Balterio Laminat Parke, Designfloor Laminat Parke seçeneklerimize göz atmadan bizden sakın ayrılmayın.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?