Sensa Laminat Parke’nin Naturel Güzelliği

Blog geri dön
sensa laminat parke

Sensa Laminat Parke’nin Naturel Güzelliği

Doğal olanın ekstra değerli olduğu, göze hitap edenin aynı zamanda gönüllere de hitap etmesi gerektiğinin kanıksandığı günümüzde,  evimizdeki seçimlerimiz de naturel çizgiye kaymaya başladı. Şehir hayatında sağladığımız ahşap ve naturel atmosfer, hem sadeliği hem de huzuru odalarımıza taşıyor. Dış dünyadan içeriye girdiğimizde bizi karşılayan ev ortamı, tekrardan bizi doğaya bağlayan gizli dünyalarımız olmuş durumda.

Görseldeki Sensa Laminat Parke modeli, duvarın rengi ile tamamen zıt bir tonda seçilmiş ve kontrast oluşturularak canlı bir hava sağlanmış. İskandinav havaya sahip beyaz sehpa ise, dekorasyonu modern bir çizgiye taşımak için önemli bir tamamlayıcı olma özelliği taşımakta. Siz de koyu renkleri tercih etmeyi sevenlerdenseniz, koyu tonda parke seçiminize yine zıt renkte bir duvar rengi tercih edebilirsiniz. Koyu renk parkeniz, zıt kontrast duvarınız ve koyu renk koltuğunuza tamamlayıcı bir unsur olarak beyaz metal çerçeveli bir tablo tercih etmek iç mekan tasarım zekasına uygun bir hamle olmuş. Tablonun baskın renkleirnin kiremit renginden oluşu, Sensa Laminat Parke ile uyum içinde olacağından ve açık renk duvarın üzerinde güzel bir kontrast yaratacağından ötürü son derece başarılı bir detay olacaktır. Parke, dokusu ve rengi ile o kadar göz doldurucu ki, halı kullanmanıza gerek kalmıyor. Günümüzde halı kullanımının azalmasının sebebinin, modern dünyaya uyum sağlayan dekorasyon anlayışının yanı sıra, parkelerin mekanı dolduran özellikleri olduğunu söyleyebiliriz.

 

Laminat Parke Fiyatları İzmir

Yeşil Parke tarafından satışı sağlanan bir diğer ürün de Sensa laminat parke modelleridir. Sensa laminat parke çeşitleri en büyük özelliği ahşap görünümlü olmalarıdır. Doğal ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Sensa laminat parkeler tarafımızdan İstanbul geneline satılabildiği gibi diğer bütün illerimize de satışımız mevcuttur. Kaliteli laminat parke İstanbul arayışlarınız için çözüm üreten Yeşil Parke yıllara dayanan deneyimi ve uzman ekibiyle müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmektedir. Ürünlerimiz sadece laminat parke çeşitleri ile sınırlı değildir. Diğer tüm ürünlerimizi web sitemizin diğer sayfalarında bulabilirsiniz.

Sensa laminat parke markası ürünlerinin kalitesiyle tercih sebebidir. Ev döşemesi olarak tercih edildiği gibi ofislerde, kafe ve restoranlarda da kullanılır. Son dönemlerde mimarların ilk tercihleri arasında yer alan bu ürünler natürellikleri ile dikkat çeker. Mekanların özgün tasarımlarına katkı sağlayan kaliteli laminat parke İstanbul aramalarına son veren Sensa markası tüm büyük şehirlere ve Türkiye’nin her iline ulaştırılır. İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan firma merkezimiz mağazamıza da ev sahipliği yapar. İstanbul’da bulunuyorsanız mağazamıza gelebilir, bizimle tanışabilir ve suya dayanıklı laminat parke yanı sıra diğer tüm ürünlerimizi yakından görebilirsiniz. İstanbul dışında bulunuyorsanız web sitemizden istediğiniz ürünleri inceleyebilir, bize telefonla ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul haricindeki illere de nakliye hizmetimiz vardır. Uygun fiyata laminat parke satın almak için bizi aramakta gecikmeyiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?