Genel

Sarı Çam Parke Özellikleri, Çeşitleri ve M2 Fiyatı | 2024

sari-cam-parke-11

Sarı çam parke ürünleri, zemin döşemesinde kullanılan ve şık görünümüyle son yıllarda popüler olan bir tasarımdır. Malzeme olarak klasik çam laminat parkeler ile aynı olsa da estetik görünümüyle biraz fark yaratıyor. Fakat kullanıcılar ismindeki “sarı” sebebiyle bu ürünleri sarı bir tonda hayal edebilir. Oysa durum böyle değil. Onlarca değişik renkte karşınıza çıkabiliyor. Çam ağaç rengi ise bu tür ürünlerin favorisidir.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Zeminde modalar, renkler, stiller ve tarzlar yıllar içerisinde değişiyor. Fakat değişmeyen şey her dönem için laminat parkelerin zarafeti ve şıklığı oluyor. 200 yılı aşkın süredir kullanılan parkeler, sadece malzeme ve estetik yönüyle değişime uğradı. Temel ruhunu ve stilini hiçbir zaman kaybetmedi. Sarı çam parke modelleri de geçmişe ve geleceğe kafa tutan bir seçenek. Uzun yıllar kullansanız da sıkılmayacağınız ve yeni masrafların kapısını aralamayacağınız bir seçenek…

Sarı çam olarak ifade edilen parke türü hakkında muhakkak merakınız var. Sizin için şu sorulara yanıt vereceğiz: Sarı çam parke nedir? Sarı çam laminat parke serisi güzel mi? Fiyatları ne kadar oldu? Nereden alınır? O halde başlıyoruz…

Modern Evlerde Kullanılan Sarı Çam Parke Nedir?

Parkeler alana konfor ve modern bir yaşama fırsatı katar. Zemin döşemesinde kullanıcıların tercihine değecek en iyi malzemedir. Ahşap ya da PVC gibi farklı materyallerden üretilirken, görsel açıdan da yüzlerce farklı modeli var. Buna göre levhaları emprenye edilmiş, değişik renk seçenekleri olan ve zeminde kullanılan döşeme tipine sarı çam parke denir.

Her markanın kendine ait bir sarı çam koleksiyonu olabilir. Kaindl ve Balterio güzel seçenekler olurken Çmsan Parke de bu tür ihtiyaçlarınız için koleksiyonunuzu incelemeniz gerekli firmalardır. Kalite, şüphesiz markadan markaya değişir. Buradan yola çıkarak ülkemizdeki en güzel ve kalitesi baki sarı çam laminat parke modellerini inceleyelim.

2024 yılında en güzel sarı çam parke modelleri listesi:

  • Kaindl sarı çam Laminat Parke modelleri
  • Designfloor sarı çam Laminat parke modelleri
  • Balterio sarı çam Laminat Parke modelleri
  • Sensa sarı çam Laminat Parke modelleri
  • Kronotex sarı çam Laminat parke modelleri
  • AGT sarı çam Laminat Parke modelleri
  • Çamsan sarı çam Laminat Parke modelleri
  • Vario sarı çam Laminat Parke modelleri
  • Terra Click sarı çam Laminat Parke modelleri
  • Smart Click sarı çam Laminat Parke modelleri

Sarı çam parke, doğal ahşap görünümü ve dayanıklılığıyla bilinen bir parke çeşididir. Genellikle iç mekanlarda kullanılan sarı çam parke, odalara sıcak ve doğal bir atmosfer kazandırır. Ahşabın karakteristik sarımsı tonları, mekana huzur verir ve geniş bir dekorasyon çeşitliliği sunar. Sarı çam parke genellikle uzun ömürlüdür ve kullanımı kolaydır. Ahşabın doğal dokusu ve desenleri, her parçanın benzersiz olmasını sağlar, bu da her mekanın kendine özgü bir görünüme sahip olmasını sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde, sarı çam parke zeminler, günlük kullanıma ve ağır trafiğe dayanıklıdır, bu da onları evlerden oteller ve ticari mekanlara kadar çeşitli alanlarda ideal bir seçenek haline getirir.

İlginizi çekilebilir: En Güzel Floorpan Parke Renkleri | 7 Harika Renk

Sarı Çam Parke Ürünün Özellikleri

Sarı çam parke denilince akla sapsarı bir zemin döşemesi gelir. Oysa bu ürünler sarı renkli değildir. Popülerliğini de zaten renginden almıyor. Zira yüzlerce farklı desen ve renk seçenekli sarı laminat parke bulabilirsiniz. Temel özelliği sessiz bir parke döşemesi sağlayışı ve keza görsel açıdan tüm birey ihtiyaçlarına yanıt vermesi diyebiliriz. Onun dışında 31. Sınıf ve 32. Sınıf kalitesinde üretilir. Döşemesi çok basit olup, sökümü de yine pratik bir şekilde yapılıyor.

İlginizi çekebilir: En Ucuz Kıvırcık Paspas Fiyatları 2023 | Metresi Ne Kadar?

Güncel Sarı Çam Parke Fiyatları 2024 Listesi

Zemin malzemesi yenilemek şüphesiz maliyetli bir iş. Üstelik maliyet hesaplama konusunda çok ucu açık bir alan. Sarım çam parke fiyatları 2024 için de bu söylenebilir. Metrekaresine belli fiyat arası bir maliyet çıkabiliyor. Fakat ne var ki enflasyon sebebiyle sürekli güncel rakamları takip etmek artık neredeyse imkansız. En doğru olan Yeşil Parke mağazamızı aramak ve iyi fiyata ulaşmaktır.

En güzel zemin döşeme ürünlerinden biri gösterilen sarı çam parke fiyatlarıyla da kullanıcılar için bir cazibe oluşturuyor. Diğer çeşitlerle hemen aynı fiyat paralelinde belirlenen bu modeller, yapı kalitesi ve tasarım şekliyle etiketleniyor. Makul olan ürünü bulmak herkesin isteği olsa da bu ancak iyi bir parkeciye ulaşmaktan geçer. İşte Yeşil Parke de zaten bunun için var. İstanbul merkezli parkecimiz sizlere özlem duyduğunuz sarı çam laminat parkelerin en güzelini sunuyor.

Online Sarı Çam Parke Satın Al

Türkiye geneli resmi sarı çam parke satış bayisi olan firmamız, koleksiyonundaki nadide modeller ile size dekorasyonda fark yaratma fırsatı tanıyor. Yüzlerce parke arasında muhakkak size hitap edecek bir ürün bulacaksınız. Hemen şimdi alışverişe başlayın, yeni fırsatlardan yararlanın. İyi günler…

İlginizi çekebilir: Halı ve Parke Uyumu Nedir? Çok Önemli 10 Püf Noktası

Sarı Çam Parke Hakkında Sık Sorulan Sorular

Dekorasyona başlarken gündeminizde sarı çam parkeler var ise, aynı şekilde aklınızda da birçok soru işareti olacaktır. Bunlardan bazılarına gelin bakalım.

a)     Sarı çam parke gerçekten de sarı mı?

Hayır, sarıya benzer tonları olsa da temel olarak sarı bir parke diyemeyiz. Kahve tonunda da ürünler bulunabiliyor.

b)     Sarı çam parke pahalı mı?

Kaliteli bir ürün olduğu için idealin bir tık üstünde demek mümkün.

c)      Sarı çam laminat parke nerede kullanılır?

Ev, ofis, mağaza, kreş ve kapalı her türlü ortamda kullanımı mümkün.

d)     Sarı çam laminat parke alınır mı?

İhtiyaca göre durum değişse de şık bir ev hayali kuranlar sarı çam parke ürünlerini alabilir.

 

İlginizi çekebilir: En İyi Toplantı Odası Dekorasyonu İçin En Önemli 6 Püf Noktası