Samur Karo Halı Modelleri ve 13 Harika Özelliği

Blog geri dön
samur-karo-hali-3

Samur Karo Halı Modelleri ve 13 Harika Özelliği

Karo halılar ile evler ve ofisler şıklık kazanmaya devam ediyor. Samur karo halı ürünleriyle de zarafet seviyesi çok daha yüksek oranlara ulaşıyor. Eskiden zeminde parke mi yoksa seramik mi tartışmaları yapılırdı. Artık bu ikilinin arasına karo halılar da girmiş durumda. Günümüzde yoğun oranda tercih görüyor ve kullanıcılar aldıkları performanstan hayli memnunlar. Peki ama bu markanın ürünlerini ne kadar iyi biliyoruz? Güvenilir mi? Dayanıklı mı? Kalitesi nasıl? Modelleri neler? her birini tek tek yanıtlayacağız bu yazımızda.

Samur Karo Halı Nedir?

50 x 50 halıfleks ürünleriyle zeminlere şıklık katan, dayanıklılık yönüyle de huzurlu bir kullanımı sunan ürünlere Samur karo halı adı verilmektedir. Ürün yelpazesi çok geniş. Birçok özel seriye imza atmış durumlardalar. Hangi karo halıyı tercih etmeliyim? diye soranların her dönem öncelikli tercihleri arasında olmayı başarmıştır. Üretim ilkelerinin başında dayanıklılık ve sağlam halı imal etmek geliyor. Karo halılar için çok önemli değerler bunlar. Çünkü kullanım amaçları itibariyle uzun vadeli kullanımı sağlamak zorundalar.

Herkes yaşam alanına garanti kapsamlı bir zemin döşemesi yapmak ister. Çünkü sürekli olarak üzerinde bulunuruz bu ürünleri. Ayrıca ağır eşyalarımızı da üzerlerine koyarız. Samur karo halı satın aldığınızda 5 ila 15 yıl arası bir garanti kapsamına alınırsınız. Samur, yılda 2 milyon metrekareyi aşan bir üretim hacmine sahip. Bu da onun ne derece önemsenen ve sevilen bir marka olduğun gözler önüne seriyor.

samur-karo-hali-1
Samur Karo Halı

Samur Karo Halı Özellikleri

Samur karo halı, bir halıfleks ürününde olması gereken en güzel özelliklere sahiptir. Kullanıcılar onu sadece dayanıklı ve güzel görünümüyle bilseler de aslında çok daha fazlasına sahip. 50×50 karo modellerinde yer alan tüm özellikleri bir liste halinde sunduk.

Samur karo halıların genel özellikleri ve sağladığı avantajlar:

 • Üst düzey bir dayanıklılık performansı sunar. Uzun vadeli kullanımların aranan markasıdır.
 • Halı ile alakalı her türlü ürün üretimini yaptıkları için bu alanda deneyim sahibidirler.
 • Temizliği gayet kolaydır. Rutin temizlik yapıldığında ekstra bir bakım talebi doğurmaz.
 • Anti statik yapısıyla elektriklenmelerin önüne geçmektedir.
 • Anti alerjiktir aynı zamanda.
 • 50×50 ebatlarında üretilmektedir.
 • 5 yıldan başlayıp 15 yıla kadar devam eden garanti imkanları var.
 • Farklı renk ve desen seçenekleri sunar.
 • Nem ve rutubet gibi sorunsallardan etkilenmez.
 • Isı yalıtımına büyük oranlı bir katkısı var.
 • Aynı şekilde ses yalıtımına da etki sağlar. Özellikle akustik bir sound yakalanmasında etkilidir.
 • Her türlü kapalı alanda kullanılabilir. Özellikle de yoğun insana maruz kalan yerlerde çok etkili bir performansı var.
 • Döşemesi çok kolay olduğu için size ek süre kaybı ve maliyet yaşatmaz.

Samur markasının ürettiği en güzel karo halı serileri Yeşil Parke koleksiyonlarında yerini aldı. En elit ve şık halıları döşetmek için bizi arayın. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve tüm ülke genelinde resmi Samur halı satış firmasıyız. %100 güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

samur-karo-hali-2
Samur Karo Halı

Samur Karo Halı Tavsiye Edilir mi?

Kullanıcılar karo halı döşetmeden evvel alacağı ürünün tavsiye oranlarına sık bakar. Samur markası da müşteri tavsiyesi yönüyle oldukça büyük puana sahip. Hatta ülkemizde en fazla tavsiye edile halıfleks modellerini üretiyor diyebiliriz. Siz de mutlu müşteri havuzuna dahil olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Yeşil Parke üzerinden Samur halıları satın almak.

