Genel

Sensa Laminat Parke Özellikleri ve 2022 Fiyatları

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Sensa laminat parke ürünleri, sıra dışı renkleri ve desenleri sevenler için harika alternatifler sunmaya devam ediyor. Günümüzde birçok parke üretici var. Fakat bunların arasında Sensa firmasının yeri oldukça ayrı. Zira ürünleri en üst kalitede olup aynı zamanda dekorasyonda şıklığı da öne çıkarıyor. Alman üretimi olan bu parkeler elbette Alman dayanıklılığına da sahip. Uzun seneler kullanabileceğiniz kapasitesi var.

Bir parke sistemini ideal kılan birçok faktör bulunur. Bu faktörler bir araya geldiğinde en iyisine sahip olmanın kapıları aralanır. Onlardan bazılarını birkaç maddede belirtmek mümkün:

 1. Dayanıklı yapıda olması,
 2. Şıklığı ve zarafeti ön plana çıkarması,
 3. Kolay temizlenebilir olması,
 4. Pratik döşeme imkanı sunması,
 5. Tamiratının kolay olması,
 6. Uygun fiyatlar ile satılması.

Elbette bu listeye daha birçok faktör eklenebilir. Ancak en temel unsurlar bunlardır. Bu 6 unsura bir arada sahip olmak isterseniz şu an doğru yerdesiniz. Piyasanın en iyi ve güzel Sensa laminat parke ürünler Yeşil Parke koleksiyonunda mevcut. Siz de siparişinizi oluşturun, bu Alman mühendisliğinin özelliklerinden faydalanın.

sensa-laminat-parke-1

Sensa Laminat Parke

Sensa Laminat Parke Modelleri

Sensa markası çok sayıda farklı ürün üreterek kullanıcıların tüm taleplerine karşılık veriyor. Her bir ürününün kendine has özellikleri var. Bu sebeple günümüzde yüksek oranda talep görmeye devam ediyor. Yeşil Parke mağazasında en çok satılan Sensa laminat parke modelleri şunlardır:

Sensa ürünleri parkede meşenin en doğal halini yansıtıyor. Renk geçişli desenleri ile kullanıcılara en iyi alternatifleri sunuyor. Yaşam alanlarınıza bu ürünleri döşettiğinizde gerçek ahşaptan ayırt edemeyeceksiniz. Ofis alanları, evlerde salon, çocuk odası ve balkonlar Sensa kalitesiyle eşsiz bir görünüme kavuşmaya devam ediyor.

Sensa Laminat Parke Özellikleri

Dekorasyon işine girişmek isteyen bireyler parkelerin özelliklerini merak ediyor. Bu doğrultuda yaptıkları araştırmalar neticesinde yapılarına en uygun ürünler seçiliyor. Genel zemin döşeme ürünlerini göz önünde bulundurduğumuzda parkeleri farklı ve özel kılan birçok detay var. Çok merak ettiğiniz Sensa laminat parke özelliklerini başlıklar halinde detaylandırdık:

 1. %100 doğal malzemelerden üretilir.
 2. İçeriğinde herhangi bir kimyevi madde bulunmaz. Ağaçtan üretildiği için de sağlıklı kullanım imkanı sunar.
 3. Doğal maddelerden üretildiği için ahşap ruhunu fazlasıyla yansıtır. Bu da şıklığı üst seviyelere taşır.
 4. Sistire ve cila uygulamaları için uygun yapıdadır.
 5. Onarım imkanı tanır.
 6. Malzemesindeki doğal gözenekleri sayesinde yüksek oranda nefes alır.

Sensa Laminat Parke Plastik mi?

Çok sık gündeme gelen bu konu hakkında cevap vermenin faydalı olacağını düşündük. Sensa laminatlar daha önce de bahsettiğimiz gibi %100 doğal malzemelerden üretilmektedir. Üretimi aşamasında herhangi bir yapay madde ile tepkime içerisine sokulmaz. Bu da onun plastik olmadığı anlamına gelir.

Sensa Parke Ömrü Ne Kadar?

Parke ömürleri hakkında net bir süre vermek mümkün değil. Zira ürünün kalitesi kadar döşeme ustalığı ve kullanımdaki verimlilik de parkelerin ömrünü belirler. Fakat bu ürünlerde Alman mühendisliği kullanıldığı için dış faktörlere karşı her zaman daha dayanıklı yapıya sahiptir. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Sensa Laminat Parke Fiyatları 2022

Sensa parke ücretleri kalite ve kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Metrekare hesabına göre fiyatlandırılan bu ürünler 2022 yılında diğer parkelere göre ideal bir oran ile satışa sunuluyor. Burada kullanıcılar fiyat performans oranına dikkat etmeli. Sensa, yüksek performans sunduğu için biraz maliyetli olsa dahi tercih edilmesi gereken bir üründür.

sensa-laminat-parke-3

Sensa Laminat Parke Fiyatları 2022

Sensa laminat parke fiyatları 2022 yılında metrekare başına 40 ila 100 TL aralığında değişebiliyor. Elbette bu fiyatlar sabit bir uygulamaya tabi değil. Daha detaylı, güvenilir ve samimi fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz Yeşil Parke iletişim araçlarını kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine en üst kalitede parke temini yapıyoruz. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda döşeme konusunda da profesyonel çözümler sunuyoruz. Online parke koleksiyonumuza girerek tarzınıza en uygun olan parkeyi seçebilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Hızlı teslimat seçeneğimiz ile kısa sürede ürünlerinizi adreslerinize temiz ediyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Laminat Parke Nasıl Parlatılır?