Laminat Parke Fiyatları 2022

Blog geri dön
laminat-parke-fiyatlari-2022-1

Laminat Parke Fiyatları 2022

Yaşam alanlarında yüksek oranda tercih edilen ve sevilerek kullanılan laminat parkeler hakkında en çok merak edilen şeylerden birisi de laminat parke fiyatları 2022 konusudur. Kullanımı ve temizliği kolay olan bu yer döşeme sistemleri bunun beraber şıklığı da mekanlara getiriyor. Birçok çeşidi mevcut. Her tasarım zevkine hitap eden modelini bulmak mümkün.

Laminat parke sistemleri, yeni eve taşınacakken tadilata giren ya da mevcut evini komple yenileyen bireylerin sıklıkla araştırdığı ürünleri kapsıyor. Uzun yıllardır sevilerek kullanıyor olması günümüzde artık onu geleneksel bir yapıya bürüdü. Yer döşemesi dendiğinde akla ilk laminat parkeler geliyor dersek yanılmış olmayız. Bunda sağladığı avantajların payı elbette çok büyük. Dayanıklı olması, kolay silinmesi ve harika tasarımlara sahip olması buna örnek olarak gösterilebilir. Peki laminat parke fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? İşte detaylar…

İlk zamanlarında birkaç model ile kullanılan laminat parkeler, taleplerin ve ihtiyaçların artmasıyla birlikte birçok yeni modelin üretilmesini teşvikledi. Artık her ihtiyaca ve tarza uygun bir çeşidinin olduğunu söyleyebiliriz. Dileyen klasik kahve rengi parkeler ile geleneksel tasarımları kullanmaya devam ederken, dileyen de bey tonlarındaki versiyonuyla modern mimariyi yaşam alanlarına getirebiliyor. Ayrıca laminat parke fiyatları seviyesinin de makul olması hemen herkes için onu ulaşılabilir kılıyor.

Yeşil Parke firması olarak laminat parke fiyatları konusunda sektörde en ideal ve güvenilir oranları belirlerken aynı zamanda kalite ve zarafeti de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Markamızda en çok tercih edilen parkelerden bazıları şunlardır:

  1. Natura 205 Alara Meşe
  2. Natura 004 Pasifik Çam
  3. Natura 206 Silyon Meşe
  4. Natura Plus 507 Ilgaz Meşe
  5. Natura Plus 501 Trend Meşe

Bu listeye daha yüzlercesini eklemek mümkün. Eğer farklı ve yaşam alanınızın ruhunu yansıtacak bir parke çeşidi arıyorsanız, koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Sipariş oluşturmak için de müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

laminat-parke-fiyatlari-2022-3
Laminat Parke Fiyatları 2022

Fabrikadan Laminat Parke Fiyatları

Laminat, temel olarak kağıtların reçine işlemi görmesinin ardından son haline kavuşmasıdır. Bu kağıtlar farklı renk ya da desende olabilir. Böylelikle yüzey rengi de belirlenmiş olur. Reçine işlenir ve kağıtla işlenir. Bu işleme emprenyeleme ismi verilir. Son aşamada bu kağıtlar fırınlarda kurutularak son halini alır. Bu süreçler göz önünde bulundurularak fabrikadan laminat parke fiyatları belirlenmesi mümkün olur. Zira üretim aşamasında kullanılan ham maddenin kalitesi ve işçilikte özen, parkelerin fiyatına doğrudan etki eder. Tıpkı kalitesine de etki edeceği gibi…

Çarşı pazardan alacağınız parkeler, çoğu zaman yüksek maliyetli olur. Ayrıca dar ürün seçeneğiyle karşılaşırsınız. Fakat bunun yerine üreticiden temin yoluna giderseniz, her zaman için bütçenize katkıda bulunursunuz. Zira fabrikadan laminat parke fiyatları, aracısız satış olduğu için daha makul olmaktadır. Bu alanda Yeşil Parke olarak özenle ürettiğimiz parkeleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tamamen garanti kapsamında olan koleksiyonumuz, renk renk ve farklı desenlerde parkelerden oluşmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Ucuz Laminat Parke Fiyatları

Laminat parkeler her ne kadar ulaşılabilir fiyatlarda ürünler olsa da bazen daha makulünü arayanlar olabiliyor. Düşük fiyatlara estetik döşemelere sahip olmak herkesin hakkı. Yeşil Parke ailesi olarak her zaman bu ilkeyle faaliyetlerimizi yürüttük. Bu sebeple en ucuz laminat parke fiyatları oranındaki ürünlerimizle her türlü talebi karşılıksız bırakmıyoruz.

En ucuz laminat parke fiyatları için online parke mağazaları ideal bir tercihtir. Bir de üretici konuma sahip bulmak önemli bir detay. Böylelikle daha makul oranlarda kaliteli, silinebilir, şık tasarımlı ve dayanıklı ürünler yaşam alanlarına monte edilebilir.

laminat-parke-fiyatlari-2022-2
En Ucuz Laminat Parke Fiyatları

Laminat Parke Fiyatları İstanbul

İstanbul, nüfus yoğunluğu ve yenilenen kentleşme yapısıyla parkelerin en çok tercih edildiği il konumuna sahip. Sıfır daire alanlar, eski evini tadilat yaptıranlar ya da işinin zeminlerini değiştirerek daha ferah bir ortamda çalışmak isteyenler ilk önce işe parke yenilemeden başlıyor. Taleplerin çok olması firmaların da sayısını arttırmış durumda. Ancak üretici firmadan temin etme fırsatı hayli az. Yeşil Parke bu ender fırsatlardan birine sahip bir firmadır. Kendi üretimimizdeki ürünleri yıllardır sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizi Instagram hesabımızdan takip ederek görüş ve yorum bildirebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Beykoz Suya Dayanıklı Parke 2022

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button