Samur Karo Halı Modelleri

Türünün en güzel modelleri Samur markasında mevcut. Birçok özel serisi sayesinde evler ve ofisler zarafete ulaşabiliyor. Peki ama en güzel Samur karo halı modelleri neler? Koleksiyonumuzda yer alan ve döşettiğinizde göreceğiniz etkiyle şaşıracağınız halıfleksleri birkaç maddede listeleyelim.

Samur karo halıların en sevilen modelleri listesi:

 • Samur Apollo karo halı serisi
 • Samur Concorde karo halı serisi
 • Samur Discovery karo halı serisi
 • Samur Falcon karo halı serisi
 • Samur High Density karo halı serisi
 • Samur Mirage karo halı serisi
 • Samur Phantom karo halı serisi

Her türlü yaşam alanına uygun bir model bulabilirsiniz. İster oturma odanıza uygun zarif ve modern bir halı döşetebilir isterseniz de çocuk odanız için baskılı desenli, enerjisi yüksek bir model tercih edebilirsiniz. Dileyen ofis ortamı için daha ciddi, düz renkli ama zarafeti yüksek bir karo halıya da yönelebilir. Tamamen sizlerin tercihleri doğrultusunda bir seçim yapılabilir.

samur-karo-hali-4
Samur Karo Halı

Samur Apollo serisi genelde ofis tipi alanlarda karşımıza çıkar. Zarif tonlamasıyla çalışma alanlarındaki insan enerjisini üste taşır. Ayrıca renklerinden dolayı kolay kir tutmamaktadır. Keza Samur Concorde serisini de evin her alanına rahatlıkla döşetebilirsiniz. Modern bir tarzı var ve ev dekorasyonuyla kolay bir uyum sağlar. Diğer yandan Mirage karo halı serisi, çocuk odalarında harika duruyor. Minik bireyler özgürce ve doyasıya eğlenirken herhangi bir kirlenme ya da hijyen sorunu yaşamıyor. En sert kirlerde dahi kolay temizleme çözümüne kavuşabilirsiniz.

Samur Karo Halı Fiyat

Çok sayıda model olduğu ve kendi içlerinde de kalite farklılıkları barındırdığı için net bir Samur karo halı fiyatı vermek doğru olmaz. Ayrıca çok hareketli bir sektör. Her an her gün rakamların değiştiğini görebiliyoruz. 5 m2’lik paketler halinde satıldığını belirtelim. Pahalı mı? Elbette pahalı değil. Çünkü en başta yerli bir üretimdir. Yabancı markalar ile aynı kaliteyi sağlarken maliyetleri her dem aşağıya çekiyor.

3+1 ev için Samur karo halılar kaça döşetilir? Bu tip evler 100 m2’nin üzerinde olur. duvar ve kolon payları çıkarıldığında da ortaya net 70-80 m2 gibi bir zemin döşeme ihtiyacı doğar. Bulduğunuz net hacmi 5 m2 ile bölün ortaya kaç paket karo halı satın almanız gerektiği çıkacak. Sonra da bizimle iletişim kurun ve toplam fiyat talep edin. 7/24 satış temsilcilerimiz 0 (216) 335 34 68 , 0 (531) 222 58 58 hatlarımızdan sizlere destek veriyor. Dekoratif fikirler de alabilirsiniz bizden.

Samur Karo Halı Nereden Alınır?

Samur markasının karo halı serileri Yeşil Parke online satış mağazasından alınır. Yakından görmek için de İstanbullu müşterilerimizi Ümraniye showroom mağazamıza bekliyoruz. İki yöntem ile de satın almalarınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Online Samur Karo Halı Siparişi

Mağaza mağaza gezerek Samur karo halılarını aramanıza gerek yok. Teknolojinin faydalarından yararlanın. Yeşil Parke online koleksiyonuna girin ve tüm ürünleri oturduğunuz yerden inceleyin. Her ürünün bir kodu var. Satın almak istediğinizde bu kodu satış temsilcilerimize iletebilirsiniz. Online Samur siparişi için en doğru adres biziz.

Samur Karo Halı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Alınacak markanın yetkili bir bayi olduğundan emin olmanız, sizlerin faydasına bir netice doğurur. Böylece garanti kapsamlı bir halı döşetirsiniz alanınıza. Ayrıca döşeme için usta hizmetine de sahip olursunuz. Profesyonel bir uygulama ile uzun yıllar kusursuz bir zemin kullanımı gerçekleşir. Görüş, öneri ve siparişlerinizi bekliyoruz. Güzel bir dekorasyonu ertelemeyin ve şimdiden harika bir dönüşüm sürecini başlatın. İyi günler.

 

İlginizi çekebilir: Parke Altı Kapron Nedir? Avantajları Neler? Fiyatı Ne Kadar?

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button