Örgü Vinil Nedir?

Blog geri dön
Örgü Vinil Nedir Nerelerde Kullanılır

Örgü Vinil Nedir?

Örgü vinil nedir diye merak eden kişilerin olduğunu düşünerek yayınladığımız bu yazıda, bu ürünler hakkında bilgiler vereceğiz. Örgü vinilin bir diğer adı örme PVC olarak bilinir. Örgü vinil modelleri üretimi sırasında öncelikle polyester ipliklerin üzeri PVC ile kaplanır. Yeşil Parke tarafından satılan Hellsten örgü vinil çeşitleri üretiminde tabanlarına diğer markalardan çok daha fazla PVC uygulanır. Bu sayede ürünlerin dayanıklılığı artırılmış olur. Ayrıca boyutlarının sabitliği ve taşıma kolaylığı gibi özellikler sağlayan bu işlem Hellsten ürünlerinin diğerlerine göre daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Örgü Vinil Nedir ModelleriHellsten Örgü Vinil Çeşitleri

Hellsten örgü vinil modelleri 33 tip ticari dayanıma sahiptir. Bu sayede ofislerde, otellerde ve mağazalardaki tüm ıslak zeminlerde kullanıma uygun hale gelmiştir. Hellsten ürünleri özellikleri arasında üzerinde çok kişi yürüse veya ağır eşyalar koyulsa bile dayanıklı olmaları, ayakların altında konfor sağlamaları, beton, seramik ve taş zemin döşemelerine kıyasla yürürken ve ayakta dururken yorgunluğa sebep olmamaları yer alır. Bu döşemeler ayrıca kolay temizleniyor olmasından, ekstra bir bakıma ihtiyaç duymamalarından dolayı da tercih edilir. Kısacası yürüme trafiğinin yoğun olduğu tüm iş yerleri için uygun olan örgü vinil çeşitleri Hellsten markasının kalitesiyle tüketicilere sunulmaktadır.

Örgü Vinil Nedir FiyatYeni Örgü Vinil Modelleri

Mekanını örgü vinil modelleri arasından biriyle döşetmek isteyenler en yeni çeşitlere ulaşmak isterler. Örgü vinil yeni modeller Yeşil Parke’ye ulaşmak suretiyle bulunabilir. Bu yer kaplamalarının yapısı gereği yüzeylerinde pütürler vardır. Dolayısıyla kaymama özelliğine de sahiptirler. Hellsten markasının ayrıca alev almazlık sertifikası da vardır. Örgü vinil çeşitleri ıslak zeminlerde ve ıslanmaya müsait üm zeminlerde kullanılabilir. Islandığında kısa sürede kuruyan örgü viniller nem ve küf yapmaz. Hellsten örgü viniller 2 metrelik rulolar halindedir. Satışı 50X50 santimetrelik karolar halinde sağlanır. Örgü vinil döşemek de oldukça kolaydır. Döşeneceği zemine yapıştırılarak sabitlenir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?