Lamine Parke Renkleri ile Ev Dekorasyonuna 5 Muhteşem Dokunuş

Blog geri dön
yesil-parke-lamine-parke-renkleri-ile-ev-dekorasyonuna-5-muhtesem-dokunus.jpg

Lamine Parke Renkleri ile Ev Dekorasyonuna 5 Muhteşem Dokunuş

Lamine parke renkleri ev dekorasyonu için en uygun olacak şekilde seçilmelidir. Dekorasyonun tamamlanması ve tasarımın kendini gösterebilmesi için oldukça önem teşkil etmektedir.

Birbirinden Modern Lamine Parke Renkleri

Lamine parke renkleri konusunda henüz karar veremediyseniz, bu renklere mutlaka göz atmanızı öneririz. İşte, her dekorasyonun olmazsa olmaz parçası lamine parkeler için farklı renk seçenekleri…

1. New York Skyline Grey

Son birkaç yıldır çok daha popüler hale gelen New York stilleri, ev dekorasyonunda da oldukça fazla tercih edilmeye başlamıştır. New York Skyline Grey, modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği parke renklerinden biridir. Benzersiz dokusu ve görünüşüyle evinize estetiklik kazandıracak bir renktir.

2. New York Cognac

Evinde ahşap mobilya tercih edenlerin en sık kullandığı parke renklerinden biridir. Özellikle acı kahve tonlarında mobilyalar ile oldukça uyumludur. Evinde vintage etki yaratmak isteyenlerin vazgeçilmez parke seçimlerinden biridir. Yeşil yapraklı bitkiler ve beyaz duvar renkleriyle ortamın havası büyüleyici olmaktadır.

3. Farm Harvest

Farm Harvest model parke rengi, genellikle ev, iş yeri ve ofislerde kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Ortama sıcak bir hava katmak ve odanın atmosferinin samimi bir hal almasını sağlamak için severek kullanılmaktadır. Bu renk parke sıcak ve soğuk tonlarda mobilyalarla gayet hoş bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle nüde tonlarda bir duvar kağıdı kullanarak rengi daha çok ön plana çıkarmanız mümkündür.

4. Lamine Parke Renkleri Farm Antique 

Farm Antique parke, genellikle antika stil dekorasyon tercihlerinde kullanılmaktadır. Evinizin dekorasyonunda şömine, gramofon, antika dekor ürünleri vs. kullanmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz en uygun parke rengidir. Özellikle son yıllarda giderek popüler hale gelen antika dekorasyon fikri, bu renk parkelerle tamamlayarak ortamın bütünselliği sağlanmaktadır.

5. Country Smoked Coffee

Evinde sadelik ve şıklık isteyenlerin yaygın olarak kullandığı bir diğer renk Country Smoked Coffee modelidir. Renk, doğal ve modern görünümün harmanlandığı bir tasarımdır. Bu açıdan evinde karma tasarımlar yaratmak isteyenlerin vazgeçilmez rengidir. Yalnızca belli bir konsepte bağlı kalmadan kişisel zevkinize göre dekorasyonunu yapacağınız evleriniz için ideal bir parke rengidir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?