Laminat Parke Renleri | En İyi 5 Parke Rengi ile Dekorasyonu Şahlandırın!

Blog geri dön
yesil-parke-Laminat Parke Renleri En İyi 5 Parke Rengi ile Dekorasyonu Şahlandırın!.jpg

Laminat Parke Renleri | En İyi 5 Parke Rengi ile Dekorasyonu Şahlandırın!

Laminat Parke Renleri konusunda seçim yapamıyor musunuz? İşte, ev dekorasyonunda en çok kullanılan ve hemen her tasarımla rahatlıkla uyum sağlayan popüler parke renkleri…

Evinize Şıklık Katacak  Laminat Parke Renleri

Laminat parke renkleri konusunda dikkatli tercihler yapılması çok önemlidir. Parkeler sıklıkla değiştirilmeyen ve uzun kullanım için uygun olacak şekilde seçilen ürünlerdir. Bunun için en çok tercih edilen ve tüm dekorasyonlara kolaylıkla uyum sağlayabilen renk seçeneklerini sizler için derledik.

1. Vitality Deluxe 4V 544 Ceviz Select

Hem doğal hem de kaliteli bir görünüm sağlamak isteyenler için en sevilen parkelerimizden biridir. Uygun fiyat seçenekleri de göz önünde bulundurulduğunda en çok tercih edilen parkeler arasında yerini almayı başarmıştır. Parkede koyu renk sevenler için muhteşem bir tasarımdır. Özellikle mobilya ve halılarınızda açık renk kullanıyorsanız, koyu renk parkelerle şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

2. Diplomat 076 Ranch Meşe

Özellikle son birkaç yıldır oldukça popüler olan bu renk, soft görünümü nedeniyle en fazla tercih edilen parke renklerinden biridir. Hem koyu hem de açık renk ev dekorasyonunuza gayet hoş uyum sağlamaktadır. Eşyalarınızı değiştirmek ve tamamen farklı bir dekorasyon düzenlemek istediğinizde parkenizi de değiştirmenize gerek kalmayacaktır. Müthiş uyumlu yapısı ve modern görünümüyle en sevilen renkler arasındadır.

3.Laminat Parke Renkleri İçinde Minimalizm Etkisi | Premium Lecce

Evinde siyah beyaz ve gri tonlarını kullananlar için bütünsellikte muhteşem bir görünüm yaratan bu renk, en sevilen laminat parke renklerinden biridir. Genellikle minimalist dekorasyon stillerinde karşımıza çıkmaktadır. Evinizde farklılık yaratmak ve dikkat çekici tasarımlara imza atmak için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

4. Impressio 917 Savannah Oak

Son yılların modası vintage-retro ev dekorasyonlarında bilindiği gibi eskitilmiş bir görünüm sağlanmak amaçlanmaktadır. Evinizde dönem havası yaratmak için kullanacağınız bu renk mobilyalarınızla beraber muhteşem bir uyum yakalamanızı sağlayacaktır. Oldukça sevilen ve popüler olan bu parke de yine çokça tercih edilen parke renklerinden biridir.

5. Stretto 985 Sweet Magnolia

Ev dekorasyonunda ahşap sevenler için özel olarak tasarlanan bu renk, mobilyalarınızla oldukça uyumlu olmaktadır. Ahşap dekorasyonun tamamlayıcılığını üstlenen bu parke rengi de en sevilen laminat parke renkleri arasındadır.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?