Şık Tasarımlı Kaymaz Parke Modelleri ve 2023 Fiyatları

Blog geri dön
kaymaz-parke-4

Şık Tasarımlı Kaymaz Parke Modelleri ve 2023 Fiyatları

Parkeler kimi zaman hatalı kullanım kimi zaman da yanlış temizlik sebebiyle kayganlaşabiliyor. Ancak kaymaz parke ürünleri ile 2023 yılında bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Günümüzde zemin döşemesinde kaymayan özellik çok önemli. Bireylerin ve çocukların güvenliği için zeminleri bu tür bir özellikte bulunması gerekiyor. Bunun için de doğru marka ürünleri seçilmeli. Peki ama bir parke neden kayar? Hangi marka parkeler kaymaz özelliktedir? Pahalı mı? İşte detaylar…

Kaymaz Parke Ne Demek?

Islaklık, nem ya da farklı bir nedenden ötürü kayma yapmayan, ayakların çıplak ya da ayakkabı ile daha sağlıklı zemine basmasını sağlayan özel üretim zemin malzemelerine kaymaz parke denir. Yüzey tabakası en üst kalite materyallerden oluşur. Kaplamasındaki kalite sayesinde temizlik sonrası yürümelerde bireylerin kayması önlenir.

kaymaz-parke-1
Kaymaz Parke

Her parke kaydırmaz özellikte değildir. Üretilişinde birtakım özelliklerin eklenmesi gerekir. Eğer sektörün en kaliteli parke markalarını tercih ederseniz zaten bu özelliği de satın almış olursunuz. Elbette bu kaymama genelde hafif ıslanma ve nem gibi durumlar için geçerli. Örneğin yağ ya da farklı bir materyalin olduğu zemin her zaman kaygan olur.

Bakıldığı zaman parkeler ham haliyle zaten kaygan olmayan malzemelerdir. Çünkü ağaçlardan elde edilir ve ağacın yapısında kaymazlık özelliği vardır. Ancak ağacın işlenip levhaya dönüştürülmesi sırasında kullanılan ürünler, örneğin cila ya da cila kaplaması bu ürünleri kaygan hale getirebiliyor. Özellikle ahşap parkelerde yoğun cila kullanıldığı için bunu görürsünüz. Laminat parkeler nispeten daha az kaygandır. Şimdi bir parkeyi kayganlaştıran unsurları açacağız. Keyifli okumalar.

Laminat Parkeler Neden Kayganlaşır?

Kaymaz parke ürünlerini satın almadan önce bir parkenin kaymasına sebep olan şeylere değinmekte fayda var. Öncelikle şu an kullandığınız zeminlerinizde kayma yaşıyorsanız çözümünü daha önce Parke Kayması Nasıl Önlenir? yazımızda belirttik. Okuyup bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. Buna sebep olan etkenlere ise maddeler halinde bakalım.

Parke zeminler neden kayganlaşır:

 • Parke zeminle aşırı ıslak silindiği için kayganlaşır.
 • Parkeler yüksek oranda cila kullanılması halinde kaygan hale dönüşür.
 • Parke zeminler ıslak ve çamurlu ayakkabılar ile kullanılırsa kaygan olur.
 • Ürünün kalitesiz olması başlı başına bir kayma sorunsalı doğurur.
 • Yalnız montaj ve kalitesiz işçilik de bir kayma sebebidir.

Eğer halihazırdaki parkenizde kayma oluyorsa bu maddelerin çözümlerini kontrol edin. Sorun çözülmüyorsa firmamızdan kaymaz parke modelleri satın alın. Sorun %100 çözülecek.

kaymaz-parke-2
Kaymaz Parke

2023’ün Popüler Kaymaz Parke Modelleri İle Sağlıklı Parke Kullanın

Hangi parkeler kaymaz? Yeşil Parke mağazasındaki parkelerin hiçbiri kaymaz. Hepsine güvenle ve huzur dolu basarsınız. Ailenizi, sevdiklerinizi, çocuklarınızı bu zeminler üzerinde mutlu mesut gezmesini sağlarsınız. Ama markaların da bu özelliğe sahip olduğunu bilmek lazım. Alışverişlerinizde hangi markanın kayıp kaymadığını bilmek işinize yarayacak. Örneğin X bir markanın ürünleri aşırı kayarken AGT parkem markası kaymaz parke özelliklidir. Detaylara geçelim…

Kaymaz parke kaliteli markadan çıkar. Aslında bunun yanıtı En İyi Laminat Parke Markaları | 10 Harika Parkeci yazımızda verildi. Bizler listenin en başına her zaman Kaindl ve Kronotex markalarını koyuyoruz. Özellikle Kronotex Alman dayanıklılığına sahip zemin malzemeleri üretiyor. Yerli ve milli gururlarımız Çamsan ve AGT parke ürünleri de kayma konusunda %100 güven veriyor. Laminat ürünlerinde yere çıplak ayak ya da çorapla bastığınızda zemine iyi tutunduğunuzu hissediyorsunuz. Her biri özel mühendislikler ile bu parkelerini üretiyor. İşte o markalar ve ürün önerileri…

AGT Kaymaz Parke

Yerli ve milli bir ağaca şekil veren marka olan AGT, en güzel kaymaz parke ürünlerini koleksiyonlarında tutuyor. Günümüz ev hanımlarının hayalinden geçen çoğu zemin tasarımında AGT parkenin imzası var. levha üzerine görselini veren baskılamanın üzerine bir de cila tabakası kaplanır. Bunda da kaydırmazlık oranı iyiden iyiye arttırılıyor. Firmamızdan satın alıp severek kullanacağınız AGT ürünleri arasında en popüler olanlar şunlardır…

Kaymaz AGT parke ürün önerisi:

 • Kaymaz ve kaydırmaz Natura 205 Alara Meşe ürünleri
 • Kaymaz ve kaydırmaz Natura 002 Antalya Çam ürünleri
 • Kaymaz ve kaydırmaz Natura 202 Beyaz Meşe ürünleri
 • Kaymaz ve kaydırmaz Natura 203 Gri Meşe ürünleri
 • Kaymaz ve kaydırmaz Natura 005 Perge Çam ürünleri

Çamsan Kaymaz Parkeleri

Çamsan markası üretimde en başta konfor sonra da görsel şıklık sunmayı hedefleyerek üretim yapar. Yerli bir kuruluştan çıkar bu ürünler. Bu nedenle ithal ürünlere oranla uygun fiyatlar ile karşılaşır ve alışverişinizi yaparsınız. Kaymaz parke arayanlara genel olarak ilk önerilerimiz arasında yer alır. Meşe ve Çam ağaçlarından yaptıkları ürünleri görsel ihtişamı çok yüksektir. Özellikle kalabalık ofis alanları ya da evler için bu ürünü tercih edin.

Kaymaz Çamsan parke modelleri önerisi:

 • Kaymaz ve kaydırmaz Klasik 535 Gümüş Meşe ürünler
 • Kaymaz ve kaydırmaz Klasik 550 Kashmir Teak ürünler
 • Kaymaz ve kaydırmaz Klasik 555 Elegant Meşe ürünler
 • Kaymaz ve kaydırmaz Klasik 640 Modern Meşe ürünler
 • Kaymaz ve kaydırmaz Klasik 645 Kristal Meşe ürünler
 • Kaymaz ve kaydırmaz Klasik 701 Sahil Çam ürünler

Designfloor Kaymaz Kaliteli Parke Modelleri

Kaymaz parke önerileri listesinde bu defa Designfloor markasından bahsedeceğiz. Güzel, kaliteli ve kaymaz parke özellikleriyle kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Firmamızda da eski ve yeni tüm Designloor ürünlerini koleksiyonunda bulundurur. Seçimde yaparken hiç zorlanmaz evinizde muhteşem dönüşümler yaratırsınız. En güzel ürünleri hemen şimdi satın alabilirsiniz. İstanbul ve diğer illere gönderdiğimiz Designfloor ürünlerinden bazıları şunlardır…

Kaymaz Designfloor parke öneri listesi:

 • Kaymaz ve kaydırmaz Avantgarde 414 Vintage
 • Kaymaz ve kaydırmaz Avantgarde 417 Doussie Africa
 • Kaymaz ve kaydırmaz Osmoze 448 Grey Oak
 • Kaymaz ve kaydırmaz Osmoze 450 Nature Oak
 • Kaymaz ve kaydırmaz Osmoze 500 Cognac Oak
 • Kaymaz ve kaydırmaz Solid Plus 620 Corsica Oak

Kaymaz Parke Fiyatları Ne Kadar?

Kaymaz parke fiyatları ile yapacaklarınız sınırı yok. Çünkü firmamız bu özel ürünleri evinize katmanız için uygun fiyatlı bir liste belirlemiştir. 2023 yılında kaymaz parkelerin m2’sini sadece 250 TL’den başlayan fiyatlar ile satın alabiliyorsunuz. Bütçeleriniz için harikulade bir kampanya ve fırsata da denk gelebileceğinizi unutmayın.

kaymaz-parke-3
Kaymaz Parke

Uygun fiyata parke döşemesi yapmak ne kadar önemliyse yine ucuza kaymayan parke bulmak da önemlidir. Aslında en önemli parametrelerden birisi de güvenilir parke satıcısına ulaşmak. Çünkü online satışta bazı markalar ne yazık ki kaydırmaz parke adı altında klitesiz ürünler satabiliyor. Böylesine bir durum ile karşılaşmamanın tek yöntemi ise Yeşil Parke ile iletişim kurmak. %100 güvenilir alışverişlerin markasıdır Yeşil Parke.

Online Kaymaz Parke Siparişi Ver

Sizleri İstanbul’un en büyük online parke satış mağazamıza siz değerli kullanıcıları da bekliyoruz. Kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

 

Yeşil Parke Sipariş Hattı: 0 (531) 222 58 58

Yeşil Parke Danışma Hattı: 0 (216) 335 34 68

İlginizi çekebilir: İstanbul Ahşap Zemin Kaplama Hizmeti ve 2023 Yılı Fiyatı

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button