Smart Click Parke Modelleri ve Fiyatları

Blog geri dön
smart-click-2

Smart Click Parke Modelleri ve Fiyatları

Smart Click markası ile son 21 yılda on binlerce ev dekorasyonunda şiirsel bir dönüşüm yaşandı. Ağaca şekil vermede en deneyimli ve uzman bir marka olduğu için koleksiyonlarında her daim eşsiz güzellikte ürünler ile karşılaşıyoruz. Sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçlarını iyi analiz eden bir tarafları var. Bunu yeni nesil ürünlerinin tasarım ve performans açısından çok net görebiliyoruz. Ev hanımlarının göz bebeği bu marka parkeleri daha yakından tanıyacağınız bir yazı kaleme aldık.

Güzel bir evin hayalini herkes kursa da buna ancak doğru hamleler yapan kullanıcılar ulaşabilmektedir. Buradaki ‘doğru’ kavramını büyük ölçüde parke kalitesi belirler. Çok firma mevcut günümüzde. Kalite ile insanı buluşturan sayısı ise hayli az. Hangi parke markasını satın almalıyım? gibi kararsızlık içinde olanlara Smart Click parkeler bir çıkış noktası sunmaktadır. Şıklık ile dayanıklılık bir araya gelip kullanıcılara harika bir fırsat sunulmaktadır.

smart-click-1
Smart Click Parke Modelleri ve Fiyatları

Smart Click Hakkında

2001 yılında kurulan Smart Click firması yerli ve milli bir markadır. Yenilikçi hizmet anlayışı ile ofis ve ev zeminlerine uyumlu harika ürünler tasarlıyor. Ağaca şekil vermede deneyim sahibiler. Parke dışında da ağacın içinde olduğu her türlü alanda varlar. Modellerinin montajı çok pratik. Ayrıca hepsi garanti kapsamında satılıyor. Ürün tipine göre 5 yıldan başlayan garanti sertifikaları 10 ve 15 yıla kadar yükselebiliyor. Firmanın merkezi İstanbul Ümraniye ilçesidir. En güzel katalog ürünlerinin satışı ise Yeşil Parke üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca Vario ve Terra Click parke markaları da bu şirketin bünyesine bağlıdır.

Parkelerde yurtdışı ürünleri ile yerli üretim ürünlerin kalitesi her zaman eşdeğerdir. Hatta çoğu zaman yerli markalarımızın modelleri çok daha kaliteli seviyelere ulaşabiliyor. Fakat maliyet yönünden yerli parkeleri tercih ederseniz büyük avantaj sağlarsınız. Smart ürünleri de bu kategoride yer almaktadır.

Smart Click Parke Nedir?

Zemin döşemelerinde konforu, yalıtımı ve şıklığı sağlamak için kullanılan, farklı tip materyallerden üretilebilen ve döşemesi hayli pratik olan ürünlere Smart Click parke adı verilir. Bugün zeminlerde en çok kullanılan ürünler parkelerdir. Ülkemizdeki hanelerin oranında bu markanın ürünleri yoğun olarak yer almaktadır. Öncelikle üretimde şıklığı ve zarafeti ön planda tutarlar. Sonra da dayanıklılık esasıyla bunu gerçekleştirirler.

Ürünlerinde ölçü olarak 6 mm kalınlığını tercih ediyor. En ideal ölçülerden birisidir parke kullanımında. Fakat bu özelliğiyle daha çok insan popülasyonunun az olduğu yani evlerde tercih edildiğini görmekteyiz. Çünkü evlerde ultra kalınlığa sahip bir parkeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Daha çok zarafet talep edilir bu tür yerlerde. Smart Click parke modelleri de bunu çok iyi yerine getirir.

Bazı özellikleriyle Smart Click’in parkeleri sizi kendisine hayran bırakacak. Hayal edilenden çok daha fazlasını vadeden bir markadır. Dış darbelere ve ağırlığa dayanıklıdır. Güneşin UHV ışıkları kolay zarar veremez ona. Çok daha fazlası var elbette. İşte onları listeledik.

smart-click-3
Smart Click Parke Nedir?

Smart Click parkelerin özellikleri ve sağladığı avantajların listesi:

 • En başta size zarafeti verir. Çok sayıda renk seçeneği bulunur. Özellikle de açık tonları büyüleyicidir.
 • Montaj kolaylığında ilk sıralarda yer alır. Döşemesi pratik ve kısa sürer. Özel bir kilit sistemine sahiptir. Parke levhaları birbirine kolay geçer ve sağlam kitlenir.
 • Avrupa standartlarına uygun üretim yapılır.
 • Çevre ve doğa dostudur. İnsan sağlığına zararlı bir madde kullanılmaz.
 • Basit çizilmeleri dışa göstermez. Derin çiziklerde ise tamiri mümkündür.
 • 4 adet katmandan oluştuğu için kolay kolay çizilmez.
 • Sudan etkilenir her parke gibi ama yüzeysel ıslanmalardan da zarar görmez.
 • Temizliği çok kolay yapılır. Toz tutmaz.
 • Düşük maliyetli bir ürün. Emsalleri ile karşılaştırıldığında fiyat performans dengesi gayet makul seviyededir.

Yukarıda yazan tüm avantajlara sahip olmak isterseniz %100 orijinal ve %100 yerli üretim Smart Click parkeleri Yeşil Parke mağazasından satın alabilirsiniz. Resmi satıcısıyız bu markanın. İstanbul ve tüm ülkeye ürün temini yapıyoruz. Hızlı nakliyat, profesyonel döşeme ve satış sonrası hizmetlerimiz için bizi arayın. Güncel fiyat listelerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Smart Click Laminat Parke Modelleri

Kolay temizlenebilen ve kullanıcısına çok sayıda avantaj sunan Smart Click parkeler, günümüz trendlerine uygun, modern çizgilerde harika ürünlere sahip. Minimalist ruhu yansıttığı kadar modernizmi de yapısında barındırıyor bu ürünler. Zemininiz döşeme sonrasında bir ruh bir kimlik kazanıyor. Haliyle bu kimlik tüm evinize sirayet ediyor pozitif anlamda. Peki koleksiyonda neler var? İşte cevabı…

En güncel ve en güzel Smart Click parke modelleri listesi:

 • Smart Aspendos parke modeli
 • Smart İsveç çamı parke modeli
 • Smart Milas parke modeli
 • Smart Pamukkale parke modeli

En Güzel Smart Click Laminat Parke Modeli Hangisi?

Bu modelleri mutfak, oturma odası, yemek odası, çocuk odası ve bebek odasına döşeyebilirsiniz. Her ortam stiline kolayca uyum sağlar hatta bulunduğu dekorasyonun seviyesini yukarı çeker. Pamukkale modelini tercih ettiğinizde açık tonların yarattığı ferahlatıcı atmosferden faydalanmanız mümkün. İsveç çamı ile de rustik bir stil yakalayabilirsiniz. Aspendos ise modern çizgilerin tutkunu bireylerin doğrudan gönlüne hitap ediyor. Bunların her biri de koleksiyonumuzda mevcut.

En iyi model kavramı aslında sizin evinizin stiliyle de alakalı bir durumdur. Eğer rustik ya da vintage bir konseptte alana sahipseniz modern modeller seçmek hatalı yaklaşım olur. Aynı şekilde modern bir eve de klasik parke uyumlu olmaz. Fakat her iki seçenek için de doğru olan modeli Smart ürünleriyle bulacaksınız.

Smart Click Parke Fiyatları

Smart Click parkelerin fiyatları farklı oranlar ile karşımıza çıkar. Çünkü çok sayıda modeli var günümüzde. %100 garantili kaliteli bir ürün almak için belli oranda maliyeti hazırlamak gerekir. Pahalı mı diye merak ediyor olabilirsiniz. Kesin olarak pahalı değil diyebiliriz. Öncelikle yerli üretim bir parke satın alıyorsunuz. Bunun mali açıdan büyük bir avantajı var.

Kaç TL? Öncelikle net fiyat bilgisi sunmak sizi yanıltmak olacaktır. Çünkü ürün fiyatları her an değişiklik yaşayabiliyor. Doğru yerden temin ettiğinizde her zaman en ucuz Smart Click parke sahibi olabiliyorsunuz. Elbette ülkemizde en doğru marka Yeşil Parke firmasıdır.

smart-click-4
Smart Click Parke Fiyatları

6 MM Smart Click Laminat Parke Ne Kadar?

Bu markanın en çok satan ürünleri 6 mm levha üretimindedir. Evlerde sık karşımıza çıkarken ofislerde de enerjisi yüksek bir stil yaratır. Maliyet yönünden de en uygun parkelerden birisidir. M2 başına çıkan maliyetlere bakıldığında çok ideal oranlar karşınıza çıkar.

Online Smart Click Sipariş

Parke satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi garantisi olup olmadığıdır. Çünkü garanti her zaman kullanıcıların huzurlu bir kullanımını sağlamaktadır. Bu özelliğe %100 resmi satıcı vasıtasıyla erişebilirsiniz. Bu nedenle satın aldığınız yerin kurumsal kimliği çok değerlidir. Yeşil Parke çok sayıda markanın olduğu gibi Smart Click ürünlerinin de yetkili satıcısıdır. Ümraniye merkezli showroom yerimiz ve tüm Türkiye’ye açılan e-ticaret mağazamız ile sizlere %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Parke Altı Kapron Nedir? Avantajları Neler? Fiyatı Ne Kadar?

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button