Lamine Parke Avantajları Nelerdir?5 Adımda Profesyonel Dokunuş!

Blog geri dön
yesil-parke-lamine-parke-avantajlari-nelerdir.jpg

Lamine Parke Avantajları Nelerdir?5 Adımda Profesyonel Dokunuş!

Lamine parke avantajları açısından en yaygın kullanılan parkeler arasındadır. Peki, lamine parkelerin bu dillere destan avantajları nelerdir?

Kusursuz Görünüm Sağlayan Lamine Parke Avantajları

Lamine parke avantajları arasında hem işlevsellik hem de konfor bulunmaktadır. Kullanışlı olmalarının yanı sıra görünüm açısından da ortama estetiklik katan lamine parkelerin pek çok çeşitli avantajı bulunmaktadır.

1.%100 Doğal Malzeme

Lamine parkeler %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle kullanım açısından son derece sağlıklıdır. Pek çok parkeye göre sağlığa faydalı yönleri bile bulunmaktadır. İçeriğinde hiçbir kimyasal ve katkı maddesi barındırmaz. Alt katmanları kontraplak veya ağaç kullanılarak üretilmektedir.

2. Hızlı ve Kolay Montaj

Lamine parkenin yaygın olarak tercih edilmesinin nedenlerinden biri de hızlı ve kolay bir şekilde montaj sürecinin gerçekleştirilmesidir. Kurulum süresince herhangi bir zorluk yaratmadan rahat bir şekilde montajı yapılmaktadır. Fabrikalardan cilalı bir şekilde üretilerek çıkar ve direkt olarak kullanıma hazır yapıdadır. Parke parçaları birbirine uyumlu ve kolay şekilde monte edilebilecek şekilde üretilmektedir.

3. Suya ve Neme Karşı Dayanıklılık

Pek çok parkenin aksine suya dayanıklı ve neme karşı tepki vermeyen bir dokusu bulunmaktadır. Suya ve neme maruz kaldığında herhangi bir kabarma durumu meydana gelmez. Bu açıdan oldukça uzun ömürlü olduğu söylenebilir. Bu nedenle uzun süre parke değiştirmeyi düşünmeyen ve yıllarca aynı parkeyi kullanmak isteyenler için kusursuz bir tercih olmaktadır.

4. Lamine Parke Avantajları | Tüm Dekorasyon Ürünleriyle Kolay Uyum Sağlar

Evinizde yaptırmak istediğiniz dekorasyon stillerine en uygun parkelerden biridir. Her türlü dekorasyon ürünüyle kolay bir şekilde uyum sağlayarak büyük bir kolaylık sağlar. Bu nedenle belli bir süre sonra evinde dekorasyon değişikliği yapacak olanların severek tercih ettiği bir parke türüdür. Mobilyalarınızı veya diğer eşyalarınızı değiştirmeniz halinde göze batmayan hoş bir duruş sergiler. Böylece ev dekorasyonuyla birlikte parkenin değiştirilmesine gerek kalmaz.

5. Çizilme ve Darbelere Karşı Yüksek Dayanıklılık

Sağlam ve doğal yapısı sebebiyle oluşabilecek her türlü kaza riskine karşı dayanıklıdır. Mobilyaların yer değiştirilme esnasında veya herhangi bir darbe durumunda hiçbir şekilde çizilmez. Bu nedenle yine uzun süreli kullanımlar için oldukça avantajlı bir imkan sunar.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?