Genel

Pendik Duvardan Duvara Halı Modelleri ve Fiyatları

pendik duvardan duvara hali 11

Pendik duvardan duvara halı, diğer halı türlerinden farklıdır. Yeni nesil bir tasarım ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Tamamen zemin ile bir bütündür bu halılar. Klasik halılar hareketli ve bölgesel kullanılır. Ama duvardan duvara olanlar ismi gibi bir duvardan diğerine kadar boşluksuz bir şekilde kaplanır. Hemen her ev ve iş yerinde karşımıza çıksa da bu ürünleri daha yakından tanımak faydalı olacaktır. Özellikle de Pendik bölgesindeki bireylere hitap bir yazı olacak. Zemin ürünlerinde rahatlık ve güvenlik arıyorsanız Pendik duvardan duvara halı tercih etmelisiniz. Çünkü bastığınız yerde o konforu fazlasıyla size hissettirecek özelliğe sahip. İstanbul’un bu güzide ilçesi için özel olarak üretilmiş harikuladenin de ötesinde tasarımlar var. Ev, iş yeri, fabrika, otel odası hiç fark etmez. Eğer bir alanda insan var ise oraya karo halı döşenir. Pendik duvardan duvara halı siparişlerinde herhangi bir ölçü sıkıntısı yoktur. Alanın hacmine göre her türlü özel halı kesimi yapılır. Ayrıca eğim ya da yamuk yapıdaki mimari yerlerde de rahatça döşenebilir. İster 1.000 metrekare üstü olsun isterse de 10 m2’lik bir yer olsun fark etmez. Yeşil Parke mağazası üzerinden siparişlerinizi her türlü ebatta oluşturabiliyorsunuz. Avantajlı ödeme seçenekleri ve güzel kampanyalar ile bunu sağlayabilirsiniz.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Pendik Duvardan Duvara Halı Firmaları

Pendik’te duvardan duvara halı nereden alınır? çarşı Pazar gezerek kaliteli, garantili ve çok çeşitli bir duvardan duvara halı bulamazsınız. Bunun için kalitesini ve güvenirliliğini kanıtlamış bir markaya ihtiyacınız olacak. Yeşil Parke Ümraniye başlıca olmak üzere tüm İstanbul ilçelerine hizmet veriyor. Ürünlerimiz showroom mağazamızda olduğu gibi internet mağazamızda da sergileniyor. Duvardan duvara halılar farklı gramajlarda üretilmektedir. Gramajdaki miktar bir yönüyle halının kalitesini de belirler. 1000 gram, 1450 gram, 2100 gram, 2210 gram ve 3400 gram en sık tercih edilen gramajlar. Ölçüler ise isteğe bağlı olabileceği gibi standart 50 x 50 cm ebatları tercih edilebilir. Tüm bunlara ulaşmak için Pendik duvardan duvara harlı firmamız Yeşil Parke’yi seçin. Pendik ve çevresine verdiğimiz zemin döşeme hizmetlerimiz:

 • Pendik duvardan duvara halı döşeme hizmetleri
 • Pendik halıfleks kaplama hizmetleri
 • Pendik karo halı kaplama hizmetleri
 • Pendik karo halıfleks hizmetleri
 • Pendik parke döşeme hizmetleri
 • Pendik duvar kağıdı kaplama hizmetleri

Pendik duvardan duvara halıların havları yüksek örgüleri ise sık dokumadır. Bunlar kalitenin işaretleridir. Seçim yaparken kullanım alanının özelliklerine uygun bir ürün değerlendirin. Aceleci kararlar sizleri ilerleyen süreçte üzebilir. İş yeri ile ev duvardan duvara halıları aynı değildir. Örneğin iş yeri için kullanılacak halılarda yüksek hav ve sıkı örgü ürünleri alınır. Çünkü buralarda topuklu ayakkabı ile insanlar yoğun bir şekilde gezinir. Eğer ofisinize ya da mağazanıza Halı kaplama istiyorsanız doğru ürünlerin bulunduğu doğru firmadasınız şu an.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Pendik Duvardan Duvara Halı Modelleri

Evlerde neden duvardan duvara halı kullanılır? Bu soruyu çoğu kişi sorgulamıştır. Avantaj olarak çok sayıda örnek verilebilir. Fazlasıyla onu övmeye yetecek özelliği var. Ama ilk sıraya dayanıklılığını koymalıyız. Neticede kullanacağınız alanın koşulları bunu gerektiriyor. O halde rahatlıkla en sağlam, en dayanıklı, en uzun ömürlü ve en güzel Pendik duvardan duvara halı modelleri Yeşil Parke mağazasında yer alıyor. Tek tıkla sipariş veriyor, kısa sürede adresinize kargo ile iletilmesini sağlıyorsunuz. Pendik’teki en güzel duvardan duvara halı modelleri listesi:

 • Pendik World Of Cars 10 Duvardan duvara halı modeli
 • Pendik Little Village 90 duvardan duvara halılar
 • Pendik Mavi Yolculuk 33 duvardan duvara
 • Pendik New Illusion 39 duvardan duvara çeşidi
 • Pedik New Illusion 54 duvardan duvara halı firması
 • Pendik Rockfeller RF3 990 duvardan duvara halılar

Hangi model? Seçimlerinizde ürün renginin ya da deseninin alan dekorasyonu ile ne derece uyumlu olduğuna iyi karar vermelisiniz. Zemin, bir mekanın havasını iyi de yapar kötü de. Bu nedenle diğer obje, aksesuar ya da mobilyalar ile bir bütünü oluşturmalısınız. Örneğin ahşap mobilya ağırlıklı bir odaya halı kaplatacaksanız rengini açık tonlarda ve düz olmasına gayret edin. Bu önemli bir zemin dekorasyon fikri ve tavsiyesidir.

Pendik Duvardan Duvara Halı Nasıl Döşenir?

Doğru ürünleri temin etmenizle bu süreç bitmiyor. Çoğu kullanıcı kaliteli ürün satın alsa da kötü döşeme sebebiyle mağdur oluyor. Pendik duvardan duvara halınızı satın aldığınızda ürünlerin nasıl döşeneceği hakkında bilgi paylaşacağız. Bu püf noktalarına dikkat ederek güzel bir dekorasyon neticesi alabilirsiniz. Pendik’te duvardan duvara halıları döşeme süreci:

 • En başta alan temizliği yapılmalı. Döşenecek zeminde toz, kir ya da ıslaklık bulunmaması gerekiyor.
 • Döşenecek zeminin yüzeyinde pürüzler ya da çıkıntılar olmamalı. Varsa da düzleştirme işlemi yapılmalı.
 • Ürünlerin zemine kaplanması için profesyonel bir usta bulunmalı. Elbette kendiniz de bunu yapabilirsiniz. Fakat bizler deneyimli ellerin dokunuşuna dikkat çekiyoruz.
 • Halılar döşendikten sonra bir süreliğine kuruma sürecine bırakılır. Bu sürecin daha da kısa olması için pencereleri açıp havalandırabilirsiniz.

Duvardan duvara halı döşemelerinde usta tercih etmenin fazlasıyla avantajı vardır sizlere. En başta nizami ve kusursuz bir zemin sahibi olursunuz. Güzel ürünler tüm özelliklerini ortaya çıkarabilir. Pendik için döşeme ustası arıyorsanız bu konuda da hizmetlerimiz var. Yeşil Parke mağazasından satın alınan her zemin ürünü için döşeme hizmeti de sağlıyoruz. 0 (216) 335 34 68 ya da diğer hattımız olan 0 (531) 222 58 58 numaramızı hemen tuşlayın. Ürün ve döşeme hizmetlerini bir arada alın.

Pendik Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Zemin tadilatları genelde maliyetli olur. Eğer seramik ve doğal taş ürünleri tercih ettiğinizde bu daha da maliyetli bir hale dönüşür. Oysa karo halı yani duvardan duvara halı döşemelerini öncelikli tercihiniz yaparsanız büyük oranda kar edersiniz. Fiyat bilgisi için net rakam olmadığını belirtelim. Zira her ürünün kendi içerisinde fiyat belirleyici özellikleri var. Kimi zaman kalitesi, kimi zaman rengi kimi zamanda markası bu konuda büyük etkenler.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

Pendik duvardan duvara halı fiyatı için ucuza bulabiliyorsunuz. Hem kaliteli hem de ucuz ürünü ise sadece Yeşil Parke sayesinde sahip oluyorsunuz. 450’den fazla halı modelimiz ile İstanbul’un en geniş koleksiyonuna sahip markasıyız. Her bütçeye uygun bir model, her zevke ait bir tasarım var. Alışverişlerinizde karar verirken bu sebeple hiç de zorlanmıyorsunuz. Hatta teknik ekiplerimizden dekorasyon fikirleri ile alışverişinizi garanti altına alabiliyorsunuz.

Online Pendik Duvardan Duvara Halı Siparişi

Pendik lokasyonunda duvardan duvara halı siparişi vermenin en kolay ve güvenli hali online mağazamızdır. 450’yi aşan model çeşitliliğimiz ile bir showroomdan bulabileceğinizden daha fazlasına sahip oluyorsunuz. Ofis ya da ev hiç fark etmez. Eğer aradığınız şey bir duvardan duvara halı ise Yeşil Parke her zaman size yardımcı olur. Döşeme ustalarımızla da profesyonel bir süreci oluşturuyoruz sizler için.   İlginizi çekebilir: Zemin Döşeme Nedir? Nerelere Uygulanır? Nasıl Olmalı?

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri