Otantik bir tarza göz dolduran şıklık: Balterio Laminat Parke

Blog geri dön
Balterio Laminat Parke

Otantik bir tarza göz dolduran şıklık: Balterio Laminat Parke

Evimiz, kendimizi özgür ve huzurlu hissettiğimiz yegane özel alanımız. Dış dünyadan içeri girdiğimizde bizi karşılayan konfor, şıklık ve işlevsellik sayesinde hayat kalitemizin artması ve evde geçen zamanın en verimli halde geçirilmesi, iç huzurun en önemli anahtarı. Evimizi dekore ederken hem kaliteli malzemeler seçerek cüzdanımızda tasarruf sağlarız, hem de karakterimiz neyse onun en doğal yansımasını oluştururuz. Gücünü doğadan alan ve başarılı renk ve tasarım yaklaşımlarıyla öne çıkan zeminlerle göz alan Balterio marka laminat parke modelleri, kişiliğinizi yaşam alanlarınıza yansıtan stiliyle göz kamaştırıyor.

Balterio Laminat Parke

Otantik bir enerji ve taş ev ruhunu taşıyan bu mekanda, Balterio Laminant Parke seçimi yapılarak harikulade bir karar verilmiş. Duvarların, ezoterik anadolu topraklarını yansıtan rengi ve dokusu; geometrik desen pencere yapısına son derece uyumlu. Her köşesinde naturel ruh taşıyan bu oda, Balterio Traditional Sculpture 162 Hampton Hickory model parke seçimi ile iyice ortaya çıkarılmış. Böyle bir dekorasyona sahipseniz veya görseldeki tasarımı evinize uygulamak isterseniz, parkenizin rengini duvarlarınızdan daha koyu seçmekte fayda var. Böylece şık bir kontrast yakalamış olacaksınız. Doğal görünümlü Balterio Traditional Sculpture 162 Hampton Hickory model parkenizin üzerine yine onun tam zıttı, duvarlar ile kombin sağlayacak bi renk koltuk seçimi ise odayı tamamlayan şık bir seçim olmuş. Siz de pastel renkli koltukları biraz daha parlatmak isterseniz renkli, hatta görseldekinden daha baskın kiremit, taba, füme, hardal gibi tonlarda yastıkları yanyana ekleyebilirsiniz. Parkenin doğal yapısında bulunan koyu renk harelere kombin olması amacıyla seçilen koyu renk dolap ise, iç mekan tasarımı zekasını ortaya koyan harika bir detay. Dekorasyonunuzu, gizli kahraman gibi rolünde minik detaylara uygun ikinci bir parça seçimi ile hafızalara kazınan bir hale getirebilirsiniz.

Belçika da üretilen Balterio Parke ürünleri yüksek kalitede ve sağlık belgeli parke koleksiyonuna sahiptir. Yerden ısıtmaya entegre kolaylığı ile olanak sağlaması, bakımının kolay olması, alerjen hassasiyeti, üstün kalitesi ve modern tasarımlarıyla hepimizin gönül rahatlığıyla tercih ettiği bir üründür. Aşınmaya dayanıklılık, dolgu maddesi ile birlikte aşınmaya dayanıklı yüzeyle garanti altına alınmıştır. Yüksek kaliteli HDF dolgu panelleri ile; sivri topuklara, düşen maddelere ve mobilya ayaklarının neden olduğu basınç izlerine karşı dayanıklıdır. Üstelik Balterio Laminat Parke döşemelerinize düşen yanan bir sigara, yerde birkaç saniye kaldığında döşeme üzerinde en ufak bir iz bırakmaz.

Ev ve kapalı alanların tamamı için uygun olan Balterio modelleri ayrıca açık alanlarda kullanıma da uygun hale getirilmiştir. Suya dayanıklı olmalarından dolayı tercih edilen bu markanın tüm ürünlerini yeni ithal parkeler de dahil olmak üzere bizden satın alabilirsiniz. İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Balterio Laminat Parke ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